Dajcie mi tenora! - zdjęcie Dajcie mi tenora! - zdjęcie Dajcie mi tenora! - zdjęcie Dajcie mi tenora! - zdjęcie Dajcie mi tenora! - zdjęcie

Średnia ocena

232 oddanych głosów
814 zainteresowanych osób

8.3 / 10

Dajcie mi tenora!

Informacja dodatkowa: 23.09 odbędzie się "Spektakl z Dancingiem" - będzie to wyjątkowo rozrywkowo-taneczny wieczór w rytmie hitów tanecznych lat ’60 ’70 ’80. Widzom, którzy kupią bilety na spektakl „Dajcie mi Tenora” 23.09, przypominamy, że to będzie dłuższy wieczór - dancing startuje zaraz po zakończeniu spektaklu „Dajcie mi Tenora!” i potrwa godzinę. Imprezę rozkręci profesjonalna para taneczna! W klimat lat ’60 ’70 ’80 wprowadzi nas zespół grający muzykę na żywo. Welcome drink gratis!

"Dajcie mi tenora!" to wyjątkowa komedia, w której znaleźć możemy miłość, zazdrość i marzenia o karierze - wszystkie te elementy łączą się ze sobą, tworząc mieszankę niezwykle wybuchową, dzięki której zobaczyć możemy pełną nagłych zwrotów akcję, mnóstwo zabawnych pomyłek - a wszystko to powoduje salwy śmiechu wśród publiczności!

"Dajcie mi tenora!" to komedia o światowej sławy tenorze, Tito Marellim, który ma przyjechać do Cleveland, aby zagrać główną rolę w przedstawieniu "Otello" - mieszkańcy miasta nie mogą się doczekać, aż zobaczą prawdziwą gwiazdę! Przygotowania do premiery dobiegają końca, lecz nagle okazuje się, że nic nie jest takie, jak powinno być...

Pojawiają się nowe, nieoczekiwane okoliczności - wybitny artysta to jednocześnie niezwykle humorzasta gwiazda, wciąż towarzyszy mu złe samopoczucie, a dodatkowo wychodzą na jaw problemy małżeńskie - co doprowadza do tragedii!

Dyrektor Opery robi wszystko, aby premiera "Otella" odbyła się za wszelką cenę, jednak misternie ułożoną przez niego intrygę komplikują... kobiety!

Czy premiera "Otella" się odbędzie? Czy Dyrektor Opery będzie zmuszony ją odwołać? Czy pojawi się nowy tenor, który uratuje premierę przed jej prawdziwą porażką?

Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć!

"Dajcie mi tenora!" to wyjątkowa komedia, która napisana została przez niezwykle uznanego autora, którego twórczość niejednokrotnie była doceniana - Kena Ludwiga. Komedia została wystawiona przez ponad 200 teatrów na całym świecie, zaś jej polską wersję wyreżyserował mistrz gatunku - Marcin Sławińsk, zaś całość zwieńcza rewelacyjna obsada i wspaniała gra aktorska!

Czas trwania: 160 minut

Realizacja

Reżyseria: Marcin Sławiński

Przekład: Elżbieta Woźniak

Scenografia: Joanna Pielat

Kostiumy: Justyna Chryścicka

Asystent reżysera: Halina Bednarz

Opinie naszych widzów (76)

 • 10.0/ 10

  świetna zabawa, polecam

  pe.....@gm...il.com / 23 May 2017

 • 10.0/ 10

  Doskonałą gra aktorska, zabawna akcja, świetne dialogi oraz wykonanie utworów 😊 Zdecydowanie polecam tę sztukę - bawiliśmy się na niej doskonale :)

  ma.....@gm...il.com / 20 March 2017

 • 10.0/ 10

  Fantastyczny spektakl, doskonali aktorzy, sztuka zaskakująca, pełna humoru.

  ma.....@gm...il.com / 05 March 2017

 • 10.0/ 10

  Bardzo dobra obsada, ciekawa sztuka, dużo humoru.

  ml.....@....pl / 26 February 2017

 • 10.0/ 10

  Fantastyczna gra wszystkich aktorów. Spektakl godny polecenia,

  mo.....@....pl / 14 February 2017

Teatr Capitol

Teatr Capitol jest wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy. Założony został w 2008 roku przez teatralny i życiowy duet - Annę Gronostaj i jej męża Stanisława Mączyńskiego. Swoja wyjątkową nazwę zawdzięcza istniejącemu niegdyś na jego miejscu Kinie Capitol.

Wchodząc do teatru od razu można poczuć jego niesamowitą atmosferę, którą tworzy jedyny w swoim rodzaju wystrój. Wśród luster, wielu motywów zdobniczych i stwarzających ciepły klimat barw, którymi teatr otula swoich widzów, można poczuć się naprawdę wyjątkowo. Spektakle Teatru Capitol grane są na dwóch rodzajach scen – Scenie Dużej, którą wyróżnia nieprawdopodobna przestronność oraz Scenie Mniejszej, która stwarza wyjątkowy, kameralny nastrój.

Na niesamowitą atmosferę teatru wpływ ma nie tylko jego wystrój, lecz przede wszystkim ludzie, którzy tworzą to miejsce. Z Teatrem Capitol związanych jest wielu wspaniałych aktorów m. in. Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska, Katarzyna Skrzynecka, Artur Barciś.

Teatr Capitol ma bogaty repertuar. To miejsce, w którym każdy poczuje się dobrze. Proponowane przez teatr spektakle dla dorosłych i spektakle dla dzieci są pełne humoru i dowcipu, ale także chowających się pod maską uśmiechu ważnych refleksji - w Teatrze Capitol każdy spektakl jest wyjątkowy.

Bilety i wejściówki do Teatru Capitol kupić możesz przez Internet poprzez portal www.ewejsciowki.pl lub stronę internetową teatru, a także w kasie teatralnej, która czynna jest od godziny 10.00 do godziny 19.00.

Teatr Capitol to miejsce niepowtarzalne – w jednym miejscu połączona została przestrzeń klubowa i przestrzeń teatralna. Klub Capitol powstał w 2008 roku i jest obowiązkowym miejscem na mapie życia nocnego Warszawy. To rozwiązanie jedyne w swoim rodzaju, które pozwala na stworzenie wyjątkowej przestrzeni oferującej rozrywkę na wysokim poziomie..

Adres i dojazd

Marszałkowska 115
00-102 Warszawa

http://www.clubcapitol.pl/teatr/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.4
Średnia ocena
Świetna gra aktorów, zabawna fabuła
- Halina

29.08 / 19:00

16.09 / 16:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Komedia
8.9
Średnia ocena
Fenomenalny!
- Martyna

Jutro / 19:00

21.08 / 19:00

+ dostępnych 3 innych terminów

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.9
Średnia ocena
Sztuka genialna, uśmiałam się jak nigdy
- Katarzyna

04.08 / 19:00

12.08 / 19:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Komedia
6.2
Średnia ocena

26.07 / 19:00

28.07 / 19:00

+ dostępnych 6 innych terminów

Gatunek: Komedia
8.6
Średnia ocena
O jakości spektaklu niech świadczą moje łzy płynące ze śmiechu
- Jolanta

22.07 / 19:00

29.07 / 19:00

+ dostępnych 7 innych terminów

Gatunek: Komedia
Kup bilet