Jakoś leci - Kofta - zdjęcie Jakoś leci - Kofta - zdjęcie Jakoś leci - Kofta - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy
11 zainteresowanych osób

8,2 / 10

Jakoś leci - Kofta

Po udanych projektach poświęconych Wojciechowi Młynarskiemu i Janowi Wołkowi, Piotr Machalica zmierzy się z twórczością kolejnego wybitnego polskiego poety – Jonasza Kofty. Fascynacja Piotra Machalicy twórczością Jonasza Kofty i współpraca z doskonałym kompozytorem, aranżerem i akompaniatorem Wojciechem Borkowskim sprawiła, że usłyszycie Państwo dojrzały, nienachalny, melancholijny i zabawny koncert. Ciepły głos aktora, przemyślane interpretacje i ciekawe aranżacje wybrzmią w takich utworach jak np. Pamiętajcie o ogrodach, Jakoś leci, Niedomówienie, Jej portret, Podróżą każda miłość jest czy Wakacje z blondynką.

Magda Umer tak mówiła o współpracy z Piotrem Machalicą: W czterech spektaklach, nad którymi pracowałam przed laty – Zimy żal, Big Zbig Show, Młynarski – trzy elementy – występował Piotr. Bez niego te przedstawienia byłyby inne. Był doskonały. Często słyszałam od ludzi, którzy znali go tylko ze sceny, że to musi być ciepły człowiek! Chciałoby się do niego przytulić! Bo Piotr ma ciepło w głosie i w uśmiechu. I ogrzewa nas nimi. Jak stary kaflowy piec. A to w dzisiejszych czasach – unikat! Warto także przytulić się do tych pięknych piosenek. Ja już to zrobiłam i nie żałuję!

W spektaklu występuje Piotr Machalica.

Realizacja

Kierownictwo muzyczne, fortepian i aranżacje - Wojciech Borkowski

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Świetne spotkanie z dobrą muzyką i świetnym artystą. Wspaniała atmosfera. Trochę żal, że nie młodzież nie zna tej twórczości.

    Bi.....@ma...se.pl / 17 lutego 2020

Teatr Ateneum - Adres i dojazd

http://teatrateneum.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.