Dżem pań z dziekanatu — wieczór Szkoły Impro - zdjęcie

Średnia ocena

5 oddanych głosów

9,6 / 10

Dżem pań z dziekanatu — wieczór Szkoły Impro

Zapraszamy na DŻEM PAŃ Z DZIEKANATU. Wydarzenie pełne wyzwań i emocji. Każdy będzie mógł wejść na scenę! I serio tak będzie — każdy każdy. Panie z dziekanatu mają to do siebie, że pilnują, aby każdy (kto będzie chciał) skorzystał. Pochylimy się nad każdym problemem.

Gry impro, sceny z premisami i zaskakujące zadania. A to wszystko zanurzone w szkolnym i uczelnianym uniwersum. Zagubiony indeks, spóźnienie na wykład, niespodziewana wejściówka, nudny profesor — dzięki naszemu dżemowi te niemiłe dotąd sytuacje staną się ekscytującą przygodą. Odczarujemy je dla Was! Dziekanat to nie jest nudne miejsce pracy. Odkryjcie, ile emocji kryją w sobie pracujące tam Panie.

Wieczór poprowadzą Alicja Sawicka i Agata Rozbicka.

Wieczory Szkoły Impro to wydarzenia adresowane do uczniów, jak i do wszystkich osób zainteresowanych ofertą Szkoły Impro.

Sprzedaż biletów na wydarzenie jest prowadzona wyłącznie drogą internetową.

Bilety w sprzedaży najpóźniej 15 minut po rozpoczęciu wydarzenia.

MIEJSCE: Resort Komedii, ul. Bielańska 1

*****

Z uwagi na wyjątkowe warunki sanitarne spektakli na żywo, prosimy Was o uwzględnienie kilku ważnych informacji:

● Warto przyjść wcześniej, sala będzie otwarta 30 minut przed spektaklem.

● Jeżeli nie czujecie się dobrze, w ostatniej chwili pojawiły się u Was kaszel lub gorączka – zostańcie w domu.

● W czasie spektaklu będą Was obowiązywały maseczki – zabierzcie je ze sobą.

*****

Ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, kupując bilet na wydarzenie:

— Uczestnik oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

— Uczestnik zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy.

— Uczestnik zobowiązuje się, że jeżeli wystąpią u niego objawy choroby, nie weźmie udziału w imprezie i natychmiast poinformuje Organizatora o swoim stanie zdrowia.

*****

W każdy poniedziałek zapraszamy do Resortu Komedii na Wieczory Szkoły Impro w formie różnorakiej — dżemy z udziałem publiczności, pokazy, formaty specjalne, turnieje, sceny dwuosobowe, wydarzenia muzyczne.

Szkoła Impro działa w Warszawie od 2012 roku. To pierwsza w Polsce i najdłużej istniejąca jednostka, prowadząca działalność w zakresie szkoleń zawodowych z improwizacji teatralnej i komediowej. Prowadzą je doświadczeni artyści warszawskich scen oraz aktywni trenerzy improwizacji — aktorzy, komicy, wokaliści, pisarze, scenarzyści — posiadający wieloletnie doświadczenie, którzy uczyli się od renomowanych nauczycieli i inicjatorów światowej sceny improwizacji (iO Theatre Chicago, Second City Chicago, UCB New York).

www.szkolaimpro.pl

www.facebook.com/SzkolaImpro

www.instagram.com/szkolaimpro

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Fajna koncepcja na dżem! Pasujące gry tematyczne

    jj.....@gm...il.com / 13 października 2020

Szkoła Impro - Adres i dojazd

https://szkolaimpro.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.