Abonament na szczęście - zdjęcie

Średnia ocena

9 oddanych głosów

10,0 / 10

Abonament na szczęście

Spektakl muzyczny w II aktach na podstawi szerokiej twórczości Agnieszki Osieckiej z muzyką na żywo i przepiękną warstwą wokalną.

Główna bohaterka, pisząc codziennie wieczorem pamiętniki w domowym zaciszu starej kamienicy przywołuje sceny ze swojego życia wprowadzając widza w świat pełen emocji, rozliczeń z przeszłością, nostalgii. Mężczyźni i kobiety, których spotkała na swej drodze pojawiają się w jej wspomnieniach budując obraz jej samej.

Abonament na szczęście to klasyczny spektakl, w którym zawarte są wątki komediowe i te, po których popłynie nam łza wzruszenia. To przedstawienie skierowane do widza dojrzałego emocjonalnie, któremu własne doświadczenia pozwolą łatwiej poczuć ducha spektaklu. Jest także sentymentalną podróżą do najpiękniejszych tekstów Agnieszki Osieckiej.

Autorskie aranżacje utworów zostały stworzone przez pianistę i kompozytora Tomasza Betkę. Zaskakujące i wzruszające opracowania muzyczne nie odbiegają od oryginałów, są jednak podane w często nieoczywisty sposób. A wszystko oparte jest na naturalnym brzmieniu fortepianu, basu i perkusji towarzyszących na żywo akcji na scenie.

Obsada

Olga Bończyk / Beata Kawka

Anastazja Simińska

Agata Walczak

Kamil Dominiak

gościnnie Piotr Fronczewski (głos mężczyzny)

Zespół muzyczny:

Tomasz Betka – fortepian

Radosław Łukaszewicz – bas

Michał Piotrowski – perkusja

Realizacja

scenariusz, reżyseria, ruch sceniczny- ANTONIUSZ DIETZIUS

aranżacje, kierownictwo muzyczne - TOMASZ BETKA

scenografia - MACIEJ BIEGAŃSKI

współpraca scenograficzna - BARTŁOMIEJ SZRUBAREK

kostiumy - BOŻKA KARSKA

współpraca kostiumograficzna - PAULINA SKOWROŃSKA, JOANNA GIBZIŃSKA

charakteryzacja - JUSTYNA KOCZARA

reżyseria oświetlenia - MICHAŁ PISKORSKI

realizacja oświetlenia - KAROL SAŁUDA

reżyseria i realizacja dźwięku - ŁUKASZ ŁĘCKI

inspicjent - BARTŁOMIEJ SZRUBAREK

Opinie naszych widzów (6)

 • 10,0/ 10

  Wspaniale przedstawienie z piosenkami Agnieszki Osieckiej , Jestem juz wiekowy, a te utwory przypominaly mi moja mlodosc, nie mowiac ze scena Relax przeniuosla mnie takze w dawne lata i dobrze ze taka zaistniala na mapie Warszawy.

  ja.....@in...ia.eu / 22 września 2020

 • 10,0/ 10

  Fantastyczny spektakl! Mądre teksty, piękne melodie, świetne aranżacje, muzyka na żywo i fantastyczne wykonania Artystów! Serdecznie polecam! Piękny, mądry, wzruszający, muzyczny wieczór :)

  al.....@....pl / 21 września 2020

 • 10,0/ 10

  Piękny, poruszający spektakl. Warto zobaczyć więcej niż jeden raz, żeby zapamiętać te emocje i posłuchać poruszających, czytelnych, poetyckich tekstów Agnieszki Osieckiej. Trójki młodych wykonawców musiałam poszukać w internecie bo nie kojarzyłam Ich, ale okazało się, ze maja już sceniczny dorobek. Byli naprawdę świetni. Olgę Bonczyk, pierwszy raz widziałam na scenie, a ze spektakl był reklamowany jako muzyczny, to myślałam, ze Pani Olga będzie głównie śpiewać. Niestety, to była tylko jedna piosenka za to jak wykonana. To moja pierwsza wizyta w Scenie Relax ale na pewno nie ostatnia.

  ba.....@gm...il.com / 21 września 2020

 • 10,0/ 10

  Świetne aranżacje i choreografia. Genialny wokal młodych !

  al.....@....pl / 21 września 2020

 • 10,0/ 10

  Brak słów !!! Extra!!!

  Gw.....@gm...il.com / 19 września 2020

 • 10,0/ 10

  Spektakl bardzo fajny, gra aktorska na wysokim poziomie, bardzo przyjemnie się oglądało, bardzo polecam, warto obejrzeć .

  to.....@tl...en.pl / 19 września 2020

SCENA RELAX - Adres i dojazd

ul. Złota 8
00-019 Warszawa

https://scenarelax.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.