SPATiF

Aleje Ujazdowskie 45
00-536 Warszawa

Scena SPATiF to projekt związany z o. ZASP w Warszawie i nowym Klubem SPATiF (Klub SPATiF - najlepsza zabawa, kultura i jedzenie w samym sercu Warszawy). W niedziele i poniedziałki w Al. Ujazdowskich 45 będzie można zobaczyć m.in. monodramy, stand – upy, kabarety, sztuki, spektakle dla dzieci, recitale. W inne dni odwiedzać można Klub SPATiF, gdzie odbywać się będą koncerty wielu zdolnych artystów.

Bajanulki

Dla dzieci

„Bajanulki” - spektakl lalkowy na podst. J. Ch. Andersena. Dwie Anulki zabiorą dzieci w podróż do wnętrza komina, przez który musieli się przedostać Kominiarczyk i Pastereczka, a także nad staw, gdzie Kaczątko przemieniło się w Łabędzia. „Bajanulki” to świat wyczarowany z muzyki i lalek zrobionych na drutach, które zamknięte w walizce, ożywają zaraz po jej otwarciu. Pst..chodźcie, dopóki Stary Chińczyk śpi!

dla dzieci w wieku 2+

Szczegóły spektaklu

CASTING. Poczekalnia

Komedia

Dwóch ponadprzeciętnie uzdolnionych aktorów, którym okrutny los rzuca kłody pod nogi. Jednak wciąż mają szansę na sukces. Ważny producent właśnie chce ich obsadzić w wielkiej roli. Problem polega na tym, że rola jest jedna...>>"CASTING. Poczekalnia" w reżyserii Jakuba Wonsa jest celebryckim wybucham bomby atomowej owiniętym w szary papier codzienności. << tłumaczą twórcy.

Szczegóły spektaklu