Koncert Szymona Nehringa - Finalisty XVII Międzynarodowego Konkursu im. Fryderyka Chopina - zdjęcie

Koncert Szymona Nehringa - Finalisty XVII Międzynarodowego Konkursu im. Fryderyka Chopina

Już 18 grudnia będą mieli Państwo niebywałą okazję uczestniczyć w warszawskim koncercie polskiego finalisty XVII Międzynarodowego Konkursu im. Fryderyka Chopina - Szymona Nehringa.

Wydarzenie ma na celu promocję debiutanckiej płyty pianisty zatytułowanej Chopin Szymanowski Mykietyn, której wydawcą jest firma fonograficzna DUX. Podczas koncertu będzie możliwość zakupu płyty oraz otrzymania podpisu od samego artysty.

Płyta Chopin Szymanowski Mykietyn zawiera zróżnicowany repertuar muzyki polskiej: od cyklu etiud Chopina op. 25, przez wirtuozowski cykl wariacji b-moll Karola Szymanowskiego, aż po współczesne preludia Pawła Mykietyna. Całość dopełnia interpretacja Fantazji f-moll op. 49 Chopina. Zarówno etiudy jak i fantazja znalazły się w programie, który Szymon Nehring zaprezentował podczas XVII Konkursu Chopinowskiego.

Biografia Szymona Nehringa:

Szymon Nehring urodził się w 1995 roku w Krakowie. Naukę gry na fortepianie rozpoczął w wieku lat pięciu. W rodzinnym mieście ukończył Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I stopnia im. M. Karłowicza i Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną II stopnia im. F. Chopina. Przez 11 lat uczył się w klasie fortepianu Olgi Łazarskiej. Obecnie jest studentem Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, w klasie prof. Stefana Wojtasa

Obsada

Szymon Nehring

Realizacja

Wydawca płyty: DUX

STUDIO teatrgaleria - Adres i dojazd

pl. Defilad 1 PKiN (wejście od ulicy Marszałkowskiej)
00-901 Warszawa

http://teatrstudio.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.