Przyjazne dusze - zdjęcie

Przyjazne dusze

Do urokliwego domu pod Londynem, wprowadza się młoda para, właśnie spodziewająca się dziecka. Simon - początkujący pisarz powieści kryminalnych, Mary - ciepła, dobra i kochająca dziewczyna, całkowicie oddana pasji męża. Nie wiedzą, że ich nowe rodzinne gniazdko kryje w sobie pewną tajemnicę. Cały czas bowiem dom zamieszkują tragicznie zmarli poprzedni właściciele.

Jack i Suzie to para duchów, uwięziona między światami, i mocno ingerująca w codzienne życie nowych mieszkańców. Z czasem okazuje się, że obie pary nie tylko wzajemnie się uzupełniają, ale i reprezentują wszystkie swoje niespełnione pragnienia. Sytuację komplikuje pojawienie się matki Mary, nie akceptującej pasji zięcia, a także Anioła Stróża, który dla wszystkich bohaterów ma zadania od samego… Szefa.

To opowieść o marzeniach, przemijaniu i życiu po życiu. Konfrontuje entuzjastyczną, młodzieńczą i wręcz naiwną miłość Mary i Simona, z dojrzałym i doświadczonym, choć bynajmniej nie wyblakłym uczuciem Jacka i Suzie.

Znakomita fabuła w tradycyjnej teatralnej scenerii, a nade wszystko wyjątkowa okazja, by zobaczyć na scenie legendy polskiego aktorstwa: Jana Kobuszewskiego czy Wojciecha Pokorę.

Źródło zdjęcia: http://teatrkwadrat.pl/

Obsada

Lucyna Malec

Grzegorz Wons

Ewa Wencel

Ilona Chojnowska, Katarzyna Glinka

Andrzej Szopa/ Maciej Kujawski

Paweł Małaszyński, Andrzej Nejman

Jan Kobuszewski, Wojciech Pokora /gościnnie/

Scena ASP - Adres i dojazd

Kup bilet