Balonem przez Afrykę - zdjęcie Balonem przez Afrykę - zdjęcie Balonem przez Afrykę - zdjęcie

Średnia ocena

14 oddanych głosów

9,6 / 10

Balonem przez Afrykę

"Balonem przez Afrykę" to głębokie sięganie do zakamarków ludzkiej kondycji, ale nie do jej sfery mroku, a do najjaśniejszej ze sfer, czyli sfery marzeń - marzeń drzemiących w każdym dziecku więc i każdym, kto choć jakiś czas miał okazję nim być. Marzeń o świecie, o jego poznawaniu, zdobywaniu, o pokonywaniu niemożliwości, przygodzie i nieśmiertelnej przyjaźni.

Adaptacja "5 tygodni w balonie" Juliusza Verne w wykonaniu Teatru Bez Rzędów to spektakl o tym, że przeszkodą dla realizacji tych marzeń jest wyłącznie brak wyobraźni. To również recepta na to: jak przeżyć niezapomnianą przygodę nie ruszając się z miejsca. Teatr Bez Rzędów bez cienia skrępowania zaprasza Państwa do wspólnego przeżywania tej przygody - na pierwszy w swoim repertuarze spektakl familijny. "Balonem przez Afrykę" - to coś więcej niż rozrywka w 3D.

Spektakl przeznaczony jest dla widzów w wieku od 6 do 100 lat.

Na scenie występuje Dominika Zielińska, Bartłomiej Olszewski, Jakub Popławski, Jakub Sochacki, Lech Walicki.

Źródło zdjęcia:

Opinie naszych widzów (9)

 • 10,0/ 10

  Spektakl jest fantastyczny!!! Byłam już na nim 2 raz, aktorzy grają genialnie, a ich pomysłowość i humor pozwalają na dużą dawkę śmiechu, polecam wszystkim bez względu na wiek !

  do.....@....pl / 22 marca 2020

 • 10,0/ 10

  dobrze wydane pieniadze. swietnie spedzony czas i dobra zabawa.

  gi.....@gm...il.com / 09 marca 2020

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl.Pobudza mocno wyobraźnię dziecka.

  pr.....@....pl / 09 marca 2020

 • 10,0/ 10

  Wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Minimalistyczna scenografia i kosmiczna wyobraźnia autorów spektaklu, to gwarancja świetnie spędzonego czasu i wielu wrażeń

  ri.....@gm...il.com / 09 marca 2020

 • 10,0/ 10

  Świetnie się bawiliśmy podczas lotu balonem

  li.....@on...et.eu / 25 listopada 2019

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl. Prosta a zarazem pomysłowa scenografia. Niebanalne teksty a jednocześnie zrozumiałe dla dzieci. Uśmiałem się jak nigdy. Pozdrawiam całą ekipę 😃

  ka.....@gm...il.com / 07 października 2019

 • 8,0/ 10

  Świetna choć minimalistyczna scenografia, Teatr Bez Rzędów chyba ma to do siebie, że potrafią stworzyć coś bardzo ciekawego, przykuwającego uwagę i elastycznego przy użyciu dość skromnych środków. Miałem wrażenie jak bym rzeczywiście cofnął się do czasów dzieciństwa gdzie podróżnicy potrafią stworzyć coś wielkiego z niczego. To trzeba zobaczyć. Dodatkowo w przerwie można było wejść do balonu:) Bardzo podobała mi się też pasja aktorów. Ogólnie dzieci były bardzo zadowolone spektaklem a ja także nie mogę narzekać.

  ja.....@....pl / 10 marca 2020

 • 8,0/ 10

  Bardzo pomysłowa choć minimalistyczna scenografia dająca duże pole do popisu dla dziecięcej wyobraźni. Całość dobrze się ogląda a pośmiać mogą się zarówno dzieci jak i dorośli.

  k......@es...et.com / 25 listopada 2019

 • 8,0/ 10

  Super spektakl dla dzieci 👍

  Bi.....@....pl / 07 października 2019

Teatr Bez Rzędów - Adres i dojazd

Krakowska 13
31-062 Kraków

http://www.teatrbezrzedow.pl/

Kup bilet