Wieczór Rosyjski w Buffo - zdjęcie Wieczór Rosyjski w Buffo - zdjęcie

Średnia ocena

22 oddanych głosów
152 zainteresowanych osób

9.5 / 10

Wieczór Rosyjski w Buffo

To kolejna wyprawa w Świat muzyki różnych kultur.

Szampański* koncert pełen rosyjskich romansów, ludowych piosenek, rosyjskiej estrady przebojów i najbardziej znanych rosyjskich utworów, m.in. Katiusza, Biełyje Rozy, Kalinka, Vsio mogut koroli, Joloczki Sosienoczki.

* Podczas koncertu publiczność częstowana jest szampanem.

Czas trwania spektaklu: 100 minut

Opinie naszych widzów (10)

 • 10.0/ 10

  Wspaniała zabawa, Polecam

  ba.....@gm...il.com / 27 March 2017

 • 10.0/ 10

  Spektakl BDB. Szkoda ,ze przyjezdni artyści nie mieli możliwości się pożegnać -za krotko, szef ściągał ich ze sceny . Poza tym spektakl na wysokim poziomie bbb to doceniam ti tak trzymać. Nowi ciekawi artyści "oryginalni" -są mile widziani..

  js.....@gm...il.com / 18 July 2016

 • 10.0/ 10

  Doskonałe pomysły sceniczne i tematyczne zrealizowane bardzo starannie, z ogromnym artyzmem i wyczuciem odbioru uczestników spektaklu. Zwłaszcza duże wrażenie zrobił na nas duet fortepianowy, występy taneczne mistrza breakdance, śpiewy i gra zaproszonych gości, ogromny podziw dla zestawu filmowo - śpiewaczego na zakończenie spektaklu (Oczy czarne) za niesamowite zgranie muzyki z filmem i piękny śpiew. Dla obu Szefów i całego zespołu z Solistką na czele wyrazy uznania za ogrom pracy i przede wszystkim jej wyniki. Dziękujemy, że jesteście tak niezmiennie od lat cudowni, że praca sprawia Wam przyjemność. Tak trzymać!!! To sama radość życia, a ja coś o tym wiem, bo już jestem na emeryturze i wiem co znaczy radość z pracy. Jeszcze raz głęboki ukłon. Trochę za mało piosenek Bułata Okudżawy ale z niego można zrobić samodzielny spektakl i może już zrobiliście albo właśnie zamierzacie. Pozdrawiamy Elżbieta (72) i Wit (80)

  el.....@....pl / 05 February 2016

 • 10.0/ 10

  Świetna zabawa cudowne wrażenia z wieczoru rosyjskiego

  ka.....@ya...oo.com / 05 February 2016

 • 10.0/ 10

  Świetna zabawa. Wykonanie nie zawsze jest dobre, ale pomysły dojść trafne. Mniej ideologii, a więcej jakości występów życzę zespołowi.

  xe.....@....pl / 01 April 2015

Studio Buffo

Teatr Studio Buffo to jeden z najpopularniejszych teatrów muzycznych w Polsce. Mieści się w samym sercu Warszawy w budynku Głównej Kwatery Harcerstwa Polskiego. Powstał w 1992 roku na miejscu dawnego Teatru Buffo, który istniał od 1956 roku. Studio Buffo założone zostało przez znanego kompozytora, Janusza Stokłosa, który do dnia dzisiejszego pełni funkcję prezesa, oraz wybitnego reżysera i choreografa, Janusza Józefowicza, który jest dyrektorem artystycznym teatru.

Studio Buffo powstało w wyniku ogromnego sukcesu musicalu „Metro” - spektakl, który zyskał niesamowitą popularność, potrzebował własnej sceny teatralnej. Pierwszym wydarzeniem, które otworzyło działalność teatru, była premiera spektaklu „Do grającej szafy grosik wrzuć”.

Teatr Studio Buffo ma niezwykle bogaty repertuar - są to przede wszystkim spektakle muzyczne. Wciąż na deskach teatru możemy zobaczyć słynny musical „Metro”, który cały czas cieszy się wielką popularnością wśród widzów. Oprócz tego Studio Buffo organizuje wiele różnych spektakli mających charakter wieczorów tematycznych, które poprzez muzykę, taniec i śpiew zabierają widzów w muzyczną podróż po innych krajach m. in. „Wieczór Bałkański”, „Wieczór Rosyjski”, „Wieczór Włoski”.

Bilety i wejściówki na spektakle znajdujące się w repertuarze Studio Buffo kupić można przez internet - za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru oraz w kasie teatru, która czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do godziny 18.00 oraz w soboty do godziny 16.00.

Ze Studiem Buffo związanych było wielu znanych polskich muzyków i artystów m. in. Edyta Górniak, Katarzyna Groniec, Robert Janowski, Edyta Geppert, Anna Maria Jopek. Sława Przybylska, Magda Umer, Marian Opania, Bogusław Linda, Cezary Pazura i wielu innych.

Przy teatrze działa również Studio Artystyczne „Metro”, które organizuje dla dzieci zajęcia aktorskie, wokalne oraz taneczno-ruchowe, a także restauracja.

Adres i dojazd

ul.Konopnickiej 6
00-491 Warszawa Śródmieście

http://studiobuffo.com.pl/

Użytkownikom którym spodobał się spektakl, byli również na:

9.5
Średnia ocena
Wspomniena z dzieciństwa. Super zrealizowane!
- Mariusz

26.05 / 19:00

Gatunek: Koncert
9.1
Średnia ocena
Wesoło, fajna zabawa!
- Eliza

14.05 / 19:00

09.07 / 19:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Koncert

Inne spektakle z tego teatru:

9.0
Średnia ocena
Wspaniałe przeżycie, przepiękny musical dla małych i dużych
- Karina

Dziś / 15:00

Jutro / 12:00

+ dostępnych 3 innych terminów

Gatunek: Musical
7.9
Średnia ocena
Świetny spektakl. Utalentowani ludzie. Warto pójść.
- Agnieszka

09.05 / 19:00

10.05 / 16:00

+ dostępnych 3 innych terminów

Gatunek: Musical
8.5
Średnia ocena
Owacje na stojąco. Polecam, doskonałe przedstawienie w 3D!
- Ewa

12.05 / 19:00

13.05 / 16:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Musical
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.