Neon Burlesque / Wokalno Taneczne Show - zdjęcie

Neon Burlesque / Wokalno Taneczne Show

Prawdziwe Divy tego miasta wokalistki i tancerki estradowo-eventowej grupy Show Burlesque Dance zapraszają na wyjątkowe wieczory z neo burlesquowymi pokazami.

Kipiący sexapeallem i prawdziwą sztuką taneczną program stworzony przez choreograf Malewska Kinga i tancerki grupy, przeplatany występami konferansjer i teatralnymi skeatch ami.

Dziewczyny w dorobku mają pokazy dla najbardziej luksusowych marek (Lexux, Ford, Mercedes, czterogwiazdkowe hotele i kurorty), a także współpracę ze scenicznymi gwiazdorami ( Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor)

Jesienna edycja to dwa terminy które zawsze dopasowujemy do okoliczności i zbliżających się okazji. Zabierzcie swoich znajomych i spędźcie czas w wyjątkowo artystycznej atmosferze.

Zapraszamy

🎫11 pażdziernik na "Turn off the Red Light Show" - Wieczór inspirowany piosenką Roxanne z musicalu Moulin Rouge. Dużo i jeszcze więcej kostiumów, w klimacie tanecznej burleski. Wysmakowane pokazy w trzech setach w klimatach: Burlesque, High Heels przez Sexy Dance, Neoburleque, a także Pole Dance, doskonała lokalizacja w centrum stolicy i tylko u nas połączenie tańca i wokalu podczas show na żywo.

🎫31 październik Halloween owa wersja naszych najpopularniejszych numerów. Będzie dużo make upowej krwi i gnijąca panna młoda. Wokal na żywo i dużo tańca. Postaramy się Was również kokietować ;)

Wystąpią :

Mama Kinga Malewska Kinga - coach kobiecości, charyzmatyczna tancerka o pociągłych ( ających ) ruchach, choreograf i reżyser grupy

Katie Heart Katarzyna Jarzemska - demon wokalu i bomba tańca w filigranowym super ciele. Trenerka Personalna która ma świetnie postawiony głos.

Mara Behl Tamara Elżbieta Behler wokalistka, muzyk, wiolonczelistka i modelka (ale jaka )! Jej show bez sexapeallu ? Are you joking?

Natasha Natalia Popławska piękna, porcelanowa tancerka baletowa, ale jak wykona chair dance z numerem "Bo we mnie jest seks" to ten seks mamy w sobie wszyscy.

Anette Anna Yefimenko Dłuuugie nogi i zwinna piękność o latynoskiej duszy, tancerka styli narodowych.

Wykonają dla Was trzy sety show tanecznego z wokalem a w przerwach wylosujemy wśród Was nagrody od naszych sponsorów:

Kuźnia Golfa i Klinika Piękna Essence, a także vouchery na zajęcia Burlesque Dance

Drinki i barowa atmosfera rodem z Paryskiego Moulin Rouge. O specjały zadba BARdzo bardzo Bar bo to BARdzo, bardzo wyjątkowa inicjatywa.

Realizacja

Show Burlesque Dance

Opinie naszych widzów (1)

  • 4,0/ 10

    Wspaniale jest mieć możliwość przeniesienia się do świata burleski. Widać, że przygotowane show było przemyślane... ale nie do końca dopracowane. Tancerki i wokalistka jeszcze pracują nad budowaniem swojego wizerunku i kontaktu z publicznością, ale nie zawsze jest to umiejętne. Nadrabiają natomiast charyzmą, pozytywną energią i nieziemskimi strojami.

    la.....@gm...il.com / 12 sierpnia 2019

Show Burlesque Dance - Adres i dojazd

http://showburlesque.net.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.