Boeing, Boeing - zdjęcie Boeing, Boeing - zdjęcie Boeing, Boeing - zdjęcie

Średnia ocena

235 oddanych głosów
902 zainteresowanych osób

8.6 / 10

Boeing, Boeing

Sztuka opowiada historię Maksa, którego życie uczuciowe i erotyczne regulowane jest przez międzynarodowy rozkład lotów… Maks ma aż trzy narzeczone, wszystkie są stewardesami, a każda z nich sądzi oczywiście, że to ona jest tą jedyną. Dzięki precyzyjnej organizacji i pomocy niezawodnej choć nie stroniącej od sarkastycznych uwag służącej, Maksowi zawsze udaje się skoordynować wizyty kolejnych narzeczonych, które zresztą, jak twierdzi, kocha jednakowo… Co stanie się jednak, gdy z powodu niewielkich zmian w ruchu lotniczym, wszystkie one zjawią się u Maksa niemal w tej samej chwili?

„Boeing Boeing” to komedia sytuacyjna autorstwa francuskiego dramaturga Marca Camolettiego. W 1991 roku została wpisana do księgi Guinessa za rekordową ilość wystawień – 17 500 w 55 krajach świata. W 2008 roku zaś nagrodzona została prestiżową Tony Awards – odpowiednikiem Oscara w świecie teatru.

Czas trwania: 140 minut

Realizacja

Reżyseria: Gabriel Gietzky

Tłumaczenie i adaptacja: Bartosz Wierzbięta

Producenci: Katarzyna Fukacz-Cebula, Damian Słonina

Opinie naszych widzów (93)

 • 10.0/ 10

  Fantastyczny spektakl. Świetna gra aktorska. Żywy śmiech przez 120min polecam serdecznie

  ma.....@gm...il.com / 21 June 2018

 • 10.0/ 10

  bardzo dobra gra aktorow uczynila spektakl, z popularnym motywem, ciekawy, dynamiczny i wzbudzajacy żywą reakcję widowni.. Realistyczna, prosta scenografia i kostiumy aktorow były dodatkowym argumentem prrzekonywującym widza.

  ur.....@in...ia.eu / 17 April 2018

 • 10.0/ 10

  Zdecydowanie polecam, świetna zabawa!

  dk.....@gm...il.com / 16 April 2018

 • 10.0/ 10

  Dobra zabawa,miłe spędzony wieczór.

  mg.....@in...ia.pl / 24 February 2018

 • 10.0/ 10

  Najlepszy aktor/aktorka Olga Bołądź.

  pi.....@....pl / 14 February 2018

Studio Buffo

Teatr Studio Buffo to jeden z najpopularniejszych teatrów muzycznych w Polsce. Mieści się w samym sercu Warszawy w budynku Głównej Kwatery Harcerstwa Polskiego. Powstał w 1992 roku na miejscu dawnego Teatru Buffo, który istniał od 1956 roku. Studio Buffo założone zostało przez znanego kompozytora, Janusza Stokłosa, który do dnia dzisiejszego pełni funkcję prezesa, oraz wybitnego reżysera i choreografa, Janusza Józefowicza, który jest dyrektorem artystycznym teatru.

Studio Buffo powstało w wyniku ogromnego sukcesu musicalu „Metro” - spektakl, który zyskał niesamowitą popularność, potrzebował własnej sceny teatralnej. Pierwszym wydarzeniem, które otworzyło działalność teatru, była premiera spektaklu „Do grającej szafy grosik wrzuć”.

Teatr Studio Buffo ma niezwykle bogaty repertuar - są to przede wszystkim spektakle muzyczne. Wciąż na deskach teatru możemy zobaczyć słynny musical „Metro”, który cały czas cieszy się wielką popularnością wśród widzów. Oprócz tego Studio Buffo organizuje wiele różnych spektakli mających charakter wieczorów tematycznych, które poprzez muzykę, taniec i śpiew zabierają widzów w muzyczną podróż po innych krajach m. in. „Wieczór Bałkański”, „Wieczór Rosyjski”, „Wieczór Włoski”.

Bilety i wejściówki na spektakle znajdujące się w repertuarze Studio Buffo kupić można przez internet - za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru oraz w kasie teatru, która czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do godziny 18.00 oraz w soboty do godziny 16.00.

Ze Studiem Buffo związanych było wielu znanych polskich muzyków i artystów m. in. Edyta Górniak, Katarzyna Groniec, Robert Janowski, Edyta Geppert, Anna Maria Jopek. Sława Przybylska, Magda Umer, Marian Opania, Bogusław Linda, Cezary Pazura i wielu innych.

Przy teatrze działa również Studio Artystyczne „Metro”, które organizuje dla dzieci zajęcia aktorskie, wokalne oraz taneczno-ruchowe, a także restauracja.

Adres i dojazd

ul.Konopnickiej 6
00-491 Warszawa Śródmieście

http://studiobuffo.com.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.4
Średnia ocena
Bardzo zabawna, ale jednocześnie głęboko refleksyjna sztuka. Fantastycznie zagrana. Nic dziwnego, że bawi widownię od 1997 roku
- Ewa

31.10 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9.1
Średnia ocena
Nie spodziewałam się takiej dawki śmiechu. Wesoła historia, pozwalająca chociaż na kilka godzin zapomnieć o problemach
- Magdalena

24.10 / 19:15

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
8.9
Średnia ocena
Dwie pełne śmiechu godziny, które przeniosły dobry nastrój na kolejny dzień. Polecam!
- Ewelina

14.10 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

9.3
Średnia ocena
Świetni artyści,wspaniała muzyka,piękna podróż..warto!
- Andrzej

17.10 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Koncert
8.9
Średnia ocena
Kapitalny wieczór, prowadzenie przez Janusza Józefowicza kosmiczne!
- Jacek

18.10 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Koncert
-,-
Średnia ocena

14.10 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Monodram
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.