Wieczór Latynoski w Buffo - zdjęcie Wieczór Latynoski w Buffo - zdjęcie Wieczór Latynoski w Buffo - zdjęcie Wieczór Latynoski w Buffo - zdjęcie Wieczór Latynoski w Buffo - zdjęcie

Średnia ocena

43 oddanych głosów
414 zainteresowanych osób

9,0 / 10

Wieczór Latynoski w Buffo

Ten spektakl to idealna propozycja dla miłośników energetycznej latynoskiej muzyki, dynamicznego tańca łączącego radość tańczenia ze sztuką uwodzenia. Serdecznie zapraszamy zwolenników południowego temperamentu, ognistych klimatów rozpalających zmysły.

To gorąca, muzyczno-taneczna podróż poprzez Kubę, Meksyk, Chile, Argentynę, Brazylię i Hiszpanię, podczas której towarzyszyć nam będą latynoskie rytmy, rewelacyjni muzycy, piękne wokalistki i ekscytujący tancerze. Podczas spektaklu Widzowie częstowani są rumem z colą.

Usłyszą Państwo m.in. takie piosenki jak: "Copa de La Vida", "Guantanamera", "Let’s Get Loud", "La Paloma", "Bajo Bongo", "La Isla Bonita", "Macarena", "Besame mucho", "La Cucaracha", "The Girl From Ipanema", "Zbuntowany anioł", "Speedy Gonzales", "Maria Maria", "Conga", "Lambada", "Sway", "Perhaps, perhaps".

Czas trwania: 100 minut

Realizacja

Scenariusz, choreografia, reżyseria i prowadzenie koncertu – Janusz Józefowicz

Kostiumy – Agnieszka Komornicka

Światło – Mieczysław Kozioł

Projekcje – Danuta Bilińska

Artystom będą także towarzyszyć Carnival Stars oraz orkiestra pod dyrekcją Janusza Stokłosy.

Opinie naszych widzów (17)

 • 10,0/ 10

  Super spektakl, bardzo dobra integracja aktorów z widzami. Mieliśmy miejsca stojące ale lepiej się bawiliśmy od osób siedzących. Dziękujemy aktorom za dobrą zabawę,

  ap.....@....pl / 25 lutego 2019

 • 10,0/ 10

  Studio Buffo zawsze przedstawia sztuki na najwyższym poziomie. Super spędzony wieczór. Zdecydowanie polecam :)

  pi.....@in...ia.pl / 25 lutego 2019

 • 10,0/ 10

  Kolejny "Wieczór ... w Buffo" i ponownie świetny spektakl i super zabawa! Gorąco polecam wszystkim

  ma.....@....pl / 18 września 2018

 • 10,0/ 10

  Super spektakl

  ba.....@gm...il.com / 18 czerwca 2018

 • 10,0/ 10

  bardzo mam się podobało zarówno mnie jak i mężowi

  jo.....@bu...ex.pl / 11 stycznia 2018

Studio Buffo

Teatr Studio Buffo to jeden z najpopularniejszych teatrów muzycznych w Polsce. Mieści się w samym sercu Warszawy w budynku Głównej Kwatery Harcerstwa Polskiego. Powstał w 1992 roku na miejscu dawnego Teatru Buffo, który istniał od 1956 roku. Studio Buffo założone zostało przez znanego kompozytora, Janusza Stokłosa, który do dnia dzisiejszego pełni funkcję prezesa, oraz wybitnego reżysera i choreografa, Janusza Józefowicza, który jest dyrektorem artystycznym teatru.

Studio Buffo powstało w wyniku ogromnego sukcesu musicalu „Metro” - spektakl, który zyskał niesamowitą popularność, potrzebował własnej sceny teatralnej. Pierwszym wydarzeniem, które otworzyło działalność teatru, była premiera spektaklu „Do grającej szafy grosik wrzuć”.

Teatr Studio Buffo ma niezwykle bogaty repertuar - są to przede wszystkim spektakle muzyczne. Wciąż na deskach teatru możemy zobaczyć słynny musical „Metro”, który cały czas cieszy się wielką popularnością wśród widzów. Oprócz tego Studio Buffo organizuje wiele różnych spektakli mających charakter wieczorów tematycznych, które poprzez muzykę, taniec i śpiew zabierają widzów w muzyczną podróż po innych krajach m. in. „Wieczór Bałkański”, „Wieczór Rosyjski”, „Wieczór Włoski”.

Bilety i wejściówki na spektakle znajdujące się w repertuarze Studio Buffo kupić można przez internet - za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru oraz w kasie teatru, która czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do godziny 18.00 oraz w soboty do godziny 16.00.

Ze Studiem Buffo związanych było wielu znanych polskich muzyków i artystów m. in. Edyta Górniak, Katarzyna Groniec, Robert Janowski, Edyta Geppert, Anna Maria Jopek. Sława Przybylska, Magda Umer, Marian Opania, Bogusław Linda, Cezary Pazura i wielu innych.

Przy teatrze działa również Studio Artystyczne „Metro”, które organizuje dla dzieci zajęcia aktorskie, wokalne oraz taneczno-ruchowe, a także restauracja.

Adres i dojazd

ul.Konopnickiej 6
00-491 Warszawa Śródmieście

http://studiobuffo.com.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,6
Średnia ocena
Proszę o więcej takich koncertów! Dużo więcej!
- Ewelina

17.08 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Koncert
8,3
Średnia ocena
Dla mnie było to nietuzinkowe przeżycie
- Tomasz

Dziś / 17:00

+ inne terminy

Gatunek: Koncert

Inne wydarzenia w tej instytucji:

10,0
Średnia ocena

26.10 / 16:00

+ inne terminy

Gatunek: Koncert
Kup bilet