Sextet czyli ROMA I JULIAN - zdjęcie Sextet czyli ROMA I JULIAN - zdjęcie Sextet czyli ROMA I JULIAN - zdjęcie

Średnia ocena

14 oddanych głosów
210 zainteresowanych osób

7,9 / 10

Sextet czyli ROMA I JULIAN

Czy on to już ON czy jeszcze ONA? Czy po zmianie płci nadal będą się w sobie kochać? Czy w szalonych czasach chirurgii plastycznej i zabiegów in vitro można być ojcem i jednocześnie siostrą? Czy to w ogóle możliwe? W brawurowej komedii „Sextet czyli Roma i Julian” Krzysztofa Jaroszyńskiego - tak!!!

Współcześnie w Polsce. Klinika seksuologii. Na operację zmiany płci czeka para młodych ludzi: Roma chce zostać mężczyzną, zaś leżący w sąsiedniej sali Julian- kobietą. Romę odwiedza o pokolenie od niej starszy Mąż. Zapowiada rozwód i odebranie majątku. W tym samym czasie przy łóżku Juliana lamentuje Matka, wstrząśnięta decyzją syna. Podczas przypadkowego spotkania na korytarzu okazuje się, że Matkę Juliana i Męża Romy za młodu łączyła wielka miłość. Tymczasem niespodziewanie Roma i Julian mają się ku sobie…

Wartka akcja, dowcipne dialogi i zaskakujące rozwiązania to najkrótszy opis komedii „Sextet czyli Roma i Julian” w reżyserii Krzysztofa Jaroszyńskiego, z udziałem m.in. Hanny Śleszyńskiej i Pawła Wawrzeckiego.

W spektaklu występują między innymi Olaf Lubaszenko jako Mąż, Bartłomiej Firlet jako Julian, Hanna Śleszyńska jako Matka, Elżbieta Zającówna jako Matka, Kamil Toliński jako Julian, Kamila Pieńkos jako Roma.

Czas trwania: 120 minut

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Bardzo polecam, Hania Śleszyńska była boska!

    bg.....@....waw.pl / 16 listopada 2016

  • 7,0/ 10

    Lekki, całkiem zabawny spektakl, aczkolwiek brakuje odrobiny lekkości i dynamiki.

    wo.....@....pl / 07 marca 2016

Studio Buffo - Adres i dojazd

ul.Konopnickiej 6
00-491 Warszawa Śródmieście

http://studiobuffo.com.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.