Mureno i Nina Nu - recital

Średnia ocena

6 oddanych głosów

9,7 / 10

Mureno i Nina Nu - recital "To Co Ważne"

9,7/ 10

Najdotkliwiej, najpiękniej. Tak pisali o miłości czy przyjaźni Agnieszka Osiecka, Jacek Cygan, Marek Grechuta. "To Co Ważne" to recital dwójki artystów, którzy wielkimi przebojami nie tylko polskiej piosenki zaśpiewają o tym, czego potrzeba do dobrego, spokojnego życia.

Wystąpią:

Jacek Mureno – aktor i wokalista, gwiazda Teatru Sabat. Współpracował z Jerzym Gruzą, Grzegorzem Warchołem czy Maciejem Ślesickim.W przeszłości związany z Teatrem Muzycznym w Gdyni, Teatrem Wielkim i Teatrem Syrena w Warszawie oraz rockowym zespołem Przemyśl, którego był liderem. Oklaskiwany w tytułach takich jak: Skrzypek na dachu, Rewia Moja Miłość, Rozkwit i upadek miasta Mahagony, Powrót wielkiego Szu, Królowa Przedmieścia, Biedny B.B, Violetta Villas – superstar.

Nina Nu - aktorka i wokalistka, dwukrotnie nominowana do muzycznej nagrody Fryderyk, laureatka III miejsca Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Współpracowała z Teatrem Syrena, DTV Jacka Fedorowicza czy Kabarecikiem Olgi Lipińskiej. Brała udział w projektach: Analog, Ha – Dwa- O!, Wiolonczele z Miasta czy Żywiołak. Obecnie koncertuje jako Nina Nu, jest członkinią kolektywu improwizatorskiego Grupa Ludzi, kooperacji artystycznej Mariusz Szczygieł & Res Factum (Projekt Prawda Muzycznie) oraz babskiej spółki Babainu.

Obsada

Jacek Mureno i Nina Nu

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Koncert miał słój klimat i urok. Słuchało się utworów tak jakby wokalista śpiewał do każdej osoby indywidualnie. Po prostu, koncert w takim gronie był koncertem rodzinnym.

    z......@in...ia.eu / 25 listopada 2019

  • 10,0/ 10

    Wspanialy koncert, w kameralnym miejscu :-)

    Ja.....@in...ia.eu / 10 czerwca 2019

SPATiF - Adres i dojazd

Aleje Ujazdowskie 45
00-536 Warszawa

http://scenaspatif.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.