Niezwyciężony - zdjęcie Niezwyciężony - zdjęcie Niezwyciężony - zdjęcie Niezwyciężony - zdjęcie Niezwyciężony - zdjęcie Niezwyciężony - zdjęcie

Średnia ocena

75 oddanych głosów
873 zainteresowanych osób

9,0 / 10

Niezwyciężony

Historia zacznie się w niewinny sposób: Emily (Agnieszka Grochowska) i Oliver (Bartłomej Topa) – małżeństwo dotychczas zajmujące dość wysokie miejsce na drabinie społecznej, pod wpływem finansowych trudności jest zmuszone do przeprowadzki ze stolicy do biednej dzielnicy prowincjonalnego miasteczka. Chcąc być mili, zapraszają do siebie na wieczorek zapoznawczy Alana (Szymon Bobrowski) i Dawn (Aleksandra Popławska) – małżeństwo z sąsiedztwa, tak zwanych „ludzi z dołów”. A potem, jak w każdej znakomitej sztuce i jak w każdym prawdziwym życiu, spotkanie czterech niebanalnych charakterów uruchamia całą lawinę trudnych do przewidzenia zdarzeń, w których wszyscy ostatecznie przegrywają ze swoimi słabościami… Ale przegrywają z klasą. Przegrywają, żeby nas, widzów, upewnić w istnieniu jednego niezwyciężonego. Tym prawdziwym NIEZWYCIĘŻONYM jest ludzkie człowieczeństwo, zadziwiająca zdolność do współczucia i czynienia dobra, pomimo wszystko a czasem i wbrew wszystkiemu…

Czas trwania: 165 minut
Źródło zdjęcia: https://teatr6pietro.pl/spektakle/niezwyciezony/

Realizacja

Reżyseria - Eugeniusz Korin

Scenografia - Marcin Pietuch

Kostiumy - Dorota Williams

Tłumaczenie tekstu - Małgorzata Semil

Projekcje - Marcin Kot Bastkowski

konsultacja muzyczna - Tomasz Szymuś

konsultacja ruchu scenicznego - Anna Głogowska

Opinie naszych widzów (25)

 • 10,0/ 10

  Rewelacja. Płakałem i śmiałem się. Pięknie opowiedziane trudne, skryte sprawy. Gra aktorów na najwyższym poziomie. Bezapelacyjnie polecam.

  ro.....@tl...en.pl / 25 lutego 2019

 • 10,0/ 10

  Powiedzieć rewelacja, to jak nic nie powiedzieć. 2h minęły za szybko. Fantastyczni aktorzy oraz wyjątkowo sztuka.

  to.....@gm...il.com / 25 lutego 2019

 • 10,0/ 10

  Spektakl pozornie z humorem jednak poruszający złożone dylematy ludzkich relacji: w małżeństwie, w lokalnej społeczności, narodzie ale także swiecie. Na koniec spektaklu zostajemy sami z tym co zobaczyliśmy, usłyszeliśmy i poczuliśmy. Jeszcze spory czas po spektaklu myślami jesteśmy w teatrze. Sztuka warta obejrzenia i przeżycia. Fenomenalna gra aktorska całej czwórki.

  ps.....@....pl / 23 lutego 2019

 • 10,0/ 10

  Warte obejrzenia, nawet siedząc na schodach. Polecam

  ng.....@gm...il.com / 12 stycznia 2019

 • 10,0/ 10

  Super spektakl, byly elementy komedii i dramatu. Polecam!

  pi.....@gm...il.com / 29 grudnia 2018

Teatr 6. piętro

Sezon 2018/2019 w Teatrze 6. piętro z pewnością zaskoczy wielu widzów. 21 grudnia premiera – na naszej scenie „Ucho Prezesa”. Twórcy internetowego hitu zdecydowali się na napisanie sztuki teatralnej z gatunku satyrycznej political fiction. Dobrze znani bohaterowie: wszystkowiedzący - mogący - przewidujący Prezes, jego wierny przyboczny Mariusz, oraz odwiedzający ich koledzy partyjni, a także przedstawiciele niezłomnej opozycji zjawią się w "królestwie" Pani Basi, żeby zabrać widzów za niezbyt często odwiedzane kulisy władzy. W spektaklu wystąpią między innymi: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Cezary Pazura, Janusz Chabior, Lesław Żurek.

Kolejna premiera odbędzie się 30 marca 2019 roku, będzie to „Samotny zachód” irlandzkiego dramatopisarza Martina McDonagha, zdobywcy najważniejszych nagród teatralnych i filmowych, w tym prestiżowej Nagrody Akademii Filmowej – Oscara. Bohaterowie sztuki marzą o miłości i nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie to, kim są: dwóch nienawidzących się braci - jeden sadysta, drugi bigot; osiemnastoletnia sprzedawczyni bimbru i ksiądz – alkoholik, próbujący uratować ich grzeszne dusze. I chociaż ich uczuciowe zmagania są często groteskowe, a nawet czasem absurdalne, to w niczym nie umniejsza to namiętności ich pragnień i bólu niespełnienia. W spektaklu zobaczymy po raz pierwszy na naszej scenie wspaniałych aktorów młodego i średniego pokolenia Michalinę Olszańską, Eryka Lubosa, Grzegorza Daukszewicza i Michała Czerneckiego.

Poza tym przez cały sezon będziemy grali cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem widzów nasze spektakle z lat poprzednich, a wśród nich takie, które śmiało można określić mianem kultowych, wystawiane ponad sto, dwieście, a nawet pięćset razy: „Fredro dla Dorosłych – Mężów i Żon”; „Bóg mordu” Jasminy Rezy; „Niezwyciężony” Torbena Bettsa; „Wujaszek Wania” Antoniego Czechowa; „Ożenek” Mikołaja Gogola.

Dla wszystkich miłośników uroczych i błyskotliwych komentatorów naszego życia politycznego wznowimy jesienią wersję teatralną "Szkła kontaktowego", programu telewizyjnego cieszącego się ogromną popularnością, zaadaptowaną na scenę przez dyrektora artystycznego Teatru Eugeniusza Korina. "Szkło kontaktowe live&touch" - taki tytuł nosi spektakl, - powstał jako wspólny projekt Teatru 6.piętro i TVN24.

Adres i dojazd

PKiN, Pl. Defilad 1
(wejście od ul. Marszałkowskiej)
00 - 901 Warszawa

http://www.teatr6pietro.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,6
Średnia ocena
Fantastyczny! Coś nowego, nietypowego, wciągającego
- Małgorzata

29.03 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9,2
Średnia ocena
Uśmiałam się do łez
- Justyna

27.03 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9,3
Średnia ocena
Mistrzostwo świata! Muszę to powtórzyć!
- Anna

16.05 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8,2
Średnia ocena

04.04 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
-,-
Średnia ocena

28.03 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.