STAND UP „Mniej wytworne wieczory” Ewa Błachnio & Damian

STAND UP „Mniej wytworne wieczory” Ewa Błachnio & Damian "Viking" Usewicz

„Mniej wytworne wieczory” to cykliczne spotkania na Scenie Relax, których gospodarz Michał Pałubski ma ambicję pokazać, jak pojemną sztuką jest STAND UP.

Do wieczorów tych, nasz Gospodarz zaprasza Gwiazdy zajmujące się stand upem, a korzenie swojej komedii mają w kabarecie i Gwiazdy, które zaczynały już na scenie stand up. Wieczory pełne delikatnych kontrowersji i nieznoszące tematów tabu. W „Mniej wytwornych wieczorach” na scenie pojawią się nazwiska duże i małe, bo jedynym kryterium pojawienia się tutaj będzie jakość ich materiałów, a nie rozpoznawalność. Dwa spojrzenia na świat, dwóch Gwiazd. „Mniej wytworne wieczory” to czas kiedy suknia i krawat nie będą Wam do niczego potrzebne. A jedyne co musicie mieć ze sobą to dystans do świata i poczucie humoru.

W kolejnym odcinku na scenie wystąpią Ewa Błachnio oraz Damian "Viking" Usewicz.

Damian "Viking" Usewicz - szczeciński komik, konferansjer, organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od ponad 10 lat. W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte okraszając je dawką czarnego humoru i ogromnym dystansem do siebie. Tym razem wystąpi z najnowszym programem "Życie 3.0", w którym zastanawia się co sprawia, że jesteśmy tym kim jesteśmy, dlaczego tak wiele rzeczy go denerwuję oraz dlaczego mały pęcherz to przekleństwo.

Ewa Błachnio to polska artystka kabaretowa. Czternaście lat swojej kariery spędziła w szeregach Kabaretu Limo. Występowała z nim w latach 2000-2014. Jest laureatką Nagrody Aktorska na XXII Lidzbarskich Biesiadach Humoru i Satyry w 2001 roku. Z wykształcenia jest politologiem i dziennikarzem. Po odejściu z Kabaretu Limo w 2014 roku zdała eksternistyczny egzamin na aktora dramatu przed komisją egzaminacyjną Związku Artystów Scen Polskich.

SCENA RELAX - Adres i dojazd

ul. Złota 8
00-019 Warszawa

https://scenarelax.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.