Geisha Show - zdjęcie

Geisha Show

Geisha to kobieta wielu talentów. To artystka w sztuce życia pełnym gestem.

Zapraszamy na wokalno - taneczny wieczór pełen smaków i aromatów wprost z Japonii, gdzie wdzięk Gejszy podkreślony będzie doskonałą kompozycją plateru specjalnie wyselekcjonowanych przystawek przez szefa kuchni Art Sushi Warszawa. Całość dopełni rytuał parzenia i podawania herbaty.

Wieczór dla koneserów życia i smaku.

Przedstawienie grupy Show Burlesque Dance podzielone na 3 wyjścia z tańcem i wokalem na żywo.

Znakomita zabawa, żartobliwy ton, dialogi opisujące zwyczaje Geish i inteligentny obraz życia w soczewce tańca o kokieteryjności burleski.

Osobowość Geishy podczas show opisują cechy przynależne różnym gatunkom kwiatów. Potrafi być pewna siebie jak Narcyz, stawiająca na swoim, lecz dyplomatyczna jak Orchidea, ponętna jak Róża, rządna zabawy jak Fiołek i emanująca dobrocią jak Lilia. Podczas szkolenia z uczennicy Maiko przeobraża się w pełną serdeczności i wiary we własne siły Geishę. W przedstawieniu nie zabraknie również nawiązań i przeciwstawień do paryskiego Moulin Rouge, włoskiego temperamentu, wyrazistości kobiet Zachodu, a także klimatu amerykańskich barów z burleską.

Show Burlesque Dance bazuje na indywidualnościach, zatem każda kobieta-kwiat zaprezentuje swój taneczny show. Efekt magii dopełni zjawiskowe światło i przepiękne kostiumy.

Realizacja

Show Burlesque Dance

Show Burlesque Dance - Adres i dojazd

http://showburlesque.net.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.