Zagraj to jeszcze raz, Sam - zdjęcie Zagraj to jeszcze raz, Sam - zdjęcie Zagraj to jeszcze raz, Sam - zdjęcie Zagraj to jeszcze raz, Sam - zdjęcie Zagraj to jeszcze raz, Sam - zdjęcie Zagraj to jeszcze raz, Sam - zdjęcie Zagraj to jeszcze raz, Sam - zdjęcie Zagraj to jeszcze raz, Sam - zdjęcie Zagraj to jeszcze raz, Sam - zdjęcie Zagraj to jeszcze raz, Sam - zdjęcie Zagraj to jeszcze raz, Sam - zdjęcie

Średnia ocena

74 oddanych głosów
392 zainteresowanych osób

8,6 / 10

Zagraj to jeszcze raz, Sam

Prosimy o wydrukowanie i wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia, które należy złożyć przed spektaklem w miejscu wskazanym przez obsługę widowni lub przybycie na kwadrans przed rozpoczęciem spektaklu w celu wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia bezpośrednio w Teatrze.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, wprowadziliśmy kilka zasad, z którymi prosimy się zapoznać przed wizytą w Teatrze --> Kliknij Tutaj

Pobierz oświadczenie o stanie zdrowia --> Kliknij Tutaj

W sztuce ZAGRAJ TO JESZCZE RAZ, SAM Woody Allen w mistrzowski sposób połączył dwie najważniejsze cechy swojego talentu - uniwersalny, ponadczasowy humor inteligentnego obserwatora z liryzmem znerwicowanego wrażliwca z Nowego Jorku. Przeplatają się w niej wszystkie najważniejsze tematy i fascynacje Allena - kinem, Nowym Jorkiem, muzyką, seksem, miłością i przemijaniem.

ZAGRAJ TO JESZCZE RAZ, SAM to historia poszukiwania miłości swego życia przez krytyka filmowego Allana Felixa (debiutujący w teatrze Kuba Wojewódzki), porzuconego przez swoją żonę Nancy (w tej i w jeszcze ośmiu innych rolach - Małgorzata Socha na zmianę z Barbarą Kurdej-Szatan). Allan zakochuje się przypadkiem w żonie swojego najlepszego przyjaciela, przystojnego biznesmana Dicka (Michał Żebrowski), w ślicznej, lecz znerwicowanej Lindzie (Anna Cieślak na zmianę z Aleksandrą Hamkało), którą uwodzi przy pomocy i według wskazówek swojego idola filmowego, legendarnego amanta czarnych kryminałów Humphreya Bogarta (Daniel Olbrychski), schodzącego do niego w tym celu z ekranu kina.

Reżyser Eugeniusz Korin stworzył najbardziej filmowe przedstawienie ostatnich lat, które stało się swoistym hołdem dla twórczości znanego na całym świecie autora przewrotnych komedii. Jest ono pierwszą realizacją z planowanego przez Teatr 6.piętro tryptyku „Miłość, Zdrada i Przebaczenie wg Woody'ego Allena”.

W spektaklu występują między innymi Daniel Olbrychski jako Humphrey Bogart, Barbara Kurdej-Szatan jako Nancy, Kuba Wojewódzki jako Allan Felix, Anna Cieślak jako Linda, Aleksandra Hamkało jako Linda, Małgorzata Socha jako Nancy.

Czas trwania: 135 minut

Zwiastuny

Realizacja

Reżyseria - Eugeniusz Korin

Scenografia - Jan Kozikowski

Muzyka - George Gershwin

Tłumaczenie - Jerzy Siemasz i Grażyna Dyksińska

Kostiumy - Dorota Kołodyńska

Opinie naszych widzów (28)

 • 10,0/ 10

  Woody Allen, a więc o tym, że życie uczuciowe jest zwariowane. Trochę odniesień z lat 60. (chyba?), trochę uwspółcześnionych i można się pośmiać. Główny aktor to Wojewódzki, wg mnie pasuje do roli. Rola trafiająca Olbrychskiemu - może się pokazać, jako szacowny gość.

  kw.....@gm...il.com / 16 lipca 2021

 • 10,0/ 10

  świetna obsasda, dobrze było ich zobaczyć po 1,5 roku :)

  ma.....@ya...oo.pl / 02 lipca 2021

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjny spektakl - pozdrawiamy Kubę Wojewódzkiego !

  ko.....@gm...il.com / 05 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Bardzo dobra sztuka. Gra aktorów świetna

  mo.....@po...ta.onet.pl / 18 marca 2020

 • 10,0/ 10

  Spektakl rewelacyjny. Super obsada, szkoda tylko, że Pan Kuba Wojewódzki w przeciwieństwie do innych gwiazd spektaklu uciekł schodami olewajac fanów (nawet kilka osób przyjechało z dość daleka) Ale Pani Basia Kurdej-Szatan i Pani Ania Cieślak wynagrodzily to z nawiązką. Generalnie był super.

