Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
  1. Jeśli chcesz wyszukać repertuar teatrów w Warszawie, wybierz w górnym rozwijanym menu nazwę miejscowości.
  2. Dzięki filtrom możesz wybrać konkretny gatunek, datę, muzeum, koncert czy teatr. Repertuar Warszawa możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.
  3. Jeśli chcesz wybrać repertuar konkretnego teatru, muzeum, czy innej instytucji kultury, wybierz nazwę szukanej instytucji.
  4. Możesz wybrać zakres dat, aby zobaczyć, jaki będzie repertuar w określonym czasie.
  5. Jeśli chcesz znaleźć tylko bilety w promocyjnych cenach, zaznacz checkbox "Promocyjna cena".
  6. Korzystając z naszego serwisu, w łatwy sposób znajdziesz repertuar teatrów Warszawa.

Teatr 6. piętro

PKiN, Pl. Defilad 1, Warszawa
(wejście od ul. Marszałkowskiej)

Założony w 2010 r. przez Michała Żebrowskiego i Eugeniusza Korina, Teatr 6. piętro, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych warszawskich teatrów. Jego siedziba mieści się w Sali Koncertowej, na 6. piętrze Pałacu Kultury. Maksymalna ilość widzów to aż 476 osób.
Repertuar Teatru 6. piętro to przede wszystkim ponadczasowe i uniwersalne komedie, takie jak "Piękna Lucynda" w reż. Eugeniusza Korina, "Ożenek" w reż. Andrzeja Bubienia lub "Ucho Prezesa czyli SCHEDA" w reż. Tadeusza Śliwy. Na scenie można podziwiać sztuki zarówno polskich, jak i zagranicznych autorów. W teatrze wystawiane są też spektakle muzyczne i kabaretowe.
Spektakle Teatru 6. piętro cechują się widowiskowymi inscenizacjami i staranną scenografią. Organizowane są również spektakle wyjazdowe, dzięki czemu sztuki wystawiane przez Teatr 6. piętro mogą oglądać widzowie spoza Warszawy.
Oferta Teatru 6. piętro nie tylko dostarcza widzom wspaniałe spektakle teatralne. Publiczność może też uczestniczyć w niezwykle angażujących i różnorodnych koncertach oraz spektaklach kabaretowo-muzycznych. Dodatkowo w foyer teatru można podziwiać wystawy sztuki polskich artystów - fotografów, grafików, malarzy etc.

Bilety i wejściówki do Teatru 6. Piętro w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl

Repertuar Teatr 6. piętro w Warszawie