Wieczór Rosyjski w Buffo - zdjęcie Wieczór Rosyjski w Buffo - zdjęcie Wieczór Rosyjski w Buffo - zdjęcie Wieczór Rosyjski w Buffo - zdjęcie

Średnia ocena

41 oddanych głosów
266 zainteresowanych osób

9,0 / 10

Wieczór Rosyjski w Buffo

To kolejna wyprawa w Świat muzyki różnych kultur.

Szampański* koncert pełen rosyjskich romansów, ludowych piosenek, rosyjskiej estrady przebojów i najbardziej znanych rosyjskich utworów, m.in." Katiusza", "Biełyje Rozy", "Kalinka", "Vsio mogut koroli", "Joloczki Sosienoczki", "Kanikuły", "Taganka", "Pust wsiegda budiet sonce", "Mołdawianka" czy "Czarne oczy".

Goście z Rosji:

Michał Bogdanowicz (baryton) zaśpiewa przy akompaniamencie Maxa Bieleckiego arię z opery „Aleko” Siergieja Wasiljewicza Rachmaninowa,

Dima Voitsiushkievitch,

Adam Sychowski z Januszem Stokłosą zagrają m. innymi słynny walc Arama Iljicza Chaczaturiana skomponowany do dramatu M. J. Lermontowa „Maskarada”

* Podczas koncertu publiczność częstowana jest szampanem.

W spektaklu występują między innymi Janusz Józefowicz, Janusz Stokłosa, Natasza Urbańska, Jarosław Janikowski, Maria Tyszkiewicz, Natalia Kujawa, Natalia Srokocz, Karolina Królikowska, Jerzy Grzechnik, Dima Voitsiuhkievitch, Artur Chamski, Michał Bogdanowicz, Elżbieta Wilczyńska, Iga Ryś, Agata Nowakowska, Błażej Ciszek, Sebastian Lubański, Paweł Orłowski, Łukasz Trautsolt, Pavlo Tomnikovskyi, Pavel Belkov.

Czas trwania: 100 minut

Opinie naszych widzów (15)

 • 10,0/ 10

  Super ludzie i super zabawa Aktorzy utalentowani podziwiam talentów.

  sy.....@....pl / 15 października 2019

 • 10,0/ 10

  Spektakl świetny, Pan Józefowicz jak zwykle w formie, Pani Natasza kondycja świetna. Wspaniała oprawa muzyczna i cały zespół aktorów. Można się pośmiać i pospiewać :) Polecam!

  jo.....@....pl / 10 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl - gorąco polecam!!! świetna zabawa, artyści angażują publiczność w śpiew i taniec. Bardzo miło spędzony wieczór i zachęta do zobaczenia innych 'Wieczorów' w Buffo

  ma.....@gm...il.com / 22 maja 2017

 • 10,0/ 10

  Wspaniała zabawa, Polecam

  ba.....@gm...il.com / 27 marca 2017

 • 10,0/ 10

  Spektakl BDB. Szkoda ,ze przyjezdni artyści nie mieli możliwości się pożegnać -za krotko, szef ściągał ich ze sceny . Poza tym spektakl na wysokim poziomie bbb to doceniam ti tak trzymać. Nowi ciekawi artyści "oryginalni" -są mile widziani..

  js.....@gm...il.com / 18 lipca 2016

 • 10,0/ 10

  Doskonałe pomysły sceniczne i tematyczne zrealizowane bardzo starannie, z ogromnym artyzmem i wyczuciem odbioru uczestników spektaklu. Zwłaszcza duże wrażenie zrobił na nas duet fortepianowy, występy taneczne mistrza breakdance, śpiewy i gra zaproszonych gości, ogromny podziw dla zestawu filmowo - śpiewaczego na zakończenie spektaklu (Oczy czarne) za niesamowite zgranie muzyki z filmem i piękny śpiew. Dla obu Szefów i całego zespołu z Solistką na czele wyrazy uznania za ogrom pracy i przede wszystkim jej wyniki. Dziękujemy, że jesteście tak niezmiennie od lat cudowni, że praca sprawia Wam przyjemność. Tak trzymać!!! To sama radość życia, a ja coś o tym wiem, bo już jestem na emeryturze i wiem co znaczy radość z pracy. Jeszcze raz głęboki ukłon. Trochę za mało piosenek Bułata Okudżawy ale z niego można zrobić samodzielny spektakl i może już zrobiliście albo właśnie zamierzacie. Pozdrawiamy Elżbieta (72) i Wit (80)

  el.....@....pl / 05 lutego 2016

 • 10,0/ 10

  Świetna zabawa cudowne wrażenia z wieczoru rosyjskiego

  ka.....@ya...oo.com / 05 lutego 2016

 • 10,0/ 10

  Świetna zabawa. Wykonanie nie zawsze jest dobre, ale pomysły dojść trafne. Mniej ideologii, a więcej jakości występów życzę zespołowi.

  xe.....@....pl / 01 kwietnia 2015

 • 10,0/ 10

  Fantastyczny, pełen werwą i humoru!!!

  te.....@gm...il.com / 23 lutego 2015

 • 10,0/ 10

  Bardzo pozytywny i energetyczny spektakl. Nawet wejściówki na stojąco mają sens, bo można potańczyć poruszać się i pośpiewać z artystami.

  ju.....@gm...il.com / 12 grudnia 2014

 • 9,0/ 10

  wszystko pierwsza klasa. nie ma w Polsce drugiego takiego zespołu. szkoda tylko Nataszy, ale niebawem już spadnie ta tafla szkła. dziękuję.

  kr.....@gm...il.com / 17 października 2018

 • 9,0/ 10

  Bardzo polecam! :)

  kk.....@....pl / 14 marca 2017

 • 9,0/ 10

  Świetna zabawa, miła atmosfera. Jedyny mankament to potworny tłok przed spektaklem, spowodowany zbyt późnym otwarciem wejścia na widownię.

  gr.....@....pl / 05 lutego 2016

 • 9,0/ 10

  trochę za krótki, jeszcze 2 lub 3 takie przepięknę piosenki i dałbym 10 :)

  ca.....@gm...il.com / 17 lutego 2015

 • 1,0/ 10

  Niestety, mimo przekazanej informacji o spóźnieniu spowodowanym wypadkiem drogowym, nie zostaliśmy wpuszczeni na spektakl. Nie polecam.

  L......@....pl / 15 listopada 2017

Studio Buffo - Adres i dojazd

ul.Konopnickiej 6
00-491 Warszawa Śródmieście

http://studiobuffo.com.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.