Wieczór z przebojami Louisa Armstronga w klubie Harenda - zdjęcie

Wieczór z przebojami Louisa Armstronga w klubie Harenda

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy wieczór z piosenkami Louisa Armstronga 08.10. 2017 r., o godz. 20:00 w klubie Harenda przy Krakowskim Przedmieściu 4/6 w W-wie.

W muzyczny świat Luisa Armostronga wprowadzi nas Michał Pijewski, który jako jedna z nielicznych osób gra i śpiewa ponad 50 utworów Louisa, od wczesnych nagrań z okresu Chicago ("Hot Five" czy "Hot Seven") do późniejszych, pochodzących z Louis Armstrong And His All Stars. Usłyszycie niezapomniane "What A Wonderfull World" czy "Ramonę". Pijewski występował poza Polską w Niemczech, Hiszpanii, Francji oraz na scenie polonijnej w Chicago w USA. Nagrał kilka płyt ze składami zarówno jazzowymi jak i grającymi swingującą muzykę do tańca.

Michał Pijewski (cl, voc) ukończył średnią szkołę muzyczną im. Elsnera w Warszawie w klasie klarnetu w '91 roku. Jest pianistą i trębaczem. Od końca lat 80-tych gra w różnych składach: "Old Traditional Jazz Band", "Jacek Gerek Band", a od 1998 prowadzi własny skład "The Castle Band", obecnie przekształcony w "The Crazy Band". Uwielbia Louisa, potrafi śpiewać i grać jak Satchmo.

Obsada

Michał Pijewski - wokal, pianino, klarnet

Andrzej Owczynnikow - kontrabas

Jerzy Więckowski - perkusja

Marek Słoma Słomiński - banjo, gitara

Realizacja

Michał Pijewski - wokal, pianino, klarnet

Andrzej Owczynnikow - kontrabas

Jerzy Więckowski - perkusja

Marek Słoma Słomiński - banjo, gitara

Studio Inicjatyw Twórczych - Adres i dojazd

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.