Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
  1. Jeśli chcesz wyszukać repertuar teatrów w Warszawie, wybierz w górnym rozwijanym menu nazwę miejscowości.
  2. Dzięki filtrom możesz wybrać konkretny gatunek, datę, muzeum, koncert czy teatr. Repertuar Warszawa możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.
  3. Jeśli chcesz wybrać repertuar konkretnego teatru, muzeum, czy innej instytucji kultury, wybierz nazwę szukanej instytucji.
  4. Możesz wybrać zakres dat, aby zobaczyć, jaki będzie repertuar w określonym czasie.
  5. Jeśli chcesz znaleźć tylko bilety w promocyjnych cenach, zaznacz checkbox "Promocyjna cena".
  6. Korzystając z naszego serwisu, w łatwy sposób znajdziesz repertuar teatrów Warszawa.

SCENA RELAX

ul. Złota 8, Warszawa

Kino Relax po czternastu latach wraca na kulturalną mapę Warszawy, ale w nowej odsłonie. Obiekt mieści się przy ulicy Złotej 8 w Warszawie.

To znane wszystkim miejsce powraca jako duża, nowoczesna scena z widownią mieszczącą 600 osób. Odnowiono oryginalne wnętrza w stylu lat 70. Na Scenie Relax będzie można zobaczyć szeroko rozumianą sztukę sceniczną: spektakle, koncerty, satyrę, stand-upy. To duża przestrzeń dla artystów.

Relax był kiedyś najpopularniejszym z warszawskich kin. Jego działalność przypada na lata 1970-2006. Po zamknięciu obiektu był pomysł, aby powstał w tym miejscu biurowiec lub apartamentowiec. Nic z tego nie wyszło. W 2019 r. budynek znalazł się w rejestrze zabytków, który zabraniał rozbiórki.

Repertuar SCENA RELAX w Warszawie