Plastusiowy pamiętnik - zdjęcie Plastusiowy pamiętnik - zdjęcie Plastusiowy pamiętnik - zdjęcie Plastusiowy pamiętnik - zdjęcie Plastusiowy pamiętnik - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy
14 zainteresowanych osób

7,7 / 10

Plastusiowy pamiętnik

O Plastusiu PRAWIE WSZYSTKO wie Plastusiowy Pamiętnik, który jest największym przyjacielem Plastusia. To jemu Plastuś opowiedział PRAWIE WSZYSTKIE swoje przygody, to na jego Kartkach Plastuś narysował i opisał swój piórnikowy świat. Pamiętnik Plastusia i jego Kartki chętnie przedstawią mieszkańców piórnika, bo nie każdy wie, jakie to barwne towarzystwo.

Poznacie też Tosię, Zosię, Jacka, a nawet niezbyt grzecznego Witka. Pamiętnik opowie PRAWIE WSZYSTKO o Plastusiu z nadzieją, że podpowiecie mu, gdzie ma go szukać, bo dawno temu, nie wiadomo dlaczego ich drogi się rozeszły.

Ten Plastuś jest taki: cały z plasteliny, ma duży nos, odstające uszy i zielone majteczki. Wszyscy mówią, że jest śliczny. Kto powie, gdzie on jest, dostanie 4 malowanki i 1 żółtą wstążeczkę.

Spektakl przeznaczony dla dzieci od 5. roku życia.

W spektaklu występują między innymi Elżbieta Bieda, Elżbieta Bielińska, Andrzej Bocian, Marcin Marcinowicz, Piotr Michalski, Marek Zimakiewicz.

Czas trwania: 90 minut
Źródło zdjęcia: http://teatrbaj.pl/

Realizacja

Autor: Maria Kownacka

Adaptacja i reżyseria: Lech Chojnacki

Scenografia: Dariusz Panas

Muzyka: Jarosław Kordaczuk

Ruch sceniczny: Ewelina Ciszewska

Asystent reżysera: Elżbieta Bieda

Teatr Baj - Adres i dojazd

http://teatrbaj.pl/

Kup bilet