Sklep z zabawkami - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy

5,8 / 10

Sklep z zabawkami

5,8/ 10

to nie zna Pinokia? Tym razem ukochana przez dzieci postać drewnianego chłopca mieszka w niezwykłym Sklepie z zabawkami. Marionetkowy Pinokio ma trudne zadanie: udowodnić widzom, że jego historia jest prawdziwa i że bajek potrzebują zarówno dzieci jak i dorośli. Kto mu pomoże? Czy zabawkom uda się ocalić magiczny świat?

Spektakl wg ponadczasowej powieści C. Collodiego "Pinokio".

Spektakl przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.

W spektaklu występują między innymi Anna Polarusz, Weronika Lewoń.

Czas trwania: 45 minut

Realizacja

Scenariusz, reżyseria, wykonanie lalek i opracowanie muzyczne: Ania Polarusz

Opinie naszych widzów (3)

 • 9,0/ 10

  Bardzo fajny spektakl dla najmłodszych. Wesołe sceny, kontakt z młodym widzem, a na koniec dzieci zostały zaproszone do sklepu z zabawkami. Godne polecenia.

  d......@....pl / 16 września 2019

 • 4,0/ 10

  Dużo serca dla dzieciaków, to na pewno. Opinie od najmłodszych: "Historia mogła być ciekawsza. czemu ciągle krzyczą "głupi" i "głupi"?" Okiem dorosłego - brakowało ciut spójniejszej historii, ale ogólnie - dla 3- i 4-latków okej.

  to.....@gm...il.com / 22 października 2018

 • 2,0/ 10

  Spektakl to chaotyczny i nieprzemyślany miszmasz ponurych treści bajki o Pinokiu, kiepskie dialogi nie przystosowane dla dzieci ani w młodszym ani nawet w starszym wieku, smutne marionetki, zero muzyki i piosenek. Całe szczęście- całość w dodatku nie zrozumiała i dosyć nudna, może to lepiej, bo przesłanie żadne chyba że tylko dołujące (nie opuszczaj domu, ciężko pracuj, ucz się pilnie w szkole, ktoś może cię oszukać) lub nawet straszne (kot bez oka, smutny Pierrot którego chce bić kijem Arlekin, Barabas który chce wrzucić Pinokia do ognia, tatuś Pinokia który mógłby umrzeć ze szczęścia). Poniżej średniej , chociaż 4 letnie dziecko stwierdziło że mu się nawet "średnio podobało" a wieloryb w brzuchu którego znalazł się ojciec Pinokia to "metafora" (bo autorki spektaklu chyba nie wiedzą że wieloryby nie połykają ludzi). Nie polecam.

  to.....@gm...il.com / 04 kwietnia 2019

SPATiF - Adres i dojazd

Aleje Ujazdowskie 45
00-536 Warszawa

http://scenaspatif.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.