THE SHOW - zdjęcie

Średnia ocena

7 oddanych głosów

6,9 / 10

THE SHOW

Czwórka wybitnych wokalistów, 18 tancerzy, Dżaga i największe światowe hity. Panie i Panowie, kurtyna w górę!

„The Show” to spektakl muzyczno – taneczny, jakiego dawno nie było. Będziemy mogli doświadczyć emocji, jakich niegdyś dostarczały na Manhattanie słynne „Follies” Florenza Ziegfelda. Bawiły publiczność różnorodnością utworów, występami pełnymi emocji śpiewaczek i fantastyczną choreografią.

Kasia Moś – reprezentantka Polski w konkursie Eurowizji w 2017, jeden z najlepszych rodzimych soulowych głosów. Monika Urlik - laureatka Międzynarodowego Muzycznym „Vena Festival”, zaśpiewała tytułowa piosenkę „Krąg Życia" w kinowej wersji Króla Lwa. Towarzyszyć im będzie dwójka wokalistów, którzy dopiero dają się poznać publiczności, ale ich głosy już urzekają każdego, kto ma okazję ich posłuchać – Asteya Dec i Michał Kaczmarek. Cała czwórka zaprezentuje w „The Show” swoje interpretacje hitów Beyonce, Stinga, Cher, Christiny Aguilery, Madonny i innych. Pojawią się zaskakujące duety.

Wokalistom towarzyszyć będą tancerki, które zaprezentują widowiskową sambę, rumbę i salsę. Nowoczesne choreografie przygotował Konrad Bikowski, który jest również reżyserem przedstawienia.

Nad całością czuwał będzie mistrz ceremonii – Mariusz Ząbkowski czyli Dżaga. Jeżeli do tej pory znaliście go tylko z jego kobiecej, nieco kontrowersyjnej strony, to też Was zaskoczymy. Dżaga po raz pierwszy zaprezentuje się publicznie w zupełnie innej odsłonie.

Na premierę zapraszamy do nowootwartej warszawskiej Sceny Relax. W miejscu, które warszawiacy pamiętają jako kino, które przez ostatnie lata czekało na swoją nową szansę, zagości rozrywka w najczystszej postaci.

Zapraszamy 25 i 26 września.

Opinie naszych widzów (3)

 • 9,0/ 10

  Pomysł extra, bo świetna muzyka+ taniec+ stroje = energia. Wokaliści, a zwłaszcza wokalistki rewelacyjne i świetnie, że były to covery w różnych klimatach, bo wtedy każdy może znaleźć coś dla siebie. To wszystko w połączeniu z tańcem i widowiskowymi strojami robi super efekt. Jedyne czego mi brakowało, to czasami płynnych przejść między poszczególnymi elementami show. Chyba że taki był zamysł, aby każdy utwór i taniec stanowił zupełnie coś innego, nowego. Tancerki różne- lepsze i gorsze, ale jako całokształt efekt pozytywny. Generalnie chętnie pójdę raz jeszcze i najlepiej jakby można było wstać i tańczyć, bo ciężko usiedzieć w miejscu;) Gratuluję pomysłu i realizacji.

  em.....@gm...il.com / 26 września 2020

 • 8,0/ 10

  przepiękne choreografie, ach te tańce... zwłaszcza choreo z motocyklem... jeden minus: nie wiem czy to była kwestia dnia ale żarty osoby prowadzącej nie śmieszyły mnie

  ja.....@gm...il.com / 27 września 2020

 • 4,0/ 10

  Technicznie dobry, ale brak "story" pozostawia ogromne poczucie niedosytu.

  pa.....@gm...il.com / 27 września 2020

SCENA RELAX - Adres i dojazd

ul. Złota 8
00-019 Warszawa

https://scenarelax.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.