Miłe Panie i Panowie bardzo mili… I Festiwal Młynarski w Ateneum-Konfrontacje - zdjęcie Miłe Panie i Panowie bardzo mili… I Festiwal Młynarski w Ateneum-Konfrontacje - zdjęcie Miłe Panie i Panowie bardzo mili… I Festiwal Młynarski w Ateneum-Konfrontacje - zdjęcie Miłe Panie i Panowie bardzo mili… I Festiwal Młynarski w Ateneum-Konfrontacje - zdjęcie Miłe Panie i Panowie bardzo mili… I Festiwal Młynarski w Ateneum-Konfrontacje - zdjęcie Miłe Panie i Panowie bardzo mili… I Festiwal Młynarski w Ateneum-Konfrontacje - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy
1 zainteresowana osoba

10,0 / 10

Miłe Panie i Panowie bardzo mili… I Festiwal Młynarski w Ateneum-Konfrontacje

„Miłe Panie i Panowie bardzo mili…“ to koncert poświęcony twórczości Geniusza polskiej piosenki – Wojciecha Młynarskiego. W wykonaniu artystów, których sam Mistrz chętnie zapraszał do śpiewania Jego repertuaru, usłyszą Państwo kilkanaście piosenek oraz śpiewanych felietonów, z których Wojciech Młynarski słynął jako niebywale celny obserwator „coraz bardziej otaczającej nas rzeczywistości“.

W koncercie oprócz absolutnych przebojów (m.in. „Jesteśmy na wczasach“, „Róbmy swoje“, „Przyjdzie walec“, „Jeszcze w zielone gramy“) zostanie zaprezentowany wachlarz utworów poetyckich i obyczajowych (m.in. „Polska miłość“, „Tak jak malował pan Chagall“, „Kocham cię życie“ czy „Nie wycofuj się“).

Na scenie występują między innymi Anna Sroka - Hryń, Klementyna Umer, Jacek Bończyk, Arkadiusz Brykalski, Wiktor Zborowski, Jakub Badach.

Realizacja

Reżyseria: Jacek Bończyk

Kierownictwo muzyczne: Fabian Włodarek

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Koncert był świetny, bo i obsada taka była, zdecydowanie najlepsi artyści, których sam Młynarski wybrał i zapraszał do śpiewania jego tekstów. Także nic dziwnego, że było cudownie, magicznie i niesamowicie.

    al.....@gm...il.com / 24 marca 2018

Teatr Ateneum - Adres i dojazd

http://teatrateneum.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet