Alibi od zaraz - zdjęcie Alibi od zaraz - zdjęcie Alibi od zaraz - zdjęcie Alibi od zaraz - zdjęcie Alibi od zaraz - zdjęcie

Średnia ocena

189 oddanych głosów
285 zainteresowanych osób

8.5 / 10

Alibi od zaraz

Przyłapany na zdradzie mąż potrafi wznieść się na wyżyny kreatywności! Sztuka Jeana Poireta “Alibi od zaraz” jest tego niezbitym dowodem.

Michel, zaprasza do domu piękną młodą dziewczynę. Gdy powoli wciela w życie swoje marzenia o romansie, w drzwiach staje jego żona Sophie! Zdezorientowany i przerażony wizją rozwodu z dobrze sytuowaną małżonką, potrzebuje porządnego alibi. Na poczekaniu wymyśla niedorzeczną historię i wciąga niedoszłą kochankę do wspólnego odgrywania absolutnie nieprzemyślanej farsy…

Jakie alibi będzie najbardziej wiarygodne? W co uwierzy żona? Scenariusza komicznej intrygi nie zna nikt! Nawet sam autor!

Czas trwania: 90 minut

Realizacja

Przekład: Irma Helt

Reżyseria: Marcin Sławiński

Kostiumy: Agnieszka Kaczyńska

Scenografia: Dorota Banasik

Asystentka reżysera: Halina Bednarz

Opracowanie muzyczne: Agnieszka Putkiewicz

Opinie naszych widzów (81)

 • 10.0/ 10

  Znakomita komedia zagrana profesjonalnie przez znanych i świetnych aktorów. A już gra Wojciecha Wysockiego to mistrzostwo świata. Aktor wszechstronny, udowadnia, że sprawdza się zarówno w rolach poważnych, jak i komediowych. Duża niespodzianka ze strony Małgorzaty Ostrowskiej - Królikowskiej. Znając ją z ról, powiedzmy, raczej zrównoważonych charakterów, tutaj zaskoczyła nas jako ten totalnie "odjechany" i szalony . Gra pozostałych aktorów dopełniła dzieła. Miło spędzone dwie godziny w pięknym teatrze, w którym widać wielką pasję właścicieli. Brawo!

  kl.....@....pl / 16 March 2018

 • 10.0/ 10

  Doskonała gra aktorska i znakomita zabawa. Polecam

  jo.....@gm...il.com / 06 March 2018

 • 10.0/ 10

  Świetna sztuka i aktorzy.

  jw.....@....pl / 05 March 2018

 • 10.0/ 10

  Świetny spektakl, dawno się tak nie uśmiałam :) jak ktoś się zastanawia nad kupnem biletów to niech się nie zastanawia tylko kupuje! Gra aktorska 10/10 :) Polecam

  mo.....@gm...il.com / 05 March 2018

 • 10.0/ 10

  Przezabawny spektakl - doskonała gra aktorska, szczególnie Wojciecha Wysockiego - był genialny :-) polecam gorąco :-)

  Sz.....@gm...il.com / 05 March 2018

Teatr Capitol

Teatr Capitol jest wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy. Założony został w 2008 roku przez teatralny i życiowy duet - Annę Gronostaj i jej męża Stanisława Mączyńskiego. Swoja wyjątkową nazwę zawdzięcza istniejącemu niegdyś na jego miejscu Kinie Capitol.

Wchodząc do teatru od razu można poczuć jego niesamowitą atmosferę, którą tworzy jedyny w swoim rodzaju wystrój. Wśród luster, wielu motywów zdobniczych i stwarzających ciepły klimat barw, którymi teatr otula swoich widzów, można poczuć się naprawdę wyjątkowo. Spektakle Teatru Capitol grane są na dwóch rodzajach scen – Scenie Dużej, którą wyróżnia nieprawdopodobna przestronność oraz Scenie Mniejszej, która stwarza wyjątkowy, kameralny nastrój.

Na niesamowitą atmosferę teatru wpływ ma nie tylko jego wystrój, lecz przede wszystkim ludzie, którzy tworzą to miejsce. Z Teatrem Capitol związanych jest wielu wspaniałych aktorów m. in. Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska, Katarzyna Skrzynecka, Artur Barciś.

Teatr Capitol ma bogaty repertuar. To miejsce, w którym każdy poczuje się dobrze. Proponowane przez teatr spektakle dla dorosłych i spektakle dla dzieci są pełne humoru i dowcipu, ale także chowających się pod maską uśmiechu ważnych refleksji - w Teatrze Capitol każdy spektakl jest wyjątkowy.

Bilety i wejściówki do Teatru Capitol kupić możesz przez Internet poprzez portal www.ewejsciowki.pl lub stronę internetową teatru, a także w kasie teatralnej, która czynna jest od godziny 10.00 do godziny 19.00.

Teatr Capitol to miejsce niepowtarzalne – w jednym miejscu połączona została przestrzeń klubowa i przestrzeń teatralna. Klub Capitol powstał w 2008 roku i jest obowiązkowym miejscem na mapie życia nocnego Warszawy. To rozwiązanie jedyne w swoim rodzaju, które pozwala na stworzenie wyjątkowej przestrzeni oferującej rozrywkę na wysokim poziomie..

Adres i dojazd

Marszałkowska 115
00-102 Warszawa

http://www.clubcapitol.pl/teatr/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.6
Średnia ocena
Świetne przedstawienie, fenomenalna gra aktorów.
- Piotr

25.03 / 19:00

13.04 / 19:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Komedia
8.9
Średnia ocena
Nie spodziewałam się takiej dawki śmiechu. Wesoła historia, pozwalająca chociaż na kilka godzin zapomnieć o problemach
- Magdalena

19.04 / 19:15

20.04 / 19:15

Gatunek: Komedia
9.1
Średnia ocena
Kapitalny tekst, nigdy w życiu tak się nie śmiałam, jak podczas tego przedstawienia!
- Tamara

04.04 / 19:00

11.04 / 19:00

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

9.1
Średnia ocena
Doskonałe teksty na czasie i bezkonkurencyjna obsada!
- Małgorzata

19.03 / 19:00

09.04 / 19:00

Gatunek: Kabaret
7.5
Średnia ocena
Nie było 3 minut, by sala nie wybuchała śmiechem!
- Kamil

19.03 / 19:30

24.04 / 19:30

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.