Pokazy grup — wieczór Szkoły Impro - zdjęcie

Średnia ocena

14 oddanych głosów

9,7 / 10

Pokazy grup — wieczór Szkoły Impro

Zapraszamy na wieczór, w czasie którego wystąpią grupy kończące szkolenia w Szkole Impro — zagrają dla Was długie i krótkie formy improwizowane.

Wieczory Szkoły Impro to wydarzenia adresowane do improwizatorów i improwizatorek, jak i do wszystkich osób zainteresowanych ofertą Szkoły Impro.

_____

● Od 14.12.2021 uczestnictwo w wydarzeniach w Resorcie Komedii możliwe jedynie po okazaniu obsłudze wydarzenia biletu oraz ważnego unijnego certyfikatu COVID.

● Sprzedaż biletów na wydarzenie jest prowadzona wyłącznie drogą internetową.

● Bilety w sprzedaży najpóźniej 15 minut po rozpoczęciu wydarzenia.

_____

Z uwagi na wyjątkowe warunki sanitarne spektakli na żywo, prosimy Was o uwzględnienie kilku ważnych informacji:

— Jeżeli nie czujecie się dobrze, w ostatniej chwili pojawiły się u Was kaszel lub gorączka – zostańcie w domu.

— W czasie spektaklu będą Was obowiązywały maseczki – zabierzcie je ze sobą.

Ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, kupując bilet na wydarzenie:

— Uczestnik oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

— Uczestnik zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy.

— Uczestnik zobowiązuje się, że jeżeli wystąpią u niego objawy choroby, nie weźmie udziału w imprezie i natychmiast poinformuje Organizatora o swoim stanie zdrowia.

W każdy poniedziałek zapraszamy do Resortu Komedii na Wieczory Szkoły Impro w formie różnorakiej — dżemy z udziałem publiczności, pokazy, formaty specjalne, turnieje, sceny dwuosobowe, wydarzenia muzyczne. Szkoła Impro działa w Warszawie od 2012 roku. To pierwsza w Polsce i najdłużej istniejąca jednostka, prowadząca działalność w zakresie szkoleń zawodowych z improwizacji teatralnej i komediowej. Prowadzą je doświadczeni artyści warszawskich scen oraz aktywni trenerzy improwizacji — aktorzy, komicy, wokaliści, pisarze, scenarzyści — posiadający wieloletnie doświadczenie, którzy uczyli się od renomowanych nauczycieli i inicjatorów światowej sceny improwizacji (iO Theatre Chicago, Second City Chicago, UCB New York).

www.szkolaimpro.pl

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Wspaniałe przedstawienie improwizowane. Grupy dały z siebie wszystko zapewniając niezapomniane przeżycie

  ja.....@gm...il.com / 07 grudnia 2021

 • 10,0/ 10

  Awangarda światowej improwizacji

  Ka.....@In...ia.pl / 23 lutego 2021

 • 10,0/ 10

  Super zabawa! Świetna atmosfera i zero spinki, nawet początkujące grupy improwizatorów dawały radę, było śmiesznie i na luzie :)

  m......@gm...il.com / 23 lutego 2021

Szkoła Impro - Adres i dojazd

https://szkolaimpro.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.