Zagraj to jeszcze raz, Sam - zdjęcie Zagraj to jeszcze raz, Sam - zdjęcie Zagraj to jeszcze raz, Sam - zdjęcie Zagraj to jeszcze raz, Sam - zdjęcie Zagraj to jeszcze raz, Sam - zdjęcie Zagraj to jeszcze raz, Sam - zdjęcie Zagraj to jeszcze raz, Sam - zdjęcie Zagraj to jeszcze raz, Sam - zdjęcie Zagraj to jeszcze raz, Sam - zdjęcie Zagraj to jeszcze raz, Sam - zdjęcie Zagraj to jeszcze raz, Sam - zdjęcie

Średnia ocena

27 oddanych głosów
242 zainteresowanych osób

8,3 / 10

Zagraj to jeszcze raz, Sam

W sztuce ZAGRAJ TO JESZCZE RAZ, SAM Woody Allen w mistrzowski sposób połączył dwie najważniejsze cechy swojego talentu - uniwersalny, ponadczasowy humor inteligentnego obserwatora z liryzmem znerwicowanego wrażliwca z Nowego Jorku. Przeplatają się w niej wszystkie najważniejsze tematy i fascynacje Allena - kinem, Nowym Jorkiem, muzyką, seksem, miłością i przemijaniem.

ZAGRAJ TO JESZCZE RAZ, SAM to historia poszukiwania miłości swego życia przez krytyka filmowego Allana Felixa (debiutujący w teatrze Kuba Wojewódzki), porzuconego przez swoją żonę Nancy (w tej i w jeszcze ośmiu innych rolach - Małgorzata Socha na zmianę z Barbarą Kurdej-Szatan). Allan zakochuje się przypadkiem w żonie swojego najlepszego przyjaciela, przystojnego biznesmana Dicka (Michał Żebrowski), w ślicznej, lecz znerwicowanej Lindzie (Anna Cieślak na zmianę z Aleksandrą Hamkało), którą uwodzi przy pomocy i według wskazówek swojego idola filmowego, legendarnego amanta czarnych kryminałów Humphreya Bogarta (Daniel Olbrychski), schodzącego do niego w tym celu z ekranu kina.

Reżyser Eugeniusz Korin stworzył najbardziej filmowe przedstawienie ostatnich lat, które stało się swoistym hołdem dla twórczości znanego na całym świecie autora przewrotnych komedii. Jest ono pierwszą realizacją z planowanego przez Teatr 6.piętro tryptyku „Miłość, Zdrada i Przebaczenie wg Woody'ego Allena”.

Czas trwania: 135 minut

Zwiastuny

Realizacja

Reżyseria - Eugeniusz Korin

Scenografia - Jan Kozikowski

Muzyka - George Gershwin

Tłumaczenie - Jerzy Siemasz i Grażyna Dyksińska

Kostiumy - Dorota Kołodyńska

Opinie naszych widzów (6)

 • 10,0/ 10

  Jestem pod ogromnym wrażeniem, fantastyczna gra aktorów

  B.....@....pl / 16 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Super bardzo mi się podobało. Polecam wszystkim

  re.....@gm...il.com / 09 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Jako wielbicielka Woody'ego Allena nie zawiodłam się na sztuce. Obsada bardzo dobrze dobrana do postaci. Znakomita zabawa.

  p4.....@tl...en.pl / 07 marca 2019

 • 10,0/ 10

  bardzo dobrze wybrana sztuka, mile spędzony czas

  k......@gm...il.com / 22 października 2018

 • 10,0/ 10

  „Zagraj to jeszcze raz, Sam” to nie tylko świetna komedia, w której grają znani i lubiani Kuba Wojewódzki, Barbara Kurdej-Szatan czy Daniel Olbrychski. To przede wszystkim samo życie, które przecież pisze najlepsze scenariusze. Podczas spektaklu śmiejemy się więc trochę sami z siebie, aby finalnie, zdać sobie sprawę, że może ta nasza „przeciętna rzeczywistość” nie jest taka zła albo że możemy jeszcze coś zmienić. Bo przecież nigdy nie jest za późno, aby zagrać to jeszcze raz, prawda? :-)

  ma.....@gm...il.com / 29 sierpnia 2018

Teatr 6. piętro

Sezon 2018/2019 w Teatrze 6. piętro z pewnością zaskoczy wielu widzów.

21 grudnia 2018 odbyła się premiera spektaklu „Ucho Prezesa”. Twórcy internetowego hitu zdecydowali się na napisanie sztuki teatralnej z gatunku satyrycznej political fiction. Dobrze znani bohaterowie: wszystkowiedzący - mogący - przewidujący Prezes, jego wierny przyboczny Mariusz, oraz odwiedzający ich koledzy partyjni, a także przedstawiciele niezłomnej opozycji zjawią się w "królestwie" Pani Basi, żeby zabrać widzów za niezbyt często odwiedzane kulisy władzy. W spektaklu występują między innymi: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Cezary Pazura, Janusz Chabior, Lesław Żurek.

Kolejna premiera odbyła się 30 marca 2019 roku. Spektakl „Samotny zachód” irlandzkiego dramatopisarza Martina McDonagha, zdobywcy najważniejszych nagród teatralnych i filmowych, w tym prestiżowej Nagrody Akademii Filmowej – Oscara. Bohaterowie sztuki marzą o miłości i nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie to, kim są: dwóch nienawidzących się braci - jeden sadysta, drugi bigot; osiemnastoletnia sprzedawczyni bimbru i ksiądz – alkoholik, próbujący uratować ich grzeszne dusze. I chociaż ich uczuciowe zmagania są często groteskowe, a nawet czasem absurdalne, to w niczym nie umniejsza to namiętności ich pragnień i bólu niespełnienia. W spektaklu zobaczymy po raz pierwszy na naszej scenie wspaniałych aktorów młodego i średniego pokolenia Michalinę Olszańską? Magdalenę Celmer, Eryka Lubosa, Grzegorza Daukszewicza i Michała Czerneckiego.

Poza tym przez cały sezon będziemy grali cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem widzów nasze spektakle z lat poprzednich, a wśród nich takie, które śmiało można określić mianem kultowych, wystawiane ponad sto, dwieście, a nawet pięćset razy: „Fredro dla Dorosłych – Mężów i Żon”; „Bóg mordu” Jasminy Rezy; „Niezwyciężony” Torbena Bettsa; „Wujaszek Wania” Antoniego Czechowa; „Ożenek” Mikołaja Gogola.

Dla wszystkich miłośników uroczych i błyskotliwych komentatorów naszego życia politycznego wznowimy jesienią wersję teatralną "Szkła kontaktowego", programu telewizyjnego cieszącego się ogromną popularnością, zaadaptowaną na scenę przez dyrektora artystycznego Teatru Eugeniusza Korina. "Szkło kontaktowe live&touch" - taki tytuł nosi spektakl, - powstał jako wspólny projekt Teatru 6.piętro i TVN24.

Adres i dojazd

PKiN, Pl. Defilad 1
(wejście od ul. Marszałkowskiej)
00 - 901 Warszawa

http://www.teatr6pietro.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,2
Średnia ocena
Uśmiałam się do łez
- Justyna

08.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9,2
Średnia ocena

08.07 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9,2
Średnia ocena
Komiczny, a jednocześnie poruszający poważne tematy. Duet Szczepkowskiej i Jurkowskiego genialny
- Maria

05.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

9,0
Średnia ocena
I wesoło i poważnie. Znakomita gra aktorska
- Karol

18.05 / 18:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
-,-
Średnia ocena

18.05 / 11:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.