Wieczór Rosyjski w Buffo - zdjęcie Wieczór Rosyjski w Buffo - zdjęcie Wieczór Rosyjski w Buffo - zdjęcie Wieczór Rosyjski w Buffo - zdjęcie

Średnia ocena

38 oddanych głosów
256 zainteresowanych osób

9,0 / 10

Wieczór Rosyjski w Buffo

To kolejna wyprawa w Świat muzyki różnych kultur.

Szampański* koncert pełen rosyjskich romansów, ludowych piosenek, rosyjskiej estrady przebojów i najbardziej znanych rosyjskich utworów, m.in." Katiusza", "Biełyje Rozy", "Kalinka", "Vsio mogut koroli", "Joloczki Sosienoczki", "Kanikuły", "Taganka", "Pust wsiegda budiet sonce", "Mołdawianka" czy "Czarne oczy".

Goście z Rosji:

Michał Bogdanowicz (baryton) zaśpiewa przy akompaniamencie Maxa Bieleckiego arię z opery „Aleko” Siergieja Wasiljewicza Rachmaninowa,

Dima Voitsiushkievitch,

Adam Sychowski z Januszem Stokłosą zagrają m. innymi słynny walc Arama Iljicza Chaczaturiana skomponowany do dramatu M. J. Lermontowa „Maskarada”

* Podczas koncertu publiczność częstowana jest szampanem.

Czas trwania: 100 minut

Opinie naszych widzów (14)

 • 10,0/ 10

  Spektakl świetny, Pan Józefowicz jak zwykle w formie, Pani Natasza kondycja świetna. Wspaniała oprawa muzyczna i cały zespół aktorów. Można się pośmiać i pospiewać :) Polecam!

  jo.....@....pl / 10 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl - gorąco polecam!!! świetna zabawa, artyści angażują publiczność w śpiew i taniec. Bardzo miło spędzony wieczór i zachęta do zobaczenia innych 'Wieczorów' w Buffo

  ma.....@gm...il.com / 22 maja 2017

 • 10,0/ 10

  Wspaniała zabawa, Polecam

  ba.....@gm...il.com / 27 marca 2017

 • 10,0/ 10

  Spektakl BDB. Szkoda ,ze przyjezdni artyści nie mieli możliwości się pożegnać -za krotko, szef ściągał ich ze sceny . Poza tym spektakl na wysokim poziomie bbb to doceniam ti tak trzymać. Nowi ciekawi artyści "oryginalni" -są mile widziani..

  js.....@gm...il.com / 18 lipca 2016

 • 10,0/ 10

  Doskonałe pomysły sceniczne i tematyczne zrealizowane bardzo starannie, z ogromnym artyzmem i wyczuciem odbioru uczestników spektaklu. Zwłaszcza duże wrażenie zrobił na nas duet fortepianowy, występy taneczne mistrza breakdance, śpiewy i gra zaproszonych gości, ogromny podziw dla zestawu filmowo - śpiewaczego na zakończenie spektaklu (Oczy czarne) za niesamowite zgranie muzyki z filmem i piękny śpiew. Dla obu Szefów i całego zespołu z Solistką na czele wyrazy uznania za ogrom pracy i przede wszystkim jej wyniki. Dziękujemy, że jesteście tak niezmiennie od lat cudowni, że praca sprawia Wam przyjemność. Tak trzymać!!! To sama radość życia, a ja coś o tym wiem, bo już jestem na emeryturze i wiem co znaczy radość z pracy. Jeszcze raz głęboki ukłon. Trochę za mało piosenek Bułata Okudżawy ale z niego można zrobić samodzielny spektakl i może już zrobiliście albo właśnie zamierzacie. Pozdrawiamy Elżbieta (72) i Wit (80)

  el.....@....pl / 05 lutego 2016

Studio Buffo

Teatr Studio Buffo to jeden z najpopularniejszych teatrów muzycznych w Polsce. Mieści się w samym sercu Warszawy w budynku Głównej Kwatery Harcerstwa Polskiego. Powstał w 1992 roku na miejscu dawnego Teatru Buffo, który istniał od 1956 roku. Studio Buffo założone zostało przez znanego kompozytora, Janusza Stokłosa, który do dnia dzisiejszego pełni funkcję prezesa, oraz wybitnego reżysera i choreografa, Janusza Józefowicza, który jest dyrektorem artystycznym teatru.

Studio Buffo powstało w wyniku ogromnego sukcesu musicalu „Metro” - spektakl, który zyskał niesamowitą popularność, potrzebował własnej sceny teatralnej. Pierwszym wydarzeniem, które otworzyło działalność teatru, była premiera spektaklu „Do grającej szafy grosik wrzuć”.

Teatr Studio Buffo ma niezwykle bogaty repertuar - są to przede wszystkim spektakle muzyczne. Wciąż na deskach teatru możemy zobaczyć słynny musical „Metro”, który cały czas cieszy się wielką popularnością wśród widzów. Oprócz tego Studio Buffo organizuje wiele różnych spektakli mających charakter wieczorów tematycznych, które poprzez muzykę, taniec i śpiew zabierają widzów w muzyczną podróż po innych krajach m. in. „Wieczór Bałkański”, „Wieczór Rosyjski”, „Wieczór Włoski”.

Bilety i wejściówki na spektakle znajdujące się w repertuarze Studio Buffo kupić można przez internet - za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru oraz w kasie teatru, która czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do godziny 18.00 oraz w soboty do godziny 16.00.

Ze Studiem Buffo związanych było wielu znanych polskich muzyków i artystów m. in. Edyta Górniak, Katarzyna Groniec, Robert Janowski, Edyta Geppert, Anna Maria Jopek. Sława Przybylska, Magda Umer, Marian Opania, Bogusław Linda, Cezary Pazura i wielu innych.

Przy teatrze działa również Studio Artystyczne „Metro”, które organizuje dla dzieci zajęcia aktorskie, wokalne oraz taneczno-ruchowe, a także restauracja.

Adres i dojazd

ul.Konopnickiej 6
00-491 Warszawa Śródmieście

http://studiobuffo.com.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.