Kolacja dla Głupca - zdjęcie Kolacja dla Głupca - zdjęcie

Średnia ocena

15 oddanych głosów

9,4 / 10

Kolacja dla Głupca

Tytułowa „kolacja dla głupca” ma być jedną z wielu, które we wtorkowe wieczory Pierre Brochant, bogaty wydawca i człowiek sukcesu, urządza ze swoimi wpływowymi przyjaciółmi. Na każdą zapraszają wyjątkowych nieudaczników, będących nieświadomymi niczego obiektami kpin i uczestnikami konkursu na największego frajera. Jak to często w komediach bywa, nieoczekiwany splot wydarzeń powoduje,niespodziewany zwrot akcji, w wyniku którego nie dochodzi do zaplanowanej kolacji a spotkanie głównych bohaterów Pierra Brochanta i Francoisa Pignona przeradza się w arcyzabawny spektakl. W komiczny sposób ukazuje bohaterów, ich słabości i wady.

KOLACJA DLA GŁUPCA–to hit teatralny, od lat grany na deskach wielu światowych teatrów! To znakomita gra aktorska, wartka, zabawna akcja i zaskakujący finał.

W spektaklu występują między innymi Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Pieczyńska, Witold Dębicki , Bartłomiej Topa, Michał Zieliński, Cezary Żak .

Realizacja

Autor: Francis Veber

Producent: Agencja Artystyczna Certus

Reżyseria: Cezary Żak

Tłumaczenie: Barbara Grzegorzewska

Scenografia: Marcelina Początek-Kunikowska

Kostiumy: Krzysztof Łoszewski

Muzyka: ZAZ

Plakat: Grzybowska & Maślanka

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  Bardzo ciekawe przedstawienie i co tu dużo klaskać wspaniała gra aktorska. Gratulacje Artur

  ar.....@gm...il.com / 11 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Bardzo zabawny spektakl, długo się wybierałam do Ateneum (w końcu nie wyszło), ale nie żałuję! Już zdążyłam polecić innym, chociaż szkoda że nie ma zaplanowanych więcej terminów w Warszawie :).

  ju.....@gm...il.com / 11 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Spektakl był REWELACYJNY ❤️ Scenariusz genialny, a wykonanie aktorskie boooskie ❤️ Najlepszy spektakl na jakim byłam 😊 A róża od Pana Zielińskiego, to już było ponad moje marzenia. Niesamowici aktorzy, niesamowicie mile spędzony czas w teatrze. Było i zabawnie i z morałem. REWELACJA!

  ba.....@gm...il.com / 11 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Spektakl polecam z całego serca. Śmiechu i dobrego żartu co nie miara. Obsada i scenariusz poprostu rewelacja. Cudownie było znowu poczuć smak Teatru.

  wi.....@....pl / 11 czerwca 2021

Spektaklove - Mała Warszawa - Adres i dojazd

ul. Otwocka 14

https://www.spektaklove.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.