Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów

Teatr 6. piętro

PKiN, Pl. Defilad 1
(wejście od ul. Marszałkowskiej)
00 - 901 Warszawa

Teatr 6. Piętro powstał w roku 2010 z inicjatywy Michała Żebrowskiego, który jest jego dyrektorem naczelnym oraz Eugeniusza Korina, dyrektora artystycznego.
Dzięki obsadzie aktorskiej, która składa się na najwybitniejszych aktorów polskiej sceny teatralnej, Teatr 6. Piętro jest jednym z najprężniej działających teatrów prywatnych w Polsce.
Repertuar Teatru 6. Piętro oferuje głównie spektakle komediowe, a między innymi ciągle aktualne spektakle z lat poprzednich, a wśród nich takie, które śmiało można określić mianem kultowych: „Fredro dla Dorosłych – Mężów i Żon”; „Bóg mordu” Jasminy Rezy; „Niezwyciężony” Torbena Bettsa; „Wujaszek Wania” Antoniego Czechowa; „Ożenek” Mikołaja Gogola. Jest wśród nich również arcykomedia Molière‘a „Chory z urojenia” (premiera 17 września 2011) w reżyserii zbiorowej, z udziałem m.in. Andrzeja Grabowskiego i jego córek Anny i Zuzanny, Anny Korcz, Joanny Kurowskiej, Wojciecha Pokory / Henryka Talara, czy kultowa sztuka Willy Russella Edukacja Rity (premiera 5 listopada 2011) w reżyserii Macieja Wojtyszki z kreacjami Małgorzaty Sochy i Piotra Fronczewskiego.

Bilety i wejściówki do Teatru 6. Piętro w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl

Repertuar Teatr 6. piętro w Warszawie