Di, Viv i Rose - zdjęcie Di, Viv i Rose - zdjęcie Di, Viv i Rose - zdjęcie Di, Viv i Rose - zdjęcie

Średnia ocena

69 oddanych głosów
786 zainteresowanych osób

7.7 / 10

Di, Viv i Rose

Trzy przyjaciółki na scenie i w życiu prywatnym. Studenckie życie, pierwsze miłości, wariackie decyzje. Jak wpływają na ich dalsze życie? Wyjątkowa okazja aby zerknąć „od kuchni” na relacje bratnich dusz na scenie. Kobiet nieprzeciętnych, zabawnych i ciekawych życia. Codzienność ale bez rutyny. Historie pełne śmiechu i wzruszeń. Poruszający, zabawny i bogaty w emocje spektakl o towarzyszkach życia na dobre i złe.

Oto co same Aktorki mówią o spektaklu:

Di Viv Rose - To dla nas przedsięwzięcie wyjątkowe, bo naszą motywacją do spotkania się na scenie jest... przyjaźń. Kiedy ponad 15 lat temu poznałyśmy się, byłyśmy na początku dorosłego życia osobistego i zawodowego, zupełnie jak nasze bohaterki. Wtedy zawiązał się miedzy nami rodzaj niemego przyzwolenia na towarzyszenie sobie w życiu. Bez zbędnych deklaracji i wielkich słów stałyśmy się sobie bardzo bliskie.

Czas trwania spektaklu: 120 minut

Realizacja

Reżyseria: Maciej Kowalewski

Przekład: Klaudyna Rozhin

Scenograf: Aneta Suskiewicz

Kompozytor: Bartosz Dziedzic

Kostiumograf: Dorota Roqueplo

Opinie naszych widzów (31)

 • 10.0/ 10

  Bardzo dobra sztuka. Trochę mi przypomina moje życie: mam 3 przyjaciółki na dobre i złe od czasów studiów. Czasem się spotykamy: przynajmniej raz w roku jeździmy do którejś z nas :-) Na co dzień mamy net. Aktorki są śliczne i kochane :-) Reżyseria: dbałość o każdy szczegół. Szczerze polecam :-)

  ew.....@in...ia.pl / 04 February 2017

 • 10.0/ 10

  Spektakl był niesamowity. Pierszy raz byłam w teatrze w Warszawie i jestem zachwycona. Panie Widawska, Brodzik i Lipmann zrobiły kawał dobrej roboty! Ich gra aktorska powaliła mnie nakolana, przez pierwszą część nie wiedziałam jak powstrzymać śmiech, a przez drugą łez. Dziękuję serdecznie za ten wieczór!

  ro.....@gm...il.com / 27 November 2016

 • 10.0/ 10

  Jak to w życiu, trochę śmiechu, trochę płaczu ....

  ch.....@in...ia.pl / 20 October 2016

 • 10.0/ 10

  Super spektakl. Daria Widawska była super w tej roli.

  ja.....@....pl / 02 October 2016

 • 10.0/ 10

  Wzrusza , bawi, pozwala na pozniejsza refleksje. Świetny performance 3 pań, zachwycająca Daria/Rose:-)!!!!

  ma.....@....dk / 23 April 2016

Recenzje krytyków (1)

 • Niech nikogo nie zmyli, że Di, Viv i Rose to kolejna banalna komedia w Capitolu. Z jednej strony bawi lekkimi scenami, z drugiej zaskakuje mocnym zwrotem akcji. Di, Viv i Rose to słodko-gorzka opowieść pełna wielu emocji i prawdziwych wzruszeń. Ujmuje różnorodnością, zaskakuje realizmem, przywraca nadzieję.

  Agnieszka Zawadka - www.kochamteatr.info Całą recenzję przeczytasz tutaj

Teatr Capitol

Teatr Capitol jest wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy. Założony został w 2008 roku przez teatralny i życiowy duet - Annę Gronostaj i jej męża Stanisława Mączyńskiego. Swoja wyjątkową nazwę zawdzięcza istniejącemu niegdyś na jego miejscu Kinie Capitol.

Wchodząc do teatru od razu można poczuć jego niesamowitą atmosferę, którą tworzy jedyny w swoim rodzaju wystrój. Wśród luster, wielu motywów zdobniczych i stwarzających ciepły klimat barw, którymi teatr otula swoich widzów, można poczuć się naprawdę wyjątkowo. Spektakle Teatru Capitol grane są na dwóch rodzajach scen – Scenie Dużej, którą wyróżnia nieprawdopodobna przestronność oraz Scenie Mniejszej, która stwarza wyjątkowy, kameralny nastrój.

Na niesamowitą atmosferę teatru wpływ ma nie tylko jego wystrój, lecz przede wszystkim ludzie, którzy tworzą to miejsce. Z Teatrem Capitol związanych jest wielu wspaniałych aktorów m. in. Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska, Katarzyna Skrzynecka, Artur Barciś.

Teatr Capitol ma bogaty repertuar. To miejsce, w którym każdy poczuje się dobrze. Proponowane przez teatr spektakle dla dorosłych i spektakle dla dzieci są pełne humoru i dowcipu, ale także chowających się pod maską uśmiechu ważnych refleksji - w Teatrze Capitol każdy spektakl jest wyjątkowy.

Bilety i wejściówki do Teatru Capitol kupić możesz przez Internet poprzez portal www.ewejsciowki.pl lub stronę internetową teatru, a także w kasie teatralnej, która czynna jest od godziny 10.00 do godziny 19.00.

Teatr Capitol to miejsce niepowtarzalne – w jednym miejscu połączona została przestrzeń klubowa i przestrzeń teatralna. Klub Capitol powstał w 2008 roku i jest obowiązkowym miejscem na mapie życia nocnego Warszawy. To rozwiązanie jedyne w swoim rodzaju, które pozwala na stworzenie wyjątkowej przestrzeni oferującej rozrywkę na wysokim poziomie..

Adres i dojazd

ul. Marszałkowska 115 (przy Pl. Bankowym)
00-102 Warszawa

http://www.clubcapitol.pl/teatr/

Użytkownikom którym spodobał się spektakl, byli również na:

8.6
Średnia ocena
Świetny spektakl! scenariusz bardzo realistyczny
- Dorota

30.05 / 20:00

Gatunek: Komedia
8.6
Średnia ocena
O jakości spektaklu niech świadczą moje łzy płynące ze śmiechu
- Jolanta

Jutro / 19:00

13.05 / 15:00

+ dostępnych 9 innych terminów

Gatunek: Komedia
8.7
Średnia ocena
Tytuł nie kłamie :) Bawiłam się świetnie!
- Magdalena

16.05 / 19:00

Gatunek: Komedia

Inne spektakle z tego teatru:

8.9
Średnia ocena
Sztuka genialna, uśmiałam się jak nigdy
- Katarzyna

29.04 / 18:00

04.05 / 19:00

+ dostępnych 3 innych terminów

Gatunek: Komedia
9.0
Średnia ocena
Kapitalny tekst, nigdy w życiu tak się nie śmiałam, jak podczas tego przedstawienia
- Tamara

26.04 / 19:00

05.05 / 19:30

+ dostępnych 3 innych terminów

Gatunek: Komedia
8.6
Średnia ocena
Świetna gra aktorów, zabawna fabuła
- Halina

26.04 / 19:30

07.05 / 18:00

+ dostępnych 7 innych terminów

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.