Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
  1. Jeśli chcesz wyszukać repertuar teatrów w Warszawie, wybierz w górnym rozwijanym menu nazwę miejscowości.
  2. Jeśli chcesz wybrać repertuar danego teatru w filtrach, wybierz nazwę szukanej instytucji.
  3. Wybierz zakres dat, aby zobaczyć, jaki będzie repertuar.
  4. Możesz również zawęzić wybór do wydarzeń z danego gatunku np. komedie albo do biletów w wybranej cenie np. do 40 zł.
  5. Jeśli chcesz znaleźć tylko bilety w promocyjnych cenach, zaznacz checkbox "Promocyjna cena".
  6. Korzystając z naszego serwisu, w łatwy sposób znajdziesz repertuar teatr Warszawa

Szkoła Impro

Szkoła Impro jest organizacją, która rozwija ideę scenicznych działań zespołowych i fabularnych. Zajmuje się teatrem improwizowanym, prowadząc zajęcia dla dorosłych i dla dzieci. Szkoła Impro to zajęcia z teatralne, z tworzenia scen, długiej formy improwizowanej, ale też pisanie scenariuszy, emisja głosu, pantomima. Zajęcia prowadzą artyści z polskich teatrów improwizacji, komicy, aktorzy, pisarze, scenarzyści.

Nauka w Szkole Impro to kursy początkowe, wprowadzające w świat improwizacji, pokazujące szerokie spektrum tej sztuki, która jest i artystyczne i przydające się w codziennym życiu. Na początku poznajmy podstawy, zasady, uczymy się tego, czego nie uczyli nas w szkołach – tworzenia czegoś razem. Praca zespołowa, szacunek dla drugiego człowieka i jego wyborów, empatia – to fundamenty teatru improwizowanego. Kolejne szczeble edukacji to kursy zaawansowane i specjalistyczne. Ponieważ techniki improwizacji przekładają się na wiele dziedzin sztuki, prowadzimy też kursy z pisania scenariuszy, skeczy, uczymy emisji głosu, oferujemy zajęcia z pantomimy.

Doświadczenie edukacyjne zdobywaliśmy w iO Theater, chicagowskim „uniwersytecie” improwizacji, w teatrach The Annoyance, Upright Citizens Brigade, legendarnym Second City i u słynnych improwizatorów takich jak Jimmy Carrane, T. J. Jagodowski i Dave Pasquesi. Nasze metody łączą szkołę amerykańską z naszą interpretacją tej sztuki.

Szkoła Impro to kursy, wyjazdy, wspólne granie, pokazy specjalne, festiwale, maratony. To także zajęcia dla dzieci. To też GroupMind – zajęcia przeznaczone dla organizacji. Improwizacja to zabawa, nauka, wspólne działanie. Warsztaty to komunikacja, kreatywność, walka z własnymi ograniczeniami.