Alibi od zaraz - zdjęcie Alibi od zaraz - zdjęcie Alibi od zaraz - zdjęcie Alibi od zaraz - zdjęcie Alibi od zaraz - zdjęcie

Średnia ocena

312 oddanych głosów
339 zainteresowanych osób

8,6 / 10

Alibi od zaraz

Przyłapany na zdradzie mąż potrafi wznieść się na wyżyny kreatywności! Sztuka Jeana Poireta “Alibi od zaraz” jest tego niezbitym dowodem.

Michel, zaprasza do domu piękną młodą dziewczynę. Gdy powoli wciela w życie swoje marzenia o romansie, w drzwiach staje jego żona Sophie! Zdezorientowany i przerażony wizją rozwodu z dobrze sytuowaną małżonką, potrzebuje porządnego alibi. Na poczekaniu wymyśla niedorzeczną historię i wciąga niedoszłą kochankę do wspólnego odgrywania absolutnie nieprzemyślanej farsy…

Jakie alibi będzie najbardziej wiarygodne? W co uwierzy żona? Scenariusza komicznej intrygi nie zna nikt! Nawet sam autor!

Czas trwania: 140 minut
Źródło zdjęcia:

Zwiastuny

Realizacja

Przekład: Irma Helt

Reżyseria: Marcin Sławiński

Kostiumy: Agnieszka Kaczyńska-Jankiewicz

Scenografia: Dorota Banasik

Asystentka: reżysera Halina Bednarz

Opracowanie muzyczne: Agnieszka Putkiewicz

Opinie naszych widzów (127)

 • 10,0/ 10

  Świetnie się bawiłam . Polecam

  mi.....@tl...en.pl / 17 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Spektakl oklaskiwałem na stojąco to powinno wystarczyć za moją opinie o sztuce wystaw, świetna gra Małgorzaty Ostrowskiej -Królikowskiej oraz Andrzeja Deskura oraz ogromnym seksapilu Anny Korcz...………...brawo, brawo.

  sl.....@....pl / 17 marca 2019

 • 10,0/ 10

  FANTASTYCZNY SPEKTAKL!

  p......@....pl / 17 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjny spektakl z wartką akcją. Wspaniała zabawa

  ma.....@fi...al.pl / 13 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Spektakl, REWELACJA!!! uśmiałam się do łez, a po spektaklu super bonus w formie tanecznej zabawy przy muzyce na żywo, jak dla mnie za krótko :) P.S. zespół muzyczny też dał czadu, więc spędzony tam wieczór uważam za super udany

  ew.....@sa...er.pl / 06 marca 2019

Teatr Capitol

Teatr Capitol jest wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy. Założony został w 2008 roku przez teatralny i życiowy duet - Annę Gornostaj i jej męża Stanisława Mączyńskiego. Swoja wyjątkową nazwę zawdzięcza istniejącemu niegdyś na jego miejscu Kinie Capitol.

Wchodząc do teatru od razu można poczuć jego niesamowitą atmosferę, którą tworzy jedyny w swoim rodzaju wystrój. Wśród luster, wielu motywów zdobniczych i stwarzających ciepły klimat barw, którymi teatr otula swoich widzów, można poczuć się naprawdę wyjątkowo. Spektakle Teatru Capitol grane są na dwóch rodzajach scen – Scenie Dużej, którą wyróżnia nieprawdopodobna przestronność oraz Scenie Mniejszej, która stwarza wyjątkowy, kameralny nastrój.

Na niesamowitą atmosferę teatru wpływ ma nie tylko jego wystrój, lecz przede wszystkim ludzie, którzy tworzą to miejsce. Z Teatrem Capitol związanych jest wielu wspaniałych aktorów m. in. Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska, Katarzyna Skrzynecka, Artur Barciś.

Teatr Capitol ma bogaty repertuar. To miejsce, w którym każdy poczuje się dobrze. Proponowane przez teatr spektakle dla dorosłych i spektakle dla dzieci są pełne humoru i dowcipu, ale także chowających się pod maską uśmiechu ważnych refleksji - w Teatrze Capitol każdy spektakl jest wyjątkowy.

Bilety i wejściówki do Teatru Capitol kupić możesz przez Internet poprzez portal www.ewejsciowki.pl lub stronę internetową teatru, a także w kasie teatralnej, która czynna jest od godziny 10.00 do godziny 19.00.

Teatr Capitol to miejsce niepowtarzalne – w jednym miejscu połączona została przestrzeń klubowa i przestrzeń teatralna. Klub Capitol powstał w 2008 roku i jest obowiązkowym miejscem na mapie życia nocnego Warszawy. To rozwiązanie jedyne w swoim rodzaju, które pozwala na stworzenie wyjątkowej przestrzeni oferującej rozrywkę na wysokim poziomie..

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,6
Średnia ocena
Fantastyczny! Coś nowego, nietypowego, wciągającego
- Małgorzata

29.03 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
10,0
Średnia ocena

25.04 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8,4
Średnia ocena
Przyjemnie i szybko mija czas, dobra gra aktorska!
- Monika

28.03 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
8,2
Średnia ocena
Spektakl godny polecenia dziękujemy za cudowny wieczór
- Marzanna

Jutro / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
8,9
Średnia ocena
Dwie pełne śmiechu godziny, które przeniosły dobry nastrój na kolejny dzień. Polecam!
- Ewelina

Dziś / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.