Wieczór Włoski w Buffo - zdjęcie

Średnia ocena

71 oddanych głosów
708 zainteresowanych osób

8.9 / 10

Wieczór Włoski w Buffo

Cykl widowisk artystycznych, odwołujących się do kultur różnych narodów, pt. "WIECZORY W BUFFO" cieszą się ogromnym powodzeniem.

Janusz Józefowicz, Janusz Stokłosa i zepół Teatru Studio Buffo poprzez muzykę, taniec i śpiew, skutecznie ożywiają wielowiekową tradycję zgodnego współistnienia Polaków z wieloma narodami.

Po czarownym WIECZORZE CYGAŃSKIM, wyjątkowym "WIECZORZE ROSYJSKIM" i niepowtarzalnym "WIECZORZE ŻYDOWSKIM" Teatr Studio Buffo zaprasza na niezwykłą wyprawę w świat włoskiej muzyki i kultury.

Będzie to wieczór pełen przebojów pokazanych w 100 minutowym szaleństwie muzyczno-choreograficznym inspirowanym włoską kulturą. Gwarantujemy Państwu uroczy, radosny klimat koncertu.

Na koncert "WIECZÓR WŁOSKI W BUFFO” złożą się piosenki stare i nowe, które wykona zepół Studio Buffo.

Czas trwania: 100 minut

Opinie naszych widzów (26)

 • 10.0/ 10

  polecam

  pl.....@tl...en.pl / 18 March 2018

 • 10.0/ 10

  Gorąco polecam spektakl!!! Wart obejrzenia

  mi.....@....pl / 12 March 2018

 • 10.0/ 10

  Rewelacja , dawno się tak nie bawiłam.

  pl.....@tl...en.pl / 09 March 2018

 • 10.0/ 10

  Poprowadzone w bardzo zabawny sposòb. Wykonanie piosenek rewelacja. Mile spędzony czas.

  ka.....@....pl / 19 February 2018

 • 10.0/ 10

  Cudowny spektakl wspaniala atmosfera na sali. Polecam.

  Jo.....@gm...il.com / 13 January 2018

Studio Buffo

Teatr Studio Buffo to jeden z najpopularniejszych teatrów muzycznych w Polsce. Mieści się w samym sercu Warszawy w budynku Głównej Kwatery Harcerstwa Polskiego. Powstał w 1992 roku na miejscu dawnego Teatru Buffo, który istniał od 1956 roku. Studio Buffo założone zostało przez znanego kompozytora, Janusza Stokłosa, który do dnia dzisiejszego pełni funkcję prezesa, oraz wybitnego reżysera i choreografa, Janusza Józefowicza, który jest dyrektorem artystycznym teatru.

Studio Buffo powstało w wyniku ogromnego sukcesu musicalu „Metro” - spektakl, który zyskał niesamowitą popularność, potrzebował własnej sceny teatralnej. Pierwszym wydarzeniem, które otworzyło działalność teatru, była premiera spektaklu „Do grającej szafy grosik wrzuć”.

Teatr Studio Buffo ma niezwykle bogaty repertuar - są to przede wszystkim spektakle muzyczne. Wciąż na deskach teatru możemy zobaczyć słynny musical „Metro”, który cały czas cieszy się wielką popularnością wśród widzów. Oprócz tego Studio Buffo organizuje wiele różnych spektakli mających charakter wieczorów tematycznych, które poprzez muzykę, taniec i śpiew zabierają widzów w muzyczną podróż po innych krajach m. in. „Wieczór Bałkański”, „Wieczór Rosyjski”, „Wieczór Włoski”.

Bilety i wejściówki na spektakle znajdujące się w repertuarze Studio Buffo kupić można przez internet - za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru oraz w kasie teatru, która czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do godziny 18.00 oraz w soboty do godziny 16.00.

Ze Studiem Buffo związanych było wielu znanych polskich muzyków i artystów m. in. Edyta Górniak, Katarzyna Groniec, Robert Janowski, Edyta Geppert, Anna Maria Jopek. Sława Przybylska, Magda Umer, Marian Opania, Bogusław Linda, Cezary Pazura i wielu innych.

Przy teatrze działa również Studio Artystyczne „Metro”, które organizuje dla dzieci zajęcia aktorskie, wokalne oraz taneczno-ruchowe, a także restauracja.

Adres i dojazd

ul.Konopnickiej 6
00-491 Warszawa Śródmieście

http://studiobuffo.com.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.0
Średnia ocena
Magnificent performance!
- Jakub

19.06 / 19:30

Dziś / 19:30

+ dostępnych 10 innych terminów

Gatunek: Koncert
10.0
Średnia ocena
Piękny, barwny, żywy - prawdziwy kalejdoskop barw Polski, polecam gorąco
- Krystyna

07.09 / 19:00

12.10 / 19:00

Gatunek: Koncert

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.3
Średnia ocena
Będę chodzić na niego jak długo będą to grali
- Dariusz

22.06 / 19:00

Gatunek: Musical
8.4
Średnia ocena
Dużo śmiechu. Wspaniała gra aktorów. Polecam.
- Jan

19.06 / 19:00

10.07 / 19:00

Gatunek: Komedia
8.6
Średnia ocena
Świetne przedstawienie, fenomenalna gra aktorów.
- Piotr

Dziś / 19:00

Jutro / 19:00

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.