Nina - zdjęcie Nina - zdjęcie Nina - zdjęcie

Średnia ocena

16 oddanych głosów
12 zainteresowanych osób

7,4 / 10

Nina

Gerard to paryski bon vivant. Ubóstwia kobiety a kobiety ubóstwiają jego. Prowadzi życie, o jakim marzą mniej atrakcyjni mężczyźni. Równoległe romansowanie z mężatkami jest niezmiernie ekscytujące, wiąże się jednak ze sporym ryzykiem i wieloma komplikacjami. Można się na przykład zbytnio zaangażować. Gerard czuje się przytłoczony i postanawia zerwać z Niną, której wizyty właśnie oczekuje w swojej garsonierze. Tymczasem mąż Niny Adolphe odkrywa, że żona go zdradza i postanawia zlikwidować rywala. Planuje zbrodnię. Ale czy zakatarzony finansista jest aby najlepszym materiałem na mordercę? Tego dnia strzały padną nie jeden raz. Jednak cokolwiek zaplanowali mężczyźni to kobieta zadecyduje o biegu wydarzeń. Gdzie diabeł nie może tam babę pośle, a baba pośle w diabły wszystkich, którzy staną jej na drodze do miłości.

Kiedy w mieszkaniu Gerarda słychać dzwonek do drzwi nigdy nie wiadomo, czego ani kogo można się spodziewać. Ale najbardziej nieprzewidywalna okazuje się być sama Nina.

Przezabawna sztuka francuskich autorów Andre Roussina i Gabriela Arouta w doborowej obsadzie od września w Teatrze Buffo.

Na scenie występuje Małgorzata Foremniak, Paweł Królikowski, Krzysztof Wieszczek, Piotr Borowski.

Źródło zdjęcia: fot. Artur Adeszko/ Tito Productions

Zwiastuny

Realizacja

Reżyseria: Maciej Kowalewski

Tłumaczenie: Irma Helt

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Świetna komedia

  w......@gm...il.com / 07 października 2018

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjna gra pani Małgorzaty Foremniak! Polecam, bardzo dobra sztuka.

  Mi.....@....pl / 06 października 2018

 • 9,0/ 10

  Sztuka lekka, zabawna z dobrą obsadą aktorską, natomiast organizacyjnie w dniu 🎉 sylwestrowym bardzo kiepsko za tak wysoką cenę. Prezent nie trafiony.

  ha.....@....pl / 02 stycznia 2019

 • 9,0/ 10

  Bardzo zabawna i inteligentna komedia przy której można naprawdę zapomnieć o szarej codzienności. Rewelacyjne role męskie!

  aj.....@gm...il.com / 03 grudnia 2018

 • 5,0/ 10

  Piszę opinie jako zwykły odbiorca. Historia nie zaskakuje, choć jest śmiesznie. Bylem nieco zmęczony i pomyślałem kiedy to się skończy po godzinie dlatego tylko 5.

  mr.....@gm...il.com / 03 grudnia 2018

Studio Buffo - Adres i dojazd

ul.Konopnickiej 6, Warszawa Śródmieście

http://studiobuffo.com.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.