Dobrze się kłamie - zdjęcie Dobrze się kłamie - zdjęcie Dobrze się kłamie - zdjęcie Dobrze się kłamie - zdjęcie Dobrze się kłamie - zdjęcie

Średnia ocena

32 oddanych głosów
337 zainteresowanych osób

9,2 / 10

Dobrze się kłamie

Dobrze się kłamie - astronomicznie zabawny spektakl o układach międzyludzkich

Spektaklove i producenci komediowych hitów “Boeing Boeing”, “Imię”, “Ludzie inteligentni” sięgają po przebój kinowy “Jak dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”. Ten kameralny komediodramat jest jednym z największych sukcesów kasowych 2016 roku. Adaptację oraz tłumaczenie przygotował Bartosz Wierzbięta - mistrz dowcipnych dialogów, znany między innymi ze “Shreka” i “Pingwinów z Madagaskaru”.

Czy zastanawialiście się kiedyś, kto spośród Waszych przyjaciół coś ukrywa? Kto kłamie codziennie albo przynajmniej “nieco ściemnia”? A może by tak zacząć grać w otwarte karty? Co z tego może wyniknąć? Zanim sprawdzicie to w domu, wybierzcie się koniecznie do Teatru Studio Buffo na “Dobrze się kłamie”.

Grupa przyjaciół co jakiś czas, spotyka się na kolacji. Tym razem planują wspólnie oglądać zaćmienie księżyca. Jego fazy według wielu wierzeń wpływają na nasze zachowanie i nastrój. Ludzie mogą stać się nieprzewidywalni….

Zaczęło się jak zwykle. Żarty, ploteczki, docinki jak to wśród przyjaciół - wesoło. Do czasu, gdy ktoś zaproponował grę. Co stanie się kiedy wszyscy podzielą się zawartością swojego telefonu, ujawnią maile i smsy? Komu „ściemnianie” wyjdzie na dobre, a kto się pogrąży?

“Dobrze się kłamie” będzie spotkaniem wybitnych aktorskich osobowości. Nazwiska mówią same za siebie: Szymon Bobrowski, Anita Sokołowska, Marcin Perchuć, Olga Bołądź, Wojciech Zieliński, Katarzyna Kwiatkowska, Przemysław Sadowski i Bartłomiej Topa. To dzięki nim widzowie przeżyją niezwykłe emocje, ale przede wszystkim będą się świetnie bawić.

W spektaklu występują między innymi Olga Bołądź, Katarzyna Kwiatkowska, Anita Sokołowska, Szymon Bobrowski, Marcin Perchuć, Bartłomiej Topa.

Czas trwania: 90 minut

Realizacja

Spektakl w oparciu o film Paolo Genovese

Przekład i adaptacja: Bartosz Wierzbięta

Reżyseria: Marcin Hycnar

Scenografia: Wojciech Stefaniak

Kostiumy: Martyna Kander

Reżyseria światła: Karolina Gębska

Asystent reżysera: Agata Zdziebłowska

Produkcja: Katarzyna Fukacz, Damian Słonina, Tito Productions, Spektaklove

Opinie naszych widzów (9)

 • 10,0/ 10

  aktorzy obsługa miejsce tekst - wszystko super - polecam

  ip.....@gm...il.com / 10 listopada 2020

 • 10,0/ 10

  Super rozrywka! Dobrze zagrane. Fajnie przeniesione na polski grunt. Naprawde godne polecenia

  wi.....@....pl / 08 października 2020

 • 10,0/ 10

  Świetne nagłośnienie, świetna gra aktorska! Aż szkoda, ze tak szybko sie skończyło!

  kn.....@gm...il.com / 28 września 2020

 • 10,0/ 10

  Wspaniała gra aktorska. Pouczająca sztuka , humor plus życiowy morał który trzeba wziąć sobie do serca w obecnych czasach

  ew.....@gm...il.com / 14 lutego 2020

 • 10,0/ 10

  Liczyłam, że będzie grał Bartłomiej Topa Ale premierowo Przemysław Sadowski też udźwignąl swoją rolę

  gr.....@gm...il.com / 09 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  Fantastycznie spędzony wieczór. Bardzo dużo śmiechu, skaczów sytuacyjny osadzony w polskich realiach. Rewelacja, polecam!

  ag.....@on...et.pl / 08 grudnia 2019

 • 9,0/ 10

  naprawdę bardzo dobry spektakl i wspaniale spędzony czas z dobrze bawiącymi się widzami i z doborową obsadą, teksty i akcja wyborna. warto było, dobra zabawa.

  ew.....@....pl / 09 grudnia 2019

 • 8,0/ 10

  Dobrze się bawiłam 😀

  Ha.....@gm...il.com / 09 grudnia 2019

 • 6,0/ 10

  Jesli ogladałeś film to historia nie jest juz tak zaskakująca. Spodziewałem sie czegos dużo lepszego, szczegolnie po takiej obsadzie. W porownaniu do Boeing Boeing wypada duzo gorzej pod katem ilosci smiesznych dialogow i gagow niestety. Ponadto tylne rzedy siedzen zbyt malo wyniesione do gory, a dialogi z glosnikow slabo slyszalne na koncu sali.

  Ro.....@gm...il.com / 01 września 2020

Studio Buffo - Adres i dojazd

ul.Konopnickiej 6
00-491 Warszawa Śródmieście

http://studiobuffo.com.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.