SPATiF

Aleje Ujazdowskie 45
00-536 Warszawa

Scena SPATiF to projekt związany z o. ZASP w Warszawie i nowym Klubem SPATiF (Klub SPATiF - najlepsza zabawa, kultura i jedzenie w samym sercu Warszawy). W niedziele i poniedziałki w Al. Ujazdowskich 45 będzie można zobaczyć m.in. monodramy, stand – upy, kabarety, sztuki, spektakle dla dzieci, recitale. W inne dni odwiedzać można Klub SPATiF, gdzie odbywać się będą koncerty wielu zdolnych artystów.

Sklep z zabawkami

Dla dzieci

to nie zna Pinokia? Tym razem ukochana przez dzieci postać drewnianego chłopca mieszka w niezwykłym Sklepie z zabawkami. Marionetkowy Pinokio ma trudne zadanie: udowodnić widzom, że jego historia jest prawdziwa i że bajek potrzebują zarówno dzieci jak i dorośli. Kto mu pomoże? Czy zabawkom uda się ocalić magiczny świat?

Spektakl wg ponadczasowej powieści C. Collodiego "Pinokio".

Spektakl przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.

Szczegóły spektaklu

"Co to jest miłość" - Koncert Ewy Szlachcic

Koncert

Był jednym z największych twórców polskiej piosenki. "Jej portret", "Samba przed rozstaniem" czy "Pamiętajcie o ogrodach" to piosenki - światy, evergreeny.

Twórczość Jonasza Kofty od wielu lat fascynuje Ewę Szlachcic, wokalistkę i aktorkę, która brawurową interpretacją wywalczyła sobie Grand Prix festiwalu „Pejzaż Bez Ciebie, Jonasz Kofta” w 2010 r. Teraz zaprasza publiczność na kameralny wieczór z najsłynniejszymi piosenkami i wierszami mistrza, które zabrzmią akustycznie, intymnie, od serca.

Szczegóły spektaklu

Tajemniczy Kredens

Dla dzieci

Myszka, która lubi szyć, Żabollo, który uwielbia gotować i Lisica - kochająca malować sny. A wy co lubicie robić najbardziej? Jeszcze nie wiecie? Nie szkodzi. Odkryć to pomoże wam przemiła Wędrowniczka Kłębuszka i jej "Tajemniczy Kredens" czyli  teatralne zabawy z muzyką na żywo i mapetowymi lalkami.

Spektakl przeznaczony dla dzieci od 2. roku życia.

Szczegóły spektaklu