Hity Buffo - zdjęcie Hity Buffo - zdjęcie Hity Buffo - zdjęcie Hity Buffo - zdjęcie

Średnia ocena

68 oddanych głosów
712 zainteresowanych osób

9,2 / 10

Hity Buffo

Nie przemija moda na nowe wersje dawnych hitów.

„Grosikowy” patent Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy sprawdził się do tego stopnia, że sukces każdego ze spektakli: „PRZEBOJE”, „UKOCHANY KRAJ” czy „TYLE MIŁOŚCI” wymusił na ich twórcach sięgniecie do przebojów różnych narodów: WIECZÓR CYGAŃSKI, ŻYDOWSKI, ROSYJSKI, WŁOSKI, FRANCUSKI, LATYNOSKI czy WIECZÓR BAŁKAŃSKI.

Na spektaklu pt. „HITY BUFFO” gwarantujemy Państwu niezwykłe wrażenia, tym bardziej, że obejrzą Państwo przedstawienie przekrojowe, składające się z najlepszych piosenek z cyklu widowisk artystycznych, pt. „WIECZORY W BUFFO".

Serdecznie zapraszamy Państwa w najfantastyczniejszą podróż do krainy wyobraźni, gdzie po raz kolejny artyści Studio Buffo zadziwią Państwa młodzieńczym wigorem i rozmachem, Janusz Stokłosa oczaruje nowymi aranżacjami, a Janusz Józefowicz zaskoczy pomysłową, pełną żartów i parodii inscenizacją oraz brawurową choreografią.

Podczas spektaklu Widzowie częstowani są winem.

Czas trwania: 100 minut

Obsada

Janusz Józefowicz, Janusz Stokłosa, Natasza Urbańska, Mariola Napieralska, Natalia Srokocz, Natalia Kujawa, Maria Tyszkiewicz, Nina Major, Magdalena Dąbkowska,

Jerzy Grzechnik, Artur Chamski, Marcin Tyma, Mateusz Jakubiec, Dominik Ochociński,

Ela Wilczyńska, Iga Ryś, Agata Nowakowska, Błażej Ciszek, Sebastian Lubański, Paweł Orłowski, Łukasz Trautsolt, Janja Lesar, Krzysztof Hulboj, Carnival Stars

Realizacja

ZESPÓŁ MUZYCZNY:

Janusz Stokłosa – fortepian

Marcin Trojanowicz, Jan Zeyland- syntezatory

Mirosław Wiśniewski- gitara basowa

Radosław Maciński – perkusja

Mariusz „FAZI” Mielczarek / Sebastian Stanny – saksofony

Zbigniew Dziubiński – gitara

Marek Wroński – skrzypce

Adam Zemła – akordeon

Sebastian Sołdrzyński – trąbka

Scenariusz, choreografia i reżyseria – JANUSZ JÓZEFOWICZ

Opracowanie i kierownictwo muzyczne – JANUSZ STOKŁOSA

Scenografia – JANUSZ SOSNOWSKI i MAREK CHOWANIEC

Kostiumy – AGNIESZKA KOMORNICKA

Opinie naszych widzów (31)

 • 10,0/ 10

  Suuper .Bardzo udany wieczór,rewelacyjna atmosfera

  aa.....@....pl / 31 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  Bardzo udane przedstawienie. Żywiołowe i pełne humoru. Wszyscy się świetnie bawili.

  po.....@gm...il.com / 22 grudnia 2017

 • 10,0/ 10

  Po raz drugi otrzymałam ankietę. Oceniam po raz drugi w samych superlatywach: świetny, zabawne komentarze konferansjera, zjawiskowa Natasza, widoczna pasja młodych ludzi, grzeczna i uprzejma obsługa teatru.

  dj.....@....pl / 03 lipca 2017

 • 10,0/ 10

  Dla mnie istny szał. Nie mogłam uwierzyć, że na tak małej scenie udało się stworzyć wielkie taneczne widowisko. Świetna narracja Józefowicza. Zespół bardzo uzdolniony, a obsługująca młodzież uprzejma i przemiła. Z radością wybiorę się do Buffo ponownie. Dorota J.

  dj.....@....pl / 21 czerwca 2017

 • 10,0/ 10

  Super spektakl polecam gorąco!!!!!

  ju.....@bg...as.pl / 21 czerwca 2017

Studio Buffo

Teatr Studio Buffo to jeden z najpopularniejszych teatrów muzycznych w Polsce. Mieści się w samym sercu Warszawy w budynku Głównej Kwatery Harcerstwa Polskiego. Powstał w 1992 roku na miejscu dawnego Teatru Buffo, który istniał od 1956 roku. Studio Buffo założone zostało przez znanego kompozytora, Janusza Stokłosa, który do dnia dzisiejszego pełni funkcję prezesa, oraz wybitnego reżysera i choreografa, Janusza Józefowicza, który jest dyrektorem artystycznym teatru.

Studio Buffo powstało w wyniku ogromnego sukcesu musicalu „Metro” - spektakl, który zyskał niesamowitą popularność, potrzebował własnej sceny teatralnej. Pierwszym wydarzeniem, które otworzyło działalność teatru, była premiera spektaklu „Do grającej szafy grosik wrzuć”.

Teatr Studio Buffo ma niezwykle bogaty repertuar - są to przede wszystkim spektakle muzyczne. Wciąż na deskach teatru możemy zobaczyć słynny musical „Metro”, który cały czas cieszy się wielką popularnością wśród widzów. Oprócz tego Studio Buffo organizuje wiele różnych spektakli mających charakter wieczorów tematycznych, które poprzez muzykę, taniec i śpiew zabierają widzów w muzyczną podróż po innych krajach m. in. „Wieczór Bałkański”, „Wieczór Rosyjski”, „Wieczór Włoski”.

Bilety i wejściówki na spektakle znajdujące się w repertuarze Studio Buffo kupić można przez internet - za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru oraz w kasie teatru, która czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do godziny 18.00 oraz w soboty do godziny 16.00.

Ze Studiem Buffo związanych było wielu znanych polskich muzyków i artystów m. in. Edyta Górniak, Katarzyna Groniec, Robert Janowski, Edyta Geppert, Anna Maria Jopek. Sława Przybylska, Magda Umer, Marian Opania, Bogusław Linda, Cezary Pazura i wielu innych.

Przy teatrze działa również Studio Artystyczne „Metro”, które organizuje dla dzieci zajęcia aktorskie, wokalne oraz taneczno-ruchowe, a także restauracja.

Adres i dojazd

ul.Konopnickiej 6
00-491 Warszawa Śródmieście

http://studiobuffo.com.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8,9
Średnia ocena

26.05 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Koncert
9,0
Średnia ocena
Piękny, barwny, żywy - prawdziwy kalejdoskop barw Polski, polecam gorąco
- Krystyna

19.05 / 17:00

+ inne terminy

Gatunek: Koncert

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8,7
Średnia ocena
Wychodząc - wiedziałam, że jeszcze raz wrócę....
- Anna

07.05 / 16:00

+ inne terminy

Gatunek: Musical
9,1
Średnia ocena
Wspaniałe przeżycie, przepiękny musical dla małych i dużych
- Karina

Jutro / 10:00

+ inne terminy

Gatunek: Musical
8,4
Średnia ocena
Dużo śmiechu. Wspaniała gra aktorów. Polecam.
- Jan

10.05 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 3 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.