Wieczór Wrażliwych Chłopców #4

Średnia ocena

7 oddanych głosów

8.9 / 10

Wieczór Wrażliwych Chłopców #4 "Męski" Open Mic

Neurotyzm, wrażliwość, śmiech i łzy - w męskim wydaniu. Czwarta edycja zupełnie innego stand-upu w Resorcie Komedii!

Prawie każdy MĘŻCZYZNA ma w sobie wrażliwego CHŁOPCA: pełnego marzeń, wstydów i niedoskonałości. Taki chłopiec często kryje się głęboko, bo przecież ogólnie trzeba być cool, ogarniać i mieć duchową, gęstą brodę. My, tego wieczora, chcemy dać głos wrażliwym chłopcom. Niech mają mikrofon i przyjazną przestrzeń na swoje historie. Śmieszne, smutne, żenujące, radosne, nijakie. Bo "męski stand-up" brzmi dość strasznie. Kobiecy - super. A jak zabrzmi open mic wrażliwych chłopców? Zobaczymy! Zgłosić się może każdy (i każda, jeśli ma w sobie wrażliwego chłopca albo chce opowiedzieć o nim ze swojej perspektywy). Chcesz wystąpić i mieć swoje 5 minut na scenie, coś opowiedzieć, zaśpiewać, przeczytać, zagrać albo po prostu pomilczeć? Koniecznie to zrób, no bo co! Zgłoś się na adres: maciekkaczynski@gmail.com

Na wieczór zaprasza Maciej Kaczyński - największy przyjaciel swojego wewnętrznego Maciusia, autor Przygód Misia Klopsa, 39-letni wrażliwy chłopiec.

Resort Komedii

Resort Komedii to niezależna scena komediowa w Warszawie. W piwnicy przy ulicy Bielańskiej 1 można zobaczyć stand-up, autorskie skecze i - najistotniejsze w naszym repertuarze - spektakle improwizowane. Improwizowane, czyli wymyślane na żywo, bez wcześniejszego planu, za to z aktywnym udziałem publiczności.

W Resorcie Komedii występują najbardziej doświadczeni komicy i komiczki z warszawskich teatrów improwizowanych. Grają w swoich grupach (np. Hofesinka, Hurt Luster, Hulaj po Warszawsku) i duetach (Klaster, Muzyczne Chwile) lub razem z innymi improwizatorami tworzą autorskie projekty teatralne (Spektakl w ciemności, Średni trzydziestoletni). Widownia ma też okazję zobaczyć, jak komedia łączy się z muzyką, literaturą lub aktywnością społeczną - dzięki zapraszanym przez nas gościom.

Spektakle w Resorcie Komedii są oryginalne i wychodzą daleko poza kabaretowe schematy, pozostając przy tym świetną rozrywką.

Gramy dla Państwa codziennie!

Adres i dojazd

ul. Bielańska 1
00-086 Warszawa

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

6.9
Średnia ocena
ciekawe doświadczenie
- Agata

30.12 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
7.5
Średnia ocena
Wspaniała atmosfera, zaskakująca improwizacja. Przyjdę ponownie!
- Artur

23.12 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
9.0
Średnia ocena
Zabawne, absurdalne, błyskotliwe. Zdecydowanie polecam!
- Justyna

28.12 / 20:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.