Ra-Dość - zdjęcie Ra-Dość - zdjęcie Ra-Dość - zdjęcie

Średnia ocena

5 oddanych głosów

7,8 / 10

Ra-Dość

Człowiek, aby móc wykonać swoje pierwsze kroki, uczy się łapać równowagę – stać na dwóch nogach. Później robi to nieustannie – nie tylko w ciele, ale także w przeżywaniu swoich emocji, w budowaniu relacji ze światem, w tworzeniu własnego kosmosu. Umiejętność przeżywania i uwalniania różnych emocji, przyjemnych i nieprzyjemnych, pozwala zyskiwać równowagę.

Inspiracji do kształtowania warstwy ruchowej spektaklu będziemy szukać w dzieciństwie – w psycho-fizycznym rozwoju dziecka na różnych etapach oraz w doświadczeniach towarzyszenia poszczególnym dzieciom w ich codziennej zabawie, w codziennej pracy związanej z porządkowaniem otaczającego świata, w którym funkcjonują.

Zapraszamy widzów, dzieci i dorosłych, aby w sytuacji teatralnej, w lustrzanym odbiciu, przyjrzeli się przeżywaniu złości, ale przede wszystkim odzyskiwaniu równowagi. Czasami trzeba poczuć i powiedzieć: „Dość”, by móc poczuć radość. Wdech, wydech.

Kategoria wiekowa: od 2 do 5 lat

Na scenie występuje Malwina Kajetańczyk, Marcin Marcinowicz.

Czas trwania: 45 minut

Realizacja

Reżyseria: Beata Bąblińska

Sramaturgia: Joanna Żygowska

Scenografia: Sylwia Maciejewska

Muzyka: Józef Buchnajzer

Asystent reżysera: Marcin Marcinowicz

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Bardzo gorąco w sali.

    ma.....@gm...il.com / 09 czerwca 2019

  • 9,0/ 10

    Bardzo fajny spektakl- świetny w swojej prostocie. Synek siedział zainteresowany. Zaproszenie do zabawy na koniec też dobry pomysł, choć synek się wstydził trochę.

    ew.....@gm...il.com / 10 stycznia 2022

Teatr Baj - Adres i dojazd

ul. Jagiellońska 28
03-719 Warszawa

http://teatrbaj.pl/

Kup bilet