STAND-UP na Złotej: Błachnio x Radomska x Potocka - zdjęcie

Średnia ocena

11 oddanych głosów

9,3 / 10

STAND-UP na Złotej: Błachnio x Radomska x Potocka

Mocne trio na Złotej, czyli 8 grudnia Stand-Up na Złotej.

Błachnio x Radomska x Potocka

Imprezę poprowadzi Milena Rostkowska Galant z Polsat News - boom!

Będzie też gość muzyczny, który wprowadzi nas w mikołajkowo-świąteczny nastrój - boom!

Ale największe BOOM zrobią Radomska, Potocka i Błachnio!

Zacznijmy od tego - kim jest Radomska?

Ekstrawertyczka rocznik '89. Blogerka odkąd sięga pamięcią, która od zawsze kocha pisać i dużo gadać. Autorka bestsellerowej książki "Mam wątpliwość". To konstrukt stworzony ze zlepku refleksji, spostrzeżeń, przemyśleń, a także niekontrolowanych słowotoków, którymi od kilku lat dzieli się z czytelnikami zyskując dzięki nim przekonanie, że nie tylko ona uwielbia sarkazm, czarny humor, wierzy w dobro i to, że kiedyś ktoś odkryje batoniki, od których dupa nie rośnie.

Prywatnie - dumna absolwentka socjologii, która dziarsko kroczy wraz ze swoimi wątpliwościami i mierzy się z codziennością, przybierając przy tym japę trolla, domorosłego filozofa, komentatora, matki i firanki. Ironia, zabawa językiem, miłość do córki, skłonność do wbijania kija w mrowisko i zadręczania się się dziwnymi pytaniami o sens istnienia i o to, dlaczego keczup smakuje lepiej niż pomidory. Pisze, bo to kocha. Bo, nie mogąc napluć rzeczywistości w twarz, z umiłowaniem i maniakalnym zacięciem uwielbia kopać ją po kostkach. Teraz robi to także ze sceny, tej na trasie po całej Polsce, ale także tej w Comedy Central.

Współpracowała z Onetem - jako felietonistka i dziennikarka. Tworzyła dla Na Temat i WP. Jej kanały social media obserwują setki tysięcy kobiet, a premierowy weekend trasy Stand-Up w warszawskim teatrze Scena Relax wyprzedał się w jeden wieczór. Gada, rozśmiesza, wzrusza - Radomska. Teraz wraca na dużą scenę w Scenie Relax.

Paulina Potocka od kilku lat z powodzeniem prezentuje swoje poczucie humoru na scenach w całym kraju. Została wielokrotnie wyróżniona na licznych festiwalach komediowych. Słynie z wyrafinowanych żartów i nieszablonowego podejścia do stand-upu. Prezentuje styl pełen absurdów i abstrakcji, bez pośpiechu. Występowała w takich telewizjach jak Polsat, TVP Rozrywka oraz Comedy Central Polska.

Prowadzi w Białymstoku scenę standupową. Zajęła II miejsce na PACE 2018 oraz I na Mulatce 2017, dwa razy z rzędu zdobyła tytuł "Królowej Łgarzy" na Festiwalu Małych Form Satyrycznych w Bogatyni.

Jej ulubiona piosenka to "Nie poganiaj mnie, bo tracę oddech". Przestała mówić, że coś jest niemożliwe odkąd zobaczyła, że ludzie biją się o świeżaki w Biedronce. Sceptycznie podchodzi do nadmiernego optymizmu, bo zdaje sobie sprawę, że dziwna sytuacja ludzkości jeszcze potrwa. Obszary jej zainteresowania to przede wszystkim fragmenty rzeczywistości zatopione w wątpliwościach i braku pewności co do własnych przekonań na temat ludzi i świata. Rzecz o zmaganiu się z własną dynamiką życia postrzeganą często jako gra albo nawet lenistwo. A generalnie chodzi tylko o bezpośpiech. Rytm życia inny niż szybki.

I jeszcze wiadomość od Ewy:

Z tej strony Ewka Błachnio :). Pytacie, co tam u mnie... No w porzo jest. Piszę, gram, gadam z wiewiórami — kto śledzi mnie na social mediach, ten wie ;). Kiedyś byłam widywna z Limem... ale! przypudrowałam oko i pocisnęłam swoją drogą. Machnęłam dyplom „aktora dramatycznego”, a w międzyczasie zakochałam się w stand-upie — nie chcę zapeszać, ale czuję, że z wzajemnością... ;) — pisze, dzwoni, lajki wysyła... noo ślub lada dzień! :)

W maju wrzuciłam swój pierwszy program na YouTube pt. „Czy na sali jest mój mąż?” i Wasza reakcja przyniosła mi tyle radości, noo że weź! Najlepiej! Dziękuje Wam z serducha całego i już nie mogę się doczekać naszego spotkania na żywo! Wpadam do Was z nowiutkim programem pt. „Apokalipsy nie będzie” — tytuł roboczy, ale brzmi tak dobrze, noo że nawet, jeśli tylko tymczasowy, to i tak się dzielę! Także o, tyle u mnie, ale! lepiej wpadajcie 8 grudnia i opowiedzcie co tam u Was? Co dobrego? :)

Opinie naszych widzów (7)

 • 10,0/ 10

  Zajefajne , dziewczyny super , mam zdjęcie na ściance z Pauliną

  ju.....@....pl / 19 grudnia 2021

 • 10,0/ 10

  Bardzo dobry stend up. Najgorsza Czesc to ta. Radomska słaba bardzo

  zb.....@gm...il.com / 09 grudnia 2021

 • 10,0/ 10

  Świetna zabawa, Panie dały czadu:-) tylko trochę za długie przerwy pomiędzy poszczególnymi występami

  an.....@....pl / 09 grudnia 2021

 • 10,0/ 10

  Świetna zabawa,super atmosfera.Będę polecać

  ew.....@gm...il.com / 09 grudnia 2021

 • 9,0/ 10

  Szkoda, że występy Pań były nierówne czasowo. Choć wiem, że Pani Radomska dopiero zaczyna przygodę w stand-up, to jednak szkoda, że była najkrócej.

  wi.....@gm...il.com / 13 grudnia 2021

 • 9,0/ 10

  Doskonałe wydarzenie, pięknie poprowadzone! Pani Ewa Błachnio jest niezwykle lekka w żartach. Radomska i Potocka - też super. Ps. Liczne przerwy niepotrzebnie wydłużały to wydarzenie.

  gn.....@gm...il.com / 09 grudnia 2021

 • 7,0/ 10

  Błachnio zdecydowanie najśmieszniejsza, Radomska to chyba nie mój styl, bo nie rozbawiła mnie za bardzo. Potocka śmieszna.

  do.....@gm...il.com / 10 grudnia 2021

SCENA RELAX - Adres i dojazd

ul. Złota 8
00-019 Warszawa

https://scenarelax.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.