Dżem La Ronde — wieczór Szkoły Impro - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

9,0 / 10

Dżem La Ronde — wieczór Szkoły Impro

Wieczór będzie poświęcony formatowi LA RONDE. Co to takiego? To sekwencja dwuosobowych scen. A zagra scenę z B, potem B z C, C z D i tak dalej. Poszczególne postacie nie znają się, ale z biegiem spektaklu mogą się poznać, ponieważ wątki będą powracać, każdy może zagrać z każdym. A może postać, która pojawiła się na początku już nie wróci? Przekonajmy się! Pssst... La Ronde to format, który wykorzystywany jest na naszych warsztatach A1: Sceny dwuosobowe. Kurs ten skupia się na scenach dwuosobowych, więc nie przechodzimy do montażu. Ale w trakcie tego wieczoru będą montaże! Więc tym bardziej zapraszamy wszystkich studentów i nie-studentów oczywiście jak najbardziej też!

MIEJSCE: Resort Komedii, ul. Bielańska 1

● Sprzedaż biletów na wydarzenie jest prowadzona wyłącznie drogą internetową.

● Bilety w sprzedaży najpóźniej 15 minut po rozpoczęciu wydarzenia.

Z uwagi na wyjątkowe warunki sanitarne spektakli na żywo, prosimy Was o uwzględnienie kilku ważnych informacji:

— Warto przyjść wcześniej, sala będzie otwarta 30 minut przed spektaklem.

— Jeżeli nie czujecie się dobrze, w ostatniej chwili pojawiły się u Was kaszel lub gorączka – zostańcie w domu.

— W czasie spektaklu będą Was obowiązywały maseczki – zabierzcie je ze sobą.

Ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, kupując bilet na wydarzenie:

— Uczestnik oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

— Uczestnik zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy.

— Uczestnik zobowiązuje się, że jeżeli wystąpią u niego objawy choroby, nie weźmie udziału w imprezie i natychmiast poinformuje Organizatora o swoim stanie zdrowia.

W każdy poniedziałek zapraszamy do Resortu Komedii na Wieczory Szkoły Impro w formie różnorakiej — dżemy z udziałem publiczności, pokazy, formaty specjalne, turnieje, sceny dwuosobowe, wydarzenia muzyczne. Szkoła Impro działa w Warszawie od 2012 roku. To pierwsza w Polsce i najdłużej istniejąca jednostka, prowadząca działalność w zakresie szkoleń zawodowych z improwizacji teatralnej i komediowej. Prowadzą je doświadczeni artyści warszawskich scen oraz aktywni trenerzy improwizacji — aktorzy, komicy, wokaliści, pisarze, scenarzyści — posiadający wieloletnie doświadczenie, którzy uczyli się od renomowanych nauczycieli i inicjatorów światowej sceny improwizacji (iO Theatre Chicago, Second City Chicago, UCB New York).

www.szkolaimpro.pl

Szkoła Impro - Adres i dojazd

https://szkolaimpro.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.