Kuchnia pełna niespodzianek - zdjęcie Kuchnia pełna niespodzianek - zdjęcie Kuchnia pełna niespodzianek - zdjęcie Kuchnia pełna niespodzianek - zdjęcie Kuchnia pełna niespodzianek - zdjęcie Kuchnia pełna niespodzianek - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy
7 zainteresowanych osób

5,0 / 10

Kuchnia pełna niespodzianek

Przygotowywanie przyjęcia to bardzo pasjonujące zajęcie. Nie tylko dlatego, że za chwilę przyjdą goście i będzie uroczyście. Zajęcie fantastyczne samo w sobie, po prostu wspaniała przygoda, bo kuchnia to niezwykły świat do odkrywania – wie o tym każdy maluch. Coś do czegoś dosypiemy, czegoś jeszcze dolejemy i dokładnie wymieszamy. Trochę czegoś rozsypiemy… po to, żeby było ładnie. Zajrzymy do kuchennej szuflady, w której kryją się skarby nie z tej ziemi, przedmioty wymagające najwyższej uwagi i natychmiastowego użycia. Przedmioty z kuchennych szafek w odpowiednio przygotowanej zabawie zyskują zupełnie bezpieczny wymiar. Pozwalają dzieciom na wykonywanie upragnionych eksperymentów na drodze odkrywania świata.

Zapraszamy do kuchni pełnej niespodzianek!

Spektakl w ramach nurtu repertuarowego Bajowe Najnaje, adresowanego do najnajmłodszej widowni

Czas trwania: 45 minut
Źródło zdjęcia: http://teatrbaj.pl/

Obsada

Marta Gryko-Sokołowska/ Magdalena Dąbrowska

Marek Zimakiewicz

Realizacja

W spektaklu zostały wykorzystane utwory Wolfganga Amadeusza Mozarta, Clauda Debussy’ego oraz Charlesa Camilla Saint-Saënsa.

Koncepcja, reżyseria, scenografia: Marta Gryko-Sokołowska

Konsultacje – psychopedagodzy kreatywności: Dominika i Karolina Orłowskie

Konsultacje – ruch sceniczny: Magdalena Dąbrowska

Opinie naszych widzów (3)

 • 5,0/ 10

  Wnuczka po obejrzeniu spektaklu na pytanie czy podobał Ci się teatrzyk? odpowiedziała "nie"

  te.....@po...ta.onet.pl / 11 listopada 2018

 • 5,0/ 10

  Spektakl nudny. Nie podobało się nie tylko mojej córce ale chyba większości dzieci. Aktorzy nie potrafili nawiązać kontaktu z dziećmi. (Wiek ok 2-3 lata). Najfajniejszy punkt spotkania to poczęstunek.

  ki.....@po...ta.onet.pl / 22 stycznia 2018

 • 5,0/ 10

  Przedstawienie wystawiane w małej (bez wentylacji) salce, której większą część zajmowała scena. Miejsca dla widzów usytuowane były wokół sceny. I wszystko byłoby ok gdyby nie to, że pomimo informacji o tym, że widzowie spóźnieni nie będą wpuszczani, to i tak byli. A w takich warunkach w jakich było wystawiane przedstawienie bardzo to przeszkadzało. I rozpraszało, zarówno widzów, jak i aktorów, Samo przedstawienie mało różnorodne, a aktorzy nie umieli nawiązać kontaktu z publicznością - Pani grającą rolę żeńską wyglądała jakby za karę tam przyszła.

  ma.....@....pl / 04 grudnia 2017

Teatr Baj - Adres i dojazd

http://teatrbaj.pl/

Kup bilet