Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
  1. Jeśli chcesz wyszukać repertuar teatrów w Warszawie, wybierz w górnym rozwijanym menu nazwę miejscowości.
  2. Dzięki filtrom możesz wybrać konkretny gatunek, datę, muzeum, koncert czy teatr. Repertuar Warszawa możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.
  3. Jeśli chcesz wybrać repertuar konkretnego teatru, muzeum, czy innej instytucji kultury, wybierz nazwę szukanej instytucji.
  4. Możesz wybrać zakres dat, aby zobaczyć, jaki będzie repertuar w określonym czasie.
  5. Jeśli chcesz znaleźć tylko bilety w promocyjnych cenach, zaznacz checkbox "Promocyjna cena".
  6. Korzystając z naszego serwisu, w łatwy sposób znajdziesz repertuar teatrów Warszawa.

Szkoła Impro

Szkoła Impro jest organizacją, która rozwija ideę scenicznych działań zespołowych i fabularnych. Zajmuje się teatrem improwizowanym, prowadząc zajęcia dla dorosłych i dla dzieci. Szkoła Impro to zajęcia z teatralne, z tworzenia scen, długiej formy improwizowanej, ale też pisanie scenariuszy, emisja głosu, pantomima. Zajęcia prowadzą artyści z polskich teatrów improwizacji, komicy, aktorzy, pisarze, scenarzyści.

Nauka w Szkole Impro to kursy początkowe, wprowadzające w świat improwizacji, pokazujące szerokie spektrum tej sztuki, która jest i artystyczne i przydające się w codziennym życiu. Na początku poznajmy podstawy, zasady, uczymy się tego, czego nie uczyli nas w szkołach – tworzenia czegoś razem. Praca zespołowa, szacunek dla drugiego człowieka i jego wyborów, empatia – to fundamenty teatru improwizowanego. Kolejne szczeble edukacji to kursy zaawansowane i specjalistyczne. Ponieważ techniki improwizacji przekładają się na wiele dziedzin sztuki, prowadzimy też kursy z pisania scenariuszy, skeczy, uczymy emisji głosu, oferujemy zajęcia z pantomimy.

Doświadczenie edukacyjne zdobywaliśmy w iO Theater, chicagowskim „uniwersytecie” improwizacji, w teatrach The Annoyance, Upright Citizens Brigade, legendarnym Second City i u słynnych improwizatorów takich jak Jimmy Carrane, T. J. Jagodowski i Dave Pasquesi. Nasze metody łączą szkołę amerykańską z naszą interpretacją tej sztuki.

Szkoła Impro to kursy, wyjazdy, wspólne granie, pokazy specjalne, festiwale, maratony. To także zajęcia dla dzieci. To też GroupMind – zajęcia przeznaczone dla organizacji. Improwizacja to zabawa, nauka, wspólne działanie. Warsztaty to komunikacja, kreatywność, walka z własnymi ograniczeniami.