Niezwyciężony - zdjęcie Niezwyciężony - zdjęcie Niezwyciężony - zdjęcie Niezwyciężony - zdjęcie Niezwyciężony - zdjęcie Niezwyciężony - zdjęcie

Średnia ocena

99 oddanych głosów
952 zainteresowanych osób

9,0 / 10

Niezwyciężony

Historia zacznie się w niewinny sposób: Emily (Agnieszka Grochowska) i Oliver (Bartłomej Topa) – małżeństwo dotychczas zajmujące dość wysokie miejsce na drabinie społecznej, pod wpływem finansowych trudności jest zmuszone do przeprowadzki ze stolicy do biednej dzielnicy prowincjonalnego miasteczka. Chcąc być mili, zapraszają do siebie na wieczorek zapoznawczy Alana (Szymon Bobrowski) i Dawn (Aleksandra Popławska) – małżeństwo z sąsiedztwa, tak zwanych „ludzi z dołów”. A potem, jak w każdej znakomitej sztuce i jak w każdym prawdziwym życiu, spotkanie czterech niebanalnych charakterów uruchamia całą lawinę trudnych do przewidzenia zdarzeń, w których wszyscy ostatecznie przegrywają ze swoimi słabościami… Ale przegrywają z klasą. Przegrywają, żeby nas, widzów, upewnić w istnieniu jednego niezwyciężonego. Tym prawdziwym NIEZWYCIĘŻONYM jest ludzkie człowieczeństwo, zadziwiająca zdolność do współczucia i czynienia dobra, pomimo wszystko a czasem i wbrew wszystkiemu…

Czas trwania: 165 minut
Źródło zdjęcia: https://teatr6pietro.pl/spektakle/niezwyciezony/

Realizacja

Reżyseria - Eugeniusz Korin

Scenografia - Marcin Pietuch

Kostiumy - Dorota Williams

Tłumaczenie tekstu - Małgorzata Semil

Projekcje - Marcin Kot Bastkowski

konsultacja muzyczna - Tomasz Szymuś

konsultacja ruchu scenicznego - Anna Głogowska

Opinie naszych widzów (37)

 • 10,0/ 10

  Świetni aktorzy to i świetny spektakl. Byłem pod wrażeniem mimo tego, że siedziałem na poduszce. Swoją drogą to niezłe rozwiązanie z tymi poduszkami dla tych, którzy wciąż są zajęci, a też chcieliby mieć kontakt ze Sztuką..

  ho.....@ge...em.pl / 19 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjny!!! Skłaniający do refleksji, zabawny i wzruszający jednocześnie. Dziękuję.

  ag.....@ga...ta.pl / 13 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Świetna gra aktorska. ! ogromny profesjonalizm sztuki aktorskiej , Wyrazy uznania dla reżysera i scenarzysty. Brawa i Owacje na stojąco wyrazily nasze zadowolenie i podziw. Brawo !

  iz.....@....pl / 08 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Piękny wzruszający spektakl.wspaniała obsada. Każdy z aktorów wykonał wspaniałe dzieło. zaskoczeniem było dla mnie obsadzenie Wojciecha Bobrowskiego w roli prostego , grubszawego sąsiada z wielkim sercem. Doskonała metamorfoza po rolach w mocnych, męskich filmach:) Cieszę się,że mogłam przeżyć tak piękne emocje. Dziękuję

  an.....@po...ta.fm / 07 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjny scenariusz i gra aktorska. Głębia przekazu idei i emocji. Gorąco polecam bo lepszego spektaklu jeszcze nie widziałem.

  P......@up...ta.pl / 07 kwietnia 2019

Teatr 6. piętro

Sezon 2018/2019 w Teatrze 6. piętro z pewnością zaskoczy wielu widzów.

21 grudnia 2018 odbyła się premiera spektaklu „Ucho Prezesa”. Twórcy internetowego hitu zdecydowali się na napisanie sztuki teatralnej z gatunku satyrycznej political fiction. Dobrze znani bohaterowie: wszystkowiedzący - mogący - przewidujący Prezes, jego wierny przyboczny Mariusz, oraz odwiedzający ich koledzy partyjni, a także przedstawiciele niezłomnej opozycji zjawią się w "królestwie" Pani Basi, żeby zabrać widzów za niezbyt często odwiedzane kulisy władzy. W spektaklu występują między innymi: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Cezary Pazura, Janusz Chabior, Lesław Żurek.

Kolejna premiera odbyła się 30 marca 2019 roku. Spektakl „Samotny zachód” irlandzkiego dramatopisarza Martina McDonagha, zdobywcy najważniejszych nagród teatralnych i filmowych, w tym prestiżowej Nagrody Akademii Filmowej – Oscara. Bohaterowie sztuki marzą o miłości i nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie to, kim są: dwóch nienawidzących się braci - jeden sadysta, drugi bigot; osiemnastoletnia sprzedawczyni bimbru i ksiądz – alkoholik, próbujący uratować ich grzeszne dusze. I chociaż ich uczuciowe zmagania są często groteskowe, a nawet czasem absurdalne, to w niczym nie umniejsza to namiętności ich pragnień i bólu niespełnienia. W spektaklu zobaczymy po raz pierwszy na naszej scenie wspaniałych aktorów młodego i średniego pokolenia Michalinę Olszańską? Magdalenę Celmer, Eryka Lubosa, Grzegorza Daukszewicza i Michała Czerneckiego.

Poza tym przez cały sezon będziemy grali cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem widzów nasze spektakle z lat poprzednich, a wśród nich takie, które śmiało można określić mianem kultowych, wystawiane ponad sto, dwieście, a nawet pięćset razy: „Fredro dla Dorosłych – Mężów i Żon”; „Bóg mordu” Jasminy Rezy; „Niezwyciężony” Torbena Bettsa; „Wujaszek Wania” Antoniego Czechowa; „Ożenek” Mikołaja Gogola.

Dla wszystkich miłośników uroczych i błyskotliwych komentatorów naszego życia politycznego wznowimy jesienią wersję teatralną "Szkła kontaktowego", programu telewizyjnego cieszącego się ogromną popularnością, zaadaptowaną na scenę przez dyrektora artystycznego Teatru Eugeniusza Korina. "Szkło kontaktowe live&touch" - taki tytuł nosi spektakl, - powstał jako wspólny projekt Teatru 6.piętro i TVN24.

Adres i dojazd

PKiN, Pl. Defilad 1
(wejście od ul. Marszałkowskiej)
00 - 901 Warszawa

http://www.teatr6pietro.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

10,0
Średnia ocena

13.05 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
10,0
Średnia ocena

06.05 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9,9
Średnia ocena

08.05 / 20:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8,8
Średnia ocena
Dla Pauliny Chruściel warto się wybrać! Rewelacyjnie gra swoją rolę, bije na głowę pozostałych. Polecam!
- Urszula

09.05 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
7,7
Średnia ocena
Super! Polecam wszystkim, ja wybiorę się jeszcze nie raz
- Barbara

Jutro / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
6,9
Średnia ocena

27.04 / 18:00

+ inne terminy

Gatunek: Tragikomedia
Kup bilet