Nina - zdjęcie Nina - zdjęcie Nina - zdjęcie

Średnia ocena

16 oddanych głosów
12 zainteresowanych osób

7,4 / 10

Nina

Gerard to paryski bon vivant. Ubóstwia kobiety a kobiety ubóstwiają jego. Prowadzi życie, o jakim marzą mniej atrakcyjni mężczyźni. Równoległe romansowanie z mężatkami jest niezmiernie ekscytujące, wiąże się jednak ze sporym ryzykiem i wieloma komplikacjami. Można się na przykład zbytnio zaangażować. Gerard czuje się przytłoczony i postanawia zerwać z Niną, której wizyty właśnie oczekuje w swojej garsonierze. Tymczasem mąż Niny Adolphe odkrywa, że żona go zdradza i postanawia zlikwidować rywala. Planuje zbrodnię. Ale czy zakatarzony finansista jest aby najlepszym materiałem na mordercę? Tego dnia strzały padną nie jeden raz. Jednak cokolwiek zaplanowali mężczyźni to kobieta zadecyduje o biegu wydarzeń. Gdzie diabeł nie może tam babę pośle, a baba pośle w diabły wszystkich, którzy staną jej na drodze do miłości.

Kiedy w mieszkaniu Gerarda słychać dzwonek do drzwi nigdy nie wiadomo, czego ani kogo można się spodziewać. Ale najbardziej nieprzewidywalna okazuje się być sama Nina.

Przezabawna sztuka francuskich autorów Andre Roussina i Gabriela Arouta w doborowej obsadzie od września w Teatrze Buffo.

Źródło zdjęcia: fot. Artur Adeszko/ Tito Productions

Zwiastuny

Realizacja

Reżyseria: Maciej Kowalewski

Tłumaczenie: Irma Helt

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Świetna komedia

  w......@gm...il.com / 07 października 2018

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjna gra pani Małgorzaty Foremniak! Polecam, bardzo dobra sztuka.

  Mi.....@....pl / 06 października 2018

 • 9,0/ 10

  Sztuka lekka, zabawna z dobrą obsadą aktorską, natomiast organizacyjnie w dniu 🎉 sylwestrowym bardzo kiepsko za tak wysoką cenę. Prezent nie trafiony.

  ha.....@....pl / 02 stycznia 2019

 • 9,0/ 10

  Bardzo zabawna i inteligentna komedia przy której można naprawdę zapomnieć o szarej codzienności. Rewelacyjne role męskie!

  aj.....@gm...il.com / 03 grudnia 2018

 • 5,0/ 10

  Piszę opinie jako zwykły odbiorca. Historia nie zaskakuje, choć jest śmiesznie. Bylem nieco zmęczony i pomyślałem kiedy to się skończy po godzinie dlatego tylko 5.

  mr.....@gm...il.com / 03 grudnia 2018

Studio Buffo

Teatr Studio Buffo to jeden z najpopularniejszych teatrów muzycznych w Polsce. Mieści się w samym sercu Warszawy w budynku Głównej Kwatery Harcerstwa Polskiego. Powstał w 1992 roku na miejscu dawnego Teatru Buffo, który istniał od 1956 roku. Studio Buffo założone zostało przez znanego kompozytora, Janusza Stokłosa, który do dnia dzisiejszego pełni funkcję prezesa, oraz wybitnego reżysera i choreografa, Janusza Józefowicza, który jest dyrektorem artystycznym teatru.

Studio Buffo powstało w wyniku ogromnego sukcesu musicalu „Metro” - spektakl, który zyskał niesamowitą popularność, potrzebował własnej sceny teatralnej. Pierwszym wydarzeniem, które otworzyło działalność teatru, była premiera spektaklu „Do grającej szafy grosik wrzuć”.

Teatr Studio Buffo ma niezwykle bogaty repertuar - są to przede wszystkim spektakle muzyczne. Wciąż na deskach teatru możemy zobaczyć słynny musical „Metro”, który cały czas cieszy się wielką popularnością wśród widzów. Oprócz tego Studio Buffo organizuje wiele różnych spektakli mających charakter wieczorów tematycznych, które poprzez muzykę, taniec i śpiew zabierają widzów w muzyczną podróż po innych krajach m. in. „Wieczór Bałkański”, „Wieczór Rosyjski”, „Wieczór Włoski”.

Bilety i wejściówki na spektakle znajdujące się w repertuarze Studio Buffo kupić można przez internet - za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru oraz w kasie teatru, która czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do godziny 18.00 oraz w soboty do godziny 16.00.

Ze Studiem Buffo związanych było wielu znanych polskich muzyków i artystów m. in. Edyta Górniak, Katarzyna Groniec, Robert Janowski, Edyta Geppert, Anna Maria Jopek. Sława Przybylska, Magda Umer, Marian Opania, Bogusław Linda, Cezary Pazura i wielu innych.

Przy teatrze działa również Studio Artystyczne „Metro”, które organizuje dla dzieci zajęcia aktorskie, wokalne oraz taneczno-ruchowe, a także restauracja.

Adres i dojazd

ul.Konopnickiej 6
00-491 Warszawa Śródmieście

http://studiobuffo.com.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

10,0
Średnia ocena

12.05 / 17:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
10,0
Średnia ocena

24.05 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8,7
Średnia ocena
Wychodząc - wiedziałam, że jeszcze raz wrócę....
- Anna

07.05 / 16:00

+ inne terminy

Gatunek: Musical
9,1
Średnia ocena
Wspaniałe przeżycie, przepiękny musical dla małych i dużych
- Karina

Jutro / 10:00

+ inne terminy

Gatunek: Musical
8,4
Średnia ocena
Dużo śmiechu. Wspaniała gra aktorów. Polecam.
- Jan

10.05 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet