BLIŻEJ - zdjęcie BLIŻEJ - zdjęcie BLIŻEJ - zdjęcie BLIŻEJ - zdjęcie BLIŻEJ - zdjęcie BLIŻEJ - zdjęcie BLIŻEJ - zdjęcie BLIŻEJ - zdjęcie

Średnia ocena

18 oddanych głosów
28 zainteresowanych osób

8,9 / 10

BLIŻEJ

BLIŻEJ, sztuka Patricka Marbera o miłości, bliskości i pożądaniu, grana i nagradzana na całym świecie, już w październiku w Teatrze 6.piętro.

BLIŻEJ to tytuł najnowszej i długo oczekiwanej premiery, którą na deskach Teatru 6.piętro będzie można zobaczyć jesienią w reżyserii Eugeniusza Korina, dyrektora artystycznego Teatru 6.piętro. BLIŻEJ to naładowana emocjami, prowokująca szczerością i przewrotnym humorem opowieść o złożoności relacji między kobietą a mężczyzną. W obsadzie debiutująca na scenie profesjonalnej Pola Gonciarz, Aleksandra Popławska, Mateusz Damięcki i Michał Żebrowski.

Dwie pary – Dany i Alice (Mateusz Damięcki i Pola Gonciarz) oraz Larry i Ann (Michał Żebrowski i Aleksandra Popławska) - zabierają widza w podróż po labiryntach swoich uczuć: na naszych oczach zakochują się, kochają i odkochują, wiedzeni odwieczną i rzadko kiedy zaspokajaną potrzebą bliskości drugiego człowieka.

______________________________________

UWAGA: 18+

Spektakl wyłącznie dla widzów dorosłych. Treść i forma spektaklu w sposób otwarty poruszają kwestie seksu i erotyki.

Na scenie występuje Michał Żebrowski jako Larry, Pola Gonciarz jako Alice, Mateusz Damięcki jako Dany, Aleksandra Popławska jako Ann.

Czas trwania: 120 minut

Realizacja

Reżyseria - Eugeniusz Korin

Autor tekstu - Patrick Marber

Scenografia i kostiumy - Katarzyna Borkowska

Muzyka - GO GO Penguin

Tłumaczenie i opracowanie tekstu - Eugeniusz Korin

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Świetna sztuka z jeszcze lepsza obsada. Duża dojrzałość aktorów. Efekty multimedialne sprawiają, że sztuka wydaje się być jeszcze bardziej dynamiczna mimo iż tej dynamiki nie brakuje. Tematyka spektaklu bardzo realnie odzwierciedla nasz aktualny stan relacji damsko- męskich, częsta pustych i samotnych lub zwyczajnie fałszywych. Polecana

  ag.....@....pl / 06 października 2022

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl! Jeden z lepszych jakie widziałam ostatnio. Niesamowita gra aktorska Pań i poruszająca gra Panów. Długi spektakl, ale upływu czasu w ogóle się nie czuje, ponieważ sztuka wciąga i interesuje od początku do końca. Jestem pod wdrażaniem.

  Ew.....@gm...il.com / 05 października 2022

 • 10,0/ 10

  Spektakularny, wybitny!

  T......@IN...IA.EU / 05 października 2022

Teatr 6. piętro - Adres i dojazd

PKiN, Pl. Defilad 1, Warszawa
(wejście od ul. Marszałkowskiej)

http://www.teatr6pietro.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.