Królestwo - anatomia zdrady - zdjęcie Królestwo - anatomia zdrady - zdjęcie Królestwo - anatomia zdrady - zdjęcie Królestwo - anatomia zdrady - zdjęcie Królestwo - anatomia zdrady - zdjęcie Królestwo - anatomia zdrady - zdjęcie Królestwo - anatomia zdrady - zdjęcie Królestwo - anatomia zdrady - zdjęcie Królestwo - anatomia zdrady - zdjęcie Królestwo - anatomia zdrady - zdjęcie

Średnia ocena

17 oddanych głosów

9,6 / 10

Królestwo - anatomia zdrady

Drodzy Widzowie, wielka rzecz: premiera!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na premierowe pokazy naszego najnowszego spektaklu pt. "Królestwo - anatomia zdrady". Mamy nadzieję, że przyjdziecie aby razem z nami uczestniczyć w tym nad czym pracowaliśmy przez ostatnie miesiące.

Mamy nadzieję, że po piątkowym spektaklu zostaniecie z nami chwilę dłużej aby uczcić premierowy pokaz spektaklu lampką wina.

OPIS SPEKTAKLU

tym razem w tej części oddajemy głos jednemu z autorów dzieł na podstawie których powstał spektakl.

Królestwo - anatomia zdrady

na podstawie 2 dramatów Williama S. i dwóch dramatów Juliusza S.

"Przyjdzie Wam słyszeć opowieść o czynach

Lubieżnych, krwawych i sprzecznych z naturą,

O ślepej zemście losu i przypadku,

śmierci zadanej zdradą lub przemocą,

Wreszcie o planach obróconych wniwecz,

które runęły na głowy swych twórców"

William Shakespeare

Do zobaczenia!

Teatr Bez Rzędów

Na scenie występują między innymi Katarzyna Gołąb, Bartłomiej Olszewski, Jakub Popławski, Łukasz Pracki, Jakub Sochacki, Lech Walicki.

Czas trwania: 120 minut
Źródło zdjęcia: fot. Krzysztof Rzepecki

Opinie naszych widzów (6)

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl! Polecam

  no.....@gm...il.com / 05 lutego 2020

 • 10,0/ 10

  Atrakcyjne widowisko, także dla wymagających odbiorców..

  po.....@gm...il.com / 03 lutego 2020

 • 10,0/ 10

  Spektakl świetny. Wbija w fotel, zostawia wrażenie na długo. Doskonała, klimatyczna gra aktorska, światła i oprawa, ogólny klimat zarówno przedstawienia jak i samego teatru nie pozostawia złudzeń - to był udany wieczór.

  ku.....@gm...il.com / 03 lutego 2020

 • 10,0/ 10

  Bardzo ciekawy spektakl wykorzystujący wątki z czterech sztuk Szekspira i Słowackiego. Scenografia jest prosta i dobrze przemyślana, świetnie współgra z przejściami między dramatami. Rewelacyjnie wykorzystany motyw wizyty aktorów w Hamlecie by spleść całość. Naprawdę warto zobaczyć.

  Di.....@gm...il.com / 25 stycznia 2020

 • 10,0/ 10

  Bardzo polecam! Prawdziwa przyjemność obcowania ze sztuką, czekam na kolejne premiery :-) Brawa dla reżysera, aktorki i aktorów. Jestem też pod wrażeniem scenografii i tego, jaką odegrała rolę, szczególnie Ofelii ;-) wygrana partia!

  jo.....@gm...il.com / 25 stycznia 2020

 • 9,0/ 10

  Świetna gra aktorska, wspaniałe wejście w role każdej z postaci. Ci ludzie zrobili na mnie ogromne wrażenie. Cieszy doświadczenie, że są osoby którym pozornie tak łatwo przychodzi wcielenie się w króla, mordercę i zdrajczynię;) Scenografia i kostiumy choć skromne to świetnie skrojone i idealnie wkomponowujące się w spektakl, na dodatek podlegające ciągłym modyfikacjom. Wszystko to niesamowicie współgrało z klasyczną sztuką i klasycznym teatrem. Piękno i kontrast czerni z bielą nie pozwalał oderwać oczu. Połączenie 4 sztuk dość karkołomne i choć osobiście trochę się pogubiłem w szczegółach to pomimo wszystko nie traciło się głównej idei. Polecam osobom które cenią dobry teatr i duże wyzwania sceniczne.

  ja.....@....pl / 03 lutego 2020

Teatr Bez Rzędów - Adres i dojazd

Krakowska 13
31-062 Kraków

http://www.teatrbezrzedow.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.