SPATiF

Aleje Ujazdowskie 45
00-536 Warszawa

Scena SPATiF to projekt związany z o. ZASP w Warszawie i nowym Klubem SPATiF (Klub SPATiF - najlepsza zabawa, kultura i jedzenie w samym sercu Warszawy). W niedziele i poniedziałki w Al. Ujazdowskich 45 będzie można zobaczyć m.in. monodramy, stand – upy, kabarety, sztuki, spektakle dla dzieci, recitale. W inne dni odwiedzać można Klub SPATiF, gdzie odbywać się będą koncerty wielu zdolnych artystów.

Tajemniczy Kredens

Dla dzieci

Myszka, która lubi szyć, Żabollo, który uwielbia gotować i Lisica - kochająca malować sny. A wy co lubicie robić najbardziej? Jeszcze nie wiecie? Nie szkodzi. Odkryć to pomoże wam przemiła Wędrowniczka Kłębuszka i jej "Tajemniczy Kredens" czyli  teatralne zabawy z muzyką na żywo i mapetowymi lalkami.

Spektakl przeznaczony dla dzieci od 2. roku życia.

Szczegóły spektaklu

Rewolucja balonowa

Monodram

Co pamiętamy z lat dziewięćdziesiątych? Saksy? Gumę turbo? Mydełko Fa i Papa Dance?

"Rewolucja Balonowa" to portret pierwszego pokolenia wychowanego w demokracji, czyli dzisiejszych trzydziestolatków. Co zostało z naszego zachwytu kapitalizmem?

Tekst spektaklu został napisany specjalnie dla Katarzyny Zielińskiej - Jaworskiej przez zdobywczynię Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej - Julię Holewińską. Monologowi głównej bohaterki towarzyszą zdjęcia, melodie i cytaty z telewizyjnych programów oraz... kontrabasista.

Szczegóły spektaklu

Księżniczka na ziarnku grochu

Dla dzieci

Jak poznać prawdziwą księżniczkę? Kto komu się kłania pierwszy i czym jest królewski orszak? Nawiązując do etykiety dworskiej aktorzy wraz z dziećmi zbudują teatralne sytuacje na podstawie znanej baśni Andersena. Słowo, wyobraźnia, lalka i piosenka zamienią świat dawnych dworskich rytuałów w doskonałe pole do zabawy.

Spektakl dla widzów od 1 do 100 lat!

Szczegóły spektaklu

Publiczność rządzi

Improwizacja

Improwizowane show pełne humoru i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Tu nie ma scenariusza ani reżysera, są za to aktorzy gotowi dać się ponieść nawet najbardziej absurdalnym pomysłom widzów. Uwielbiana przez publiczność na całym świecie forma teatralno - kabaretowa ponownie na Scenie SPATiF.

Szczegóły spektaklu

Kiedy pada śnieg

Dla dzieci

Przygotujcie swoje czapki, szaliki i rękawiczki niezbędne do zimowych zabaw! W atmosferze radości, wspólnych śpiewów i pląsów poznamy sekrety zimy i pomożemy Bałwankowi znaleźć odpowiedź na nurtujące go pytanie...

"Kiedy pada śnieg" to zimowa bajka na widzów i marionetki.

Spektakl przeznaczony dla dzieci od 2 roku życia.

Szczegóły spektaklu