Dajcie mi tenora! - zdjęcie Dajcie mi tenora! - zdjęcie Dajcie mi tenora! - zdjęcie Dajcie mi tenora! - zdjęcie Dajcie mi tenora! - zdjęcie

Średnia ocena

213 oddanych głosów
805 zainteresowanych osób

8.3 / 10

Dajcie mi tenora!

"Dajcie mi tenora!" to wyjątkowa komedia, w której znaleźć możemy miłość, zazdrość i marzenia o karierze - wszystkie te elementy łączą się ze sobą, tworząc mieszankę niezwykle wybuchową, dzięki której zobaczyć możemy pełną nagłych zwrotów akcję, mnóstwo zabawnych pomyłek - a wszystko to powoduje salwy śmiechu wśród publiczności!

"Dajcie mi tenora!" to komedia o światowej sławy tenorze, Tito Marellim, który ma przyjechać do Cleveland, aby zagrać główną rolę w przedstawieniu "Otello" - mieszkańcy miasta nie mogą się doczekać, aż zobaczą prawdziwą gwiazdę! Przygotowania do premiery dobiegają końca, lecz nagle okazuje się, że nic nie jest takie, jak powinno być...

Pojawiają się nowe, nieoczekiwane okoliczności - wybitny artysta to jednocześnie niezwykle humorzasta gwiazda, wciąż towarzyszy mu złe samopoczucie, a dodatkowo wychodzą na jaw problemy małżeńskie - co doprowadza do tragedii!

Dyrektor Opery robi wszystko, aby premiera "Otella" odbyła się za wszelką cenę, jednak misternie ułożoną przez niego intrygę komplikują... kobiety!

Czy premiera "Otella" się odbędzie? Czy Dyrektor Opery będzie zmuszony ją odwołać? Czy pojawi się nowy tenor, który uratuje premierę przed jej prawdziwą porażką?

Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć!

"Dajcie mi tenora!" to wyjątkowa komedia, która napisana została przez niezwykle uznanego autora, którego twórczość niejednokrotnie była doceniana - Kena Ludwiga. Komedia została wystawiona przez ponad 200 teatrów na całym świecie, zaś jej polską wersję wyreżyserował mistrz gatunku - Marcin Sławińsk, zaś całość zwieńcza rewelacyjna obsada i wspaniała gra aktorska!

Czas trwania spektaklu: 160 minut

Realizacja

Reżyseria: Marcin Sławiński

Przekład: Elżbieta Woźniak

Scenografia: Joanna Pielat

Kostiumy: Justyna Chryścicka

Asystent reżysera: Halina Bednarz

Opinie naszych widzów (71)

 • 10.0/ 10

  Doskonałą gra aktorska, zabawna akcja, świetne dialogi oraz wykonanie utworów 😊 Zdecydowanie polecam tę sztukę - bawiliśmy się na niej doskonale :)

  ma.....@gm...il.com / 20 March 2017

 • 10.0/ 10

  Fantastyczny spektakl, doskonali aktorzy, sztuka zaskakująca, pełna humoru.

  ma.....@gm...il.com / 05 March 2017

 • 10.0/ 10

  Bardzo dobra obsada, ciekawa sztuka, dużo humoru.

  ml.....@....pl / 26 February 2017

 • 10.0/ 10

  Fantastyczna gra wszystkich aktorów. Spektakl godny polecenia,

  mo.....@....pl / 14 February 2017

 • 10.0/ 10

  Wyśmienity pomysł po tygodniu ciężkiej pracy :)

  pa.....@gm...il.com / 28 January 2017

Teatr Capitol

Teatr Capitol jest wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy. Założony został w 2008 roku przez teatralny i życiowy duet - Annę Gronostaj i jej męża Stanisława Mączyńskiego. Swoja wyjątkową nazwę zawdzięcza istniejącemu niegdyś na jego miejscu Kinie Capitol.

Wchodząc do teatru od razu można poczuć jego niesamowitą atmosferę, którą tworzy jedyny w swoim rodzaju wystrój. Wśród luster, wielu motywów zdobniczych i stwarzających ciepły klimat barw, którymi teatr otula swoich widzów, można poczuć się naprawdę wyjątkowo. Spektakle Teatru Capitol grane są na dwóch rodzajach scen – Scenie Dużej, którą wyróżnia nieprawdopodobna przestronność oraz Scenie Mniejszej, która stwarza wyjątkowy, kameralny nastrój.

Na niesamowitą atmosferę teatru wpływ ma nie tylko jego wystrój, lecz przede wszystkim ludzie, którzy tworzą to miejsce. Z Teatrem Capitol związanych jest wielu wspaniałych aktorów m. in. Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska, Katarzyna Skrzynecka, Artur Barciś.

Teatr Capitol ma bogaty repertuar. To miejsce, w którym każdy poczuje się dobrze. Proponowane przez teatr spektakle dla dorosłych i spektakle dla dzieci są pełne humoru i dowcipu, ale także chowających się pod maską uśmiechu ważnych refleksji - w Teatrze Capitol każdy spektakl jest wyjątkowy.

Bilety i wejściówki do Teatru Capitol kupić możesz przez Internet poprzez portal www.ewejsciowki.pl lub stronę internetową teatru, a także w kasie teatralnej, która czynna jest od godziny 10.00 do godziny 19.00.

Teatr Capitol to miejsce niepowtarzalne – w jednym miejscu połączona została przestrzeń klubowa i przestrzeń teatralna. Klub Capitol powstał w 2008 roku i jest obowiązkowym miejscem na mapie życia nocnego Warszawy. To rozwiązanie jedyne w swoim rodzaju, które pozwala na stworzenie wyjątkowej przestrzeni oferującej rozrywkę na wysokim poziomie..

Adres i dojazd

ul. Marszałkowska 115 (przy Pl. Bankowym)
00-102 Warszawa

http://www.clubcapitol.pl/teatr/

Użytkownikom którym spodobał się spektakl, byli również na:

8.7
Średnia ocena
Spektakl super. Malajkat, Bobrowski, Foremniakowa światowa liga
- Danuta

27.05 / 19:00

17.06 / 16:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Komedia
8.6
Średnia ocena
Ciekawie, spektakularnie i ze smakiem! Byłam pod wrażeniem umiejętności aktorów.
- Iwona

20.05 / 19:00

21.05 / 19:00

Gatunek: Komedia
8.7
Średnia ocena
Tytuł nie kłamie :) Bawiłam się świetnie!
- Magdalena

16.05 / 19:00

Gatunek: Komedia

Inne spektakle z tego teatru:

9.0
Średnia ocena
Fenomenalny!
- Martyna

06.05 / 15:00

06.05 / 19:00

+ dostępnych 3 innych terminów

Gatunek: Komedia
8.9
Średnia ocena
Sztuka genialna, uśmiałam się jak nigdy
- Katarzyna

Dziś / 18:00

04.05 / 19:00

+ dostępnych 3 innych terminów

Gatunek: Komedia
9.0
Średnia ocena
Kapitalny tekst, nigdy w życiu tak się nie śmiałam, jak podczas tego przedstawienia
- Tamara

05.05 / 19:30

20.05 / 18:30

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.