Wieczór Rosyjski 2 - zdjęcie Wieczór Rosyjski 2 - zdjęcie Wieczór Rosyjski 2 - zdjęcie

Średnia ocena

14 oddanych głosów
97 zainteresowanych osób

9.2 / 10

Wieczór Rosyjski 2

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Widzów, Janusz Józefowicz postanowił stworzyć kontynuację Wieczoru Rosyjskiego, który cieszy się niezmienną popularnością już od wielu lat.

W tym koncercie usłyszą Państwo m.in. takie hity, jak: „Kanikuły”, „Taganka”, „Pust wsiegda budiet sonce”, „Mołdawiankę” czy „Czarne oczy”.

Czas trwania: 100 minut

Opinie naszych widzów (5)

 • 10.0/ 10

  byłam szczęśliwsza o 100 minut :)

  jo.....@po...ta.fm / 29 June 2016

 • 10.0/ 10

  ogólnie było dobrze jak na każdym wieczorze: świetne kostiumy, dobór muzyki, ekspresja wykonania, fantastyczna Natasza Urbańska brakowało Dzidzi Antoniak, niektóre fragmenty powtarzały się z jedynki, niepotrzebne niektóre drętwe żarty józefowicza

  an.....@po...ta.wp.pl / 25 November 2015

 • 10.0/ 10

  Świetna zabawa i szampan do tego!

  ko.....@....pl / 27 October 2015

 • 9.0/ 10

  fantastyczne przedstawienie, wybieram się jescze raz

  bo.....@....pl / 28 January 2016

 • 7.0/ 10

  Gorszy od 1

  tp.....@gm...il.com / 28 January 2016

Studio Buffo

Teatr Studio Buffo to jeden z najpopularniejszych teatrów muzycznych w Polsce. Mieści się w samym sercu Warszawy w budynku Głównej Kwatery Harcerstwa Polskiego. Powstał w 1992 roku na miejscu dawnego Teatru Buffo, który istniał od 1956 roku. Studio Buffo założone zostało przez znanego kompozytora, Janusza Stokłosa, który do dnia dzisiejszego pełni funkcję prezesa, oraz wybitnego reżysera i choreografa, Janusza Józefowicza, który jest dyrektorem artystycznym teatru.

Studio Buffo powstało w wyniku ogromnego sukcesu musicalu „Metro” - spektakl, który zyskał niesamowitą popularność, potrzebował własnej sceny teatralnej. Pierwszym wydarzeniem, które otworzyło działalność teatru, była premiera spektaklu „Do grającej szafy grosik wrzuć”.

Teatr Studio Buffo ma niezwykle bogaty repertuar - są to przede wszystkim spektakle muzyczne. Wciąż na deskach teatru możemy zobaczyć słynny musical „Metro”, który cały czas cieszy się wielką popularnością wśród widzów. Oprócz tego Studio Buffo organizuje wiele różnych spektakli mających charakter wieczorów tematycznych, które poprzez muzykę, taniec i śpiew zabierają widzów w muzyczną podróż po innych krajach m. in. „Wieczór Bałkański”, „Wieczór Rosyjski”, „Wieczór Włoski”.

Bilety i wejściówki na spektakle znajdujące się w repertuarze Studio Buffo kupić można przez internet - za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru oraz w kasie teatru, która czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do godziny 18.00 oraz w soboty do godziny 16.00.

Ze Studiem Buffo związanych było wielu znanych polskich muzyków i artystów m. in. Edyta Górniak, Katarzyna Groniec, Robert Janowski, Edyta Geppert, Anna Maria Jopek. Sława Przybylska, Magda Umer, Marian Opania, Bogusław Linda, Cezary Pazura i wielu innych.

Przy teatrze działa również Studio Artystyczne „Metro”, które organizuje dla dzieci zajęcia aktorskie, wokalne oraz taneczno-ruchowe, a także restauracja.

Adres i dojazd

ul.Konopnickiej 6
00-491 Warszawa Śródmieście

http://studiobuffo.com.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.7
Średnia ocena
Wychodząc - wiedziałam, że jeszcze raz wrócę....
- Anna

26.01 / 16:00

26.01 / 19:00

+ dostępnych 8 innych terminów

Gatunek: Musical
-,-
Średnia ocena

Jutro / 19:00

Gatunek: Koncert
8.4
Średnia ocena
Owacje na stojąco. Polecam, doskonałe przedstawienie w 3D!
- Ewa

01.02 / 19:00

02.02 / 19:00

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Musical
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.