Wieczór Latynoski w Buffo - zdjęcie Wieczór Latynoski w Buffo - zdjęcie

Średnia ocena

31 oddanych głosów
344 zainteresowanych osób

8.9 / 10

Wieczór Latynoski w Buffo

To gorąca, muzyczno-taneczna podróż poprzez Kubę, Meksyk, Chile, Argentynę, Brazylię i Hiszpanię. Towarzyszą nam latynoskie rytmy, rewelacyjni muzycy, piękne wokalistki i ekscytujący tancerze.

Ten WIECZÓR to idealna wprost propozycja dla miłośników energetycznej latynoskiej muzyki, dynamicznego tańca łączącego radość tańczenia ze sztuką uwodzenia. Serdecznie zapraszamy zwolenników południowego temperamentu, ognistych klimatów rozpalających zmysły.

Usłyszymy m. innymi takie piosenki jak: Copa de La Vida, Guantanamera, Let’s Get Loud, La Paloma, Bajo Bongo, La Isla Bonita, Macarena, Besame mucho, La Cucaracha, The Girl From Ipanema, Zbuntowany anioł, Speedy Gonzales, Maria Maria, Conga, Lambada, Black Magic Woman.

Gwarantujemy świetną zabawę.

Czas trwania: 100 minut

Opinie naszych widzów (11)

 • 10.0/ 10

  bardzo mam się podobało zarówno mnie jak i mężowi

  jo.....@bu...ex.pl / 11 January 2018

 • 10.0/ 10

  Bardzo fajnie spędzony wieczór, dobra zabawa przy znanych przebojach i zgrabnie prowadzonej konferansjerce przez J. Józefowicza. Świetna Natasza Urbańska, ale właściwie wszyscy aktorzy bez zarzutu. Jeśli chodzi o tancerzy to błyszczy Paweł Orłowski. Jedyny minus, na który organizatorzy powinni zwrócić uwagę to umieszczenie osób z wejściówkami pod jedną ścianą w ścisku, gdzie niedość, że widoczność ograniczona to można poczuć się wręcz klaustrofobicznie i bez powietrza. Poza tym wszystko super.

  al.....@gm...il.com / 30 December 2017

 • 10.0/ 10

  Spektakl poprowadzony perfekcyjnie, bardzo energetyczny. Każdy występ na bardzo wysokim poziomie. Dostarcza świetnej rozrywki, serdecznie polecam!

  pr.....@gm...il.com / 26 June 2017

 • 10.0/ 10

  Super spektakl. Świetna zabawa. W odniesieniu do komentarza jakiegoś pana, że mu na wejściówce rumu zabrakło. Oświadczam że rum z colą podawano wszystkim i to kilka razy. Ale chyba nie idzie się tam po to żeby wypić łyk rumu (na szczęście to nie są już lata 70-te i 80-te)

  re.....@....pl / 28 November 2016

 • 10.0/ 10

  Spektakl był cudowny ! Bardzo dobrze się bawiłam tego wieczoru, i wiem, że jeszcze nie raz zajrzę do tego teatru . Artyści również byli świetni, zwłaszcza nowy wokalista, który jest również mistrzem tańca <3 Polecam serdecznie !

  ju.....@....pl / 19 November 2016

Studio Buffo

Teatr Studio Buffo to jeden z najpopularniejszych teatrów muzycznych w Polsce. Mieści się w samym sercu Warszawy w budynku Głównej Kwatery Harcerstwa Polskiego. Powstał w 1992 roku na miejscu dawnego Teatru Buffo, który istniał od 1956 roku. Studio Buffo założone zostało przez znanego kompozytora, Janusza Stokłosa, który do dnia dzisiejszego pełni funkcję prezesa, oraz wybitnego reżysera i choreografa, Janusza Józefowicza, który jest dyrektorem artystycznym teatru.

Studio Buffo powstało w wyniku ogromnego sukcesu musicalu „Metro” - spektakl, który zyskał niesamowitą popularność, potrzebował własnej sceny teatralnej. Pierwszym wydarzeniem, które otworzyło działalność teatru, była premiera spektaklu „Do grającej szafy grosik wrzuć”.

Teatr Studio Buffo ma niezwykle bogaty repertuar - są to przede wszystkim spektakle muzyczne. Wciąż na deskach teatru możemy zobaczyć słynny musical „Metro”, który cały czas cieszy się wielką popularnością wśród widzów. Oprócz tego Studio Buffo organizuje wiele różnych spektakli mających charakter wieczorów tematycznych, które poprzez muzykę, taniec i śpiew zabierają widzów w muzyczną podróż po innych krajach m. in. „Wieczór Bałkański”, „Wieczór Rosyjski”, „Wieczór Włoski”.

Bilety i wejściówki na spektakle znajdujące się w repertuarze Studio Buffo kupić można przez internet - za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru oraz w kasie teatru, która czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do godziny 18.00 oraz w soboty do godziny 16.00.

Ze Studiem Buffo związanych było wielu znanych polskich muzyków i artystów m. in. Edyta Górniak, Katarzyna Groniec, Robert Janowski, Edyta Geppert, Anna Maria Jopek. Sława Przybylska, Magda Umer, Marian Opania, Bogusław Linda, Cezary Pazura i wielu innych.

Przy teatrze działa również Studio Artystyczne „Metro”, które organizuje dla dzieci zajęcia aktorskie, wokalne oraz taneczno-ruchowe, a także restauracja.

Adres i dojazd

ul.Konopnickiej 6
00-491 Warszawa Śródmieście

http://studiobuffo.com.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

10.0
Średnia ocena
Jako eksperymentalny wieczór, 150% udany. Czekam na następny!
- Marek

23.03 / 20:00

13.04 / 20:00

Gatunek: Koncert
10.0
Średnia ocena

Dziś / 19:30

Gatunek: Koncert

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.6
Średnia ocena
Wychodząc - wiedziałam, że jeszcze raz wrócę....
- Anna

26.02 / 19:00

27.02 / 16:00

+ dostępnych 5 innych terminów

Gatunek: Musical
7.9
Średnia ocena
Dużo śmiechu. Wspaniała gra aktorów. Polecam.
- Jan

25.02 / 19:00

03.03 / 19:30

+ dostępnych 3 innych terminów

Gatunek: Komedia
9.0
Średnia ocena
Wspaniałe przeżycie, przepiękny musical dla małych i dużych
- Karina

Jutro / 13:30

22.02 / 10:00

+ dostępnych 4 innych terminów

Gatunek: Musical
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.