Scena Szkoły Impro — El musical impro show - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

10,0 / 10

Scena Szkoły Impro — El musical impro show

Scena Szkoły Impro to wydarzenia w wykonaniu naszych uczniów, absolwentów oraz instruktorów.

***

EL MUSICAL IMPRO SHOW

Improwizacja? Tak! Muzyka? Też. Anielskie głosy na scenie? Prawie. El Musical to grupa ludzi, którzy skrzyknęli się i postanowili poeksperymentować z klasyczną improwizacją musicalową pod okiem Aleksandry Markowskiej i Joanny Kucharczyk. Nasz spektakl będzie efektem radosnej eksploracji chwytliwych melodii, intrygujących postaci i porywających fabuł musicalowych. Ambicje mamy wielkie: marzymy o błyskotliwych scenach bez cienia żenady, czystych partiach wokalnych z finezyjnymi melodiami i układach choreograficznych z teledysków Jennifer Lopez. Być może nic z tego się nie wydarzy, ale i tak będzie fajnie. Tym bardziej, jeżeli tak jak my kochacie improwizowane musicale. Zapraszamy! Gramy w składzie: Aleksandra Horubała, Beata Całka, Dominika Stróżyńska, Hanna Dropkówna, Jacek Wielgosz, Jakub Wojtuki, Jasiu Jabłoński, Justyna Budek, Kinga Makowska, Magda Piotrowska, Marek Baranowski, Przemysław Klusik. Akompaniować nam będzie Jakub Tlałka.

***

MIEJSCE: Resort Komedii, ul. Bielańska 1

● Sprzedaż biletów na wydarzenie jest prowadzona wyłącznie drogą internetową.

● Bilety w sprzedaży najpóźniej 5 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

***

Z uwagi na wyjątkowe warunki sanitarne spektakli na żywo, prosimy Was o uwzględnienie kilku ważnych informacji:

— Warto przyjść wcześniej, sala będzie otwarta 30 minut przed spektaklem.

— Jeżeli nie czujecie się dobrze, w ostatniej chwili pojawiły się u Was kaszel lub gorączka – zostańcie w domu.

— W czasie spektaklu będą Was obowiązywały maseczki – zabierzcie je ze sobą.

Ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, kupując bilet na wydarzenie:

— Uczestnik oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

— Uczestnik zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy.

— Uczestnik zobowiązuje się, że jeżeli wystąpią u niego objawy choroby, nie weźmie udziału w imprezie i natychmiast poinformuje Organizatora o swoim stanie zdrowia.

***

Scena Szkoły Impro to wydarzenia w wykonaniu naszych uczniów, absolwentów oraz instruktorów. Różne formaty, nowe pomysły, ciekawe inicjatywy. Przyjdź i zobacz — zapraszamy w poniedziałki o 18:30.

Szkoła Impro działa w Warszawie od 2012 roku. To pierwsza w Polsce i najdłużej istniejąca jednostka, prowadząca działalność w zakresie szkoleń zawodowych z improwizacji teatralnej i komediowej. Prowadzą je doświadczeni artyści warszawskich scen oraz aktywni trenerzy improwizacji — aktorzy, komicy, wokaliści, pisarze, scenarzyści — posiadający wieloletnie doświadczenie, którzy uczyli się od renomowanych nauczycieli i inicjatorów światowej sceny improwizacji (iO Theatre Chicago, Second City Chicago, UCB New York).

www.szkolaimpro.pl

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Wspaniały spektakl! Obydwie części bardzo śmieszne. Mam nadzieję, że to nie ostatni występ tego składu.

    st.....@gm...il.com / 14 grudnia 2021

Szkoła Impro - Adres i dojazd

https://szkolaimpro.pl/

Kup bilet