  ha.....@....pl / 09 marca 2020

 • 10,0/ 10

  Świetna rozrywka, można podziwiać Pana Olbrychskiego na żywo

  ag.....@gm...il.com / 04 marca 2020

 • 10,0/ 10

  SPEKTAKL REWELACYJNY. GRA AKTORSKA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. POLECAM

  a-.....@....pl / 04 marca 2020

 • 10,0/ 10

  Zabawny z przewrotną akcją.

  ew.....@po...ta.fm / 14 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  polecam lekki i przyjemny spektakl

  do.....@....pl / 03 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  Nie jestem w stanie ocenić spektaklu, siedziałam z mężem w PIERWSZYM rzędzie i podobnie jak pozostali widzowie z tego rzędu, podziwiałam podeszwy, sznurowadła o dessous aktorów. Uważam, ze tego rzędu nie powinno być, zachęcam aktorow/dyrekcje do sprawdzenia we osobiście. Rozumiem potrzeby finansowe teatru, ale istnienie tego rzędu jest LEKCEWAŻENIEM widza. Pisze to z przykrością Joanna Jackowska

  jo.....@....pl / 26 września 2019

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl, aktorzy zagrali rewelacyjnie. Było dużo śmiechu.

  ma.....@go...il.com / 06 września 2019

 • 10,0/ 10

  Świetna fabuła. Wspaniały Żebrowski.

  9r.....@....pl / 06 września 2019

 • 10,0/ 10

  Aktorzy dawali na scenie z siebie 100 %

  Go.....@gm...il.com / 28 sierpnia 2019

 • 10,0/ 10

  Sztuka ,,Zagraj to jeszcze raz , sam” wyreżyserowana i zagrana po mistrzowsku przez zespół świetnych aktorów. Brawo ! Świetny humor, miła atmosfera !!

  is.....@ho...il.com / 31 maja 2019

 • 10,0/ 10

  Fantastyczna zabawa, no i miłe zaskoczenie niebywałym talencie aktorskim Kuby Wojewódzkiego.

  pi.....@ya...oo.com / 28 maja 2019

 • 10,0/ 10

  Jestem pod ogromnym wrażeniem, fantastyczna gra aktorów

  B.....@....pl / 16 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Super bardzo mi się podobało. Polecam wszystkim

  re.....@gm...il.com / 09 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Jako wielbicielka Woody'ego Allena nie zawiodłam się na sztuce. Obsada bardzo dobrze dobrana do postaci. Znakomita zabawa.

  p4.....@tl...en.pl / 07 marca 2019

 • 10,0/ 10

  bardzo dobrze wybrana sztuka, mile spędzony czas

  k......@gm...il.com / 22 października 2018

 • 10,0/ 10

  „Zagraj to jeszcze raz, Sam” to nie tylko świetna komedia, w której grają znani i lubiani Kuba Wojewódzki, Barbara Kurdej-Szatan czy Daniel Olbrychski. To przede wszystkim samo życie, które przecież pisze najlepsze scenariusze. Podczas spektaklu śmiejemy się więc trochę sami z siebie, aby finalnie, zdać sobie sprawę, że może ta nasza „przeciętna rzeczywistość” nie jest taka zła albo że możemy jeszcze coś zmienić. Bo przecież nigdy nie jest za późno, aby zagrać to jeszcze raz, prawda? :-)

  ma.....@gm...il.com / 29 sierpnia 2018

 • 9,0/ 10

  Kuba Wojewódzki super!

  fl.....@po...ta.onet.pl / 27 września 2019

 • 9,0/ 10

  Bardzo relaksujący wieczór, komedia zabawna, dobrze zagrana.

  a......@sy...is.org.pl / 24 września 2019

 • 9,0/ 10

  Bardzo fajna sztuka w nowojorskim klimacie,. Wbrew moim obawom p. Wojewódzki wypda bardzo dobrze na tle profesjonalnych aktorów. Miło spędzony wieczór.

  ek.....@....pl / 10 września 2019

 • 8,0/ 10

  Jak na aktora amatora Pan Wojewódzki daje radę - zaskoczona byłam zwłaszcza ilością tekstu, który miał do przekazania, poza tym Pan Daniel Olbrychski - świetny! Pani Ania i Basia równie świetne a Pan Michał Żebrowski - klasa sama w sobie. Polecam słodko-gorzkie rozważania nad osamotnieniem i jednocześnie chęcią bliskości.

  re.....@po...ta.onet.pl / 12 września 2019

 • 8,0/ 10

  Jestem wielbicielką Woody Allena i muszę przyznać że spektakl dobrze oddaje klimat jego twórczości. Zarówno scenografia, muzyka jak i postacie grające "z ukrycia" wpisują się świetnie w tę atmosferę. Kuba Wojewódzki dobrze wszedł w rolę amerykańskiego nieudacznika-intelektualisty, który jest jednak błyskotliwy i pełen ironii. Spektakl godny polecenia.

  ta.....@gm...il.com / 27 sierpnia 2019

Teatr 6. piętro - Adres i dojazd

PKiN, Pl. Defilad 1
(wejście od ul. Marszałkowskiej)
00 - 901 Warszawa

http://www.teatr6pietro.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.