Insta Show - zdjęcie

Insta Show

„Insta Show” to kolejny projekt choreografki Magdaleny Przybysz we współpracy z reżyserką Agatą Życzkowską założycielką HOTELOKO movement makers.

W spektaklu bierze udział młodzież w wieku gimnazjalnym i licealnym: młodzi, zdolni tancerze i performerzy w wieku 13-16, wybrani do projektu w drodze castingu. Instagram jest pretekstem do opowiedzenia o młodym pokoleniu poprzez ruch i story telling.

Twórczynie projektu zachęcają młodych performerów do tego, aby swoim głosem opowiedzieli o tożsamości nastolatków. Punktem wyjścia do rozmów i poszukiwań materiału ruchowego jest temat treści zamieszczanych przez młodzież na jednym z internetowych narzędzi społecznościowych, Instagramie - niezwykle popularnym medium wśród młodego pokolenia.

To, co jest esencją tego projektu, to fakt, że Magdalena Przybysz i Agata Życzkowska realizują performans dla młodzieży i dorosłych, w którym pragną oddać wypowiedź młodym performerom. W ten sposób chcą wydobyć autentyczność i artystyczną szczerość przekazu.

Źródło zdjęcia: Fot. Marta Ankiersztejn

Obsada

Zuzanna Gałka

Kseniia Gluskina

Jakub Hardecki

Oliwier Kasica

Malwina Polańska

Hanna Snochowska

Karina Szutko

Realizacja

Koncepcja i choreografia: Magdalena Przybysz

Reżyseria i dramaturgia: Agata Życzkowska

Koprodukcja: Centrum Sztuki Tańca w Warszawie / Fundacja Rozwoju Teatru ‘NOWA FALA’ / HOTELOKO movement makers / PROM Kultury Saska Kępa

Partnerzy: Dom Kultury Kadr / Teatr BAZA / Fundacja Artystyczna PERFORM

Organizator pokazu: Stowarzyszenie Sztuka Nowa

Stowarzyszenie Upowszechniania Inicjatyw Kulturalnych Sztuka Nowa - Adres i dojazd

https://www.facebook.com/SztukaNowa/

Kup bilet