SNACZ GEJM: Dragowa Familiada - zdjęcie

Średnia ocena

34 oddanych głosów

8,8 / 10

SNACZ GEJM: Dragowa Familiada

Hello, hello, hello!

Czy Radek Majdan jest zaginionym szwagrem Izy Kisio-Skorupy? Skąd Littlemooonster tyle podobieństw do Michała Bajora? Czy Doda i Jusia mogą być siostrami, które rozdzieliło przeznaczenie? 👀

Te i inne dziwne pytania przyjdą Wam do głowy już niedługo, bo Snacz Gejm wraca jako... Drag Familiada 🤯 Takich dragowych rodzin się nie spodziewaliście! Gwiazdy i "gwiazdy" będą odpowiadać na szokujące i zabawne pytania, uczestnicząc w czwartej(!) już edycji pierwszego w Polsce komediowego show opartym na formule telewizyjnego „Match Game” i parodii w wydaniu RuPaul's Drag Race. Na scenie zobaczycie komików, komiczki, drag queens i drag kings, wcielających się w celebrytów z pierwszych i ostatnich stron gazet.

Wydarzeniu matronuje nasza tęczowa matka Polka - Parada Równości oraz najwspanialsza Miłość Nie Wyklucza. ❤️🧡💛💚💙💜 Matronką medialną została QueerAntena 🎤

W roli prowadzącej wystąpi nieoceniona, uwielbiana przez wszystkich Shady Lady - gwiazda polskiej sceny Drag. Podejrzanie duża kobieta. Na scenie łączy styl: kicz i bicz. Vogue Polska i Italia covergirl. Nadal czeka na telefon od Anny Wintour. 👠

W roli celebrytów, gwiazd większego i mniejszego formatu wystąpią:

Ala Urwał (🌈nasza SNACZ GEJMowa debiutantka!🌈), V___Rona, Vanessa De La Cruz oraz Wiktoria Wichura.

Przyjdź i zobacz, w kogo się wcielą! 🤗

Wydarzenie ma charakter komediowy i, choć nie poprosimy Cię na wejściu o dowód osobisty, jest przeznaczone dla widzów pełnoletnich.

Bilety: 45 zł

W związku z sytuacją epidemiologiczną gramy nasz SNACZ GEJM aż 3 razy - o 17, 19 i 21! 😱😱😱

Sprzedaż biletów rusza już w 14.10.2020 w środę, tak żeby każdy miał szansę na udział w wydarzeniu. Tutaj o godzinie 12:00 wstawimy link do sprzedaży. Start your engine i ustaw budzik, żeby nie przegapić wielkiego startu, a najlepiej kliknij „Interesuję się” na wydarzeniu, to będziesz na bieżąco.

UWAGA! Spektakl będzie rejestrowany video!

Opinie naszych widzów (12)

 • 10,0/ 10

  Już dawno się tak nie obśmiałem. Bardzo polecam i chciałbym częściej!

  pa.....@gm...il.com / 05 marca 2020

 • 10,0/ 10

  Świetnie się bawiłam i chętnie przyjdę na kolejny Snacz Gejm.

  ul.....@gm...il.com / 04 marca 2020

 • 10,0/ 10

  Trzecia i najlepsza edycja Snacz Gejm! Shady Lady jak zwykle dowozi, a zaproszone DQ świetnie dopełniają całe show. Dawno się tak nie uśmiałam!

  pi.....@gm...il.com / 25 lutego 2020

 • 10,0/ 10

  Świetne wydarzenie. Ma swój specyficzny klimat, który potrafi rozbawić do łez. Artyści przebierają się za znane sławy i doskonale wcielają się w swoją rolę. Każdy, kto choć trochę zna popkulturę, z pewnością spędzi wspaniale czas. Jeśli miałbym określić formułę tego wydarzenia, jest to swojego rodzaju połączenie stand upów, kabaretu i improwizacji. Osoby udają gwiazdy, ale muszą improwizować odpowiedzi na pytania w stylu danego celebryty. Brakowało mi takiego eventu w Warszawie.

  de.....@gm...il.com / 24 lutego 2020

 • 10,0/ 10

  Resort Komedii to najlepsze miejsce na komediowej mapie Warszawy, a pomysły wydarzeń przejdą do historii miasta. Jeśli ktoś się zastanawia czy powinien zobaczyć któreś z tęczowych wydarzeń, to lepiej by się zbyt długo nie zastanawiał, bo biletów już nie będzie.

  ma.....@gm...il.com / 23 lutego 2020

 • 10,0/ 10

  Przezabawny, oby więcej takich eventów!

  z......@st...nt.uw.edu.pl / 23 lutego 2020

 • 10,0/ 10

  Spektakl bardzo zabawny i chwilami bolał brzuch ze śmiechu :) zdecydowanie polecam tego typu wydarzenia i mam nadzieje, ze będą kolejne typu Snacz gejm😍

  ka.....@gm...il.com / 10 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  LEPIEJ BYĆ NIE MOGŁO

  wi.....@gm...il.com / 08 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  Ubaw po pachy i jeszcze wyżej! Bardzo luźna atmosfera i nieprzesadzone poczucie humoru. Czekam na kolejne edycje <3

  ka.....@gm...il.com / 08 grudnia 2019

 • 8,0/ 10

  Świetne kreacje i zaangażowanie Drag Queen- zwłaszcza rozkochała mnie w sobie Magda Gessler i Beata Szydło. Liczyłam jednak, ze show będzie bardziej dynamiczne- śpiew/taniec, ale aktorzy tylko siedzieli przy stole i odpowiadali na pytania z quizu. Również zaproszeni goście nie byli zbyt dobrze dobrani i nie czuli się chyba zbyt swobodnie. Więcej Drag Queen, więcej dramy poproszę next time!

  ol.....@....pl / 10 lutego 2020

 • 6,0/ 10

  Daję 6, ponieważ totalnie nie siedzę w środowisku i dla mnie duża część nie była śmieszna (bardzo możliwe, że w dużej mierze przez niezrozumienie do czego się przyznaję), ale to wydarzenie miało swoje momenty. Natomiast osoba, którą zabrałem na przedstawienie była zachwycona, więc wydaje mi się, że najważniejsze, że docelowy odbiorca był zadowolony ;)

  pa.....@on...et.pl / 08 grudnia 2019

 • 2,0/ 10

  Po entuzjastycznych recenzjach poprzednich Snacz Gejmów, które rozbudziły w nas duże oczekiwania, z show wyszliśmy głęboko rozczarowani. Mało dragowego kiczu, dużo kabaretowej żenady. Do tego słaba emisja głosu niektórych wykonawców sprawiała, że bardzo słabo było ich słychać. Na plus - udane kostiumy i make up oraz ratujący pokaz Shady Lady i Arek Kłusowski (chwilami też wyglądał na skonsternowanego innymi występującymi osobami)

  ko.....@gm...il.com / 23 lutego 2020

Resort Komedii - Adres i dojazd

ul. Bielańska 1
00-086 Warszawa

www.resortkomedii.pl

Kup bilet