Tupaczewski - listy - zdjęcie

Średnia ocena

9 oddanych głosów

10,0 / 10

Tupaczewski - listy

10,0/ 10

Swoisty liryczny „coming out” poety skrywającego się pod maską kabareciarza. Tupaczewski - założyciel OT.TO - to wiemy wszyscy. Ale wyciszony, romantyczny bard? Niewiele osób poznało tę drugą twarz artysty.

Podczas koncertu usłyszymy zarówno nowe, autorskie kompozycje, utwory znane z wykonań z kabaretem OT.TO np. „Dobra wróżka”, jak również evergreeny innych artystów np. „Słynny niebieski prochowiec” Leonarda Cohena, „Ziarenko” Roberta Piwowara, „Dwa teatry” czy „Z nim będziesz szczęśliwsza” Edwarda Stachury – ta ostatnia z muzyką Tupaczewskiego.

„Listy” są o uczuciach, rozczarowaniach i akceptacji, ale głównie o miłości będącej najpotężniejszą siłą kierującą naszym życiem. Każda piosenka mogłaby być takim listem. I każdy z nas ma znany tylko sobie adres, na który mógłby wysłać spisane słowa którejś z piosenek.

Czas trwania: 70 minut

Obsada

Wiesław Tupaczewski - głos

Patryk Sztabiński - akordeon

Piotr Bogutyn - gitara

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  Świetny koncert, piękne piosenki znakomicie wykonane. Bardzo dobry zespół muzyczny. Słowem: prawdziwa uczta dla zmysłów. Chętnie wybiorę się na ten koncert jeszcze raz :)

  al.....@on...et.eu / 04 października 2019

 • 10,0/ 10

  Wspaniały spektakl, i do zadumy i do uśmiechu. Bardzo dobrze dobrane piosenki, świetnie zinterpretowane, mocny głos wokalisty, doskonały zespół muzyków. Emocje, emocje, emocje... I o to przecież chodzi :) O tym, że się podobało świadczy owacja publiczności, bisy i wspólnie odśpiewane refreny, a nawet całe piosenki. "Fotografia" to zdaje się już przebój :) Coś wspaniałego!! Polecam wszystkim, jeśli uda im się trafić na koncert pana Wiesława - naprawdę warto iść! A już naprawdę warto kupić płytę "Tupaczewski -Listy", której można sobie słuchać w zaciszu domowym, wzruszając się i zamyślając. Dziękuję za ten koncert! Wspaniałe, cudowne przeżycie!!

  al.....@on...et.eu / 23 września 2019

 • 10,0/ 10

  Żal że taki krótki.

  m-.....@....pl / 23 września 2019

 • 10,0/ 10

  Kapitalny koncert, niesamowita atmosfera doskonałe nagłośnienie oraz dostępność Artysty po koncercie.

  ma.....@....pl / 23 września 2019

SPATiF - Adres i dojazd

Aleje Ujazdowskie 45
00-536 Warszawa

http://scenaspatif.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.