SNACZ GEJM COMEBACK - zdjęcie

Średnia ocena

45 oddanych głosów

8,9 / 10

SNACZ GEJM COMEBACK

Hello, hello, hello!

KOPĘ LAT!

Po szalenie długiej przerwie czas na powrót Snacz Gejm w Resorcie Komedii!

Czy Maja Bohosiewicz znalazła wymarzoną pracownicę? Czy Klaudia Halejcio w końcu urodzi? Kto pierwszy tak naprawdę pojechał na Zanzibar? Jak smakują Lody Ekipy?

Snacz Gejm COMEBACK! Poznaj odpowiedź na te (lub podobne) pytania, uczestnicząc w drugiej edycji pierwszego w Polsce komediowego show opartym na formule telewizyjnego „Match Game” i parodii w wydaniu RuPaul's Drag Race. Polskie Gwiazdy spotkają się z komikami, komiczkami, drag queens i drag kings, wcielającymi się w celebrytów z pierwszych i ostatnich stron gazet.

❤️🧡💛💚💙💜 Wydarzeniu matronuje nasza tęczowa matka Polka - Parada Równości oraz Miłość Nie Wyklucza ❤️🧡💛💚💙💜

Czy uczestnikom uda się tak samo odpowiedzieć na podchwytliwe pytania, czerpiące z polskiej popkultury? Kto wywoła krępującą ciszę przy pierwszym spotkaniu na żywo? Kto powali resztę na łopatki? I najważniejsze - Kto pierwszy nekrąci drame?

W roli prowadzącej wystąpi nieoceniona, uwielbiana przez wszystkich Shady Lady - gwiazda polskiej sceny Drag. Podejrzanie duża kobieta. Na scenie łączy styl: kicz i bicz. Vogue Polska i Italia covergirl. Nadal czeka na telefon od Anny Wintour.

Gwazdami wieczoru będą... 🤭🤫😁

W roli celebrytów, gwiazd większego i mniejszego formatu wystąpią:

💛 Twoja Stara (https://www.instagram.com/twoja___stara)- ikona polskiego dragu. Glam clown. Baba z wąsem. Bywa tu i tam. Gra w teatrze, stoi na scenie i czasami wykonuje inne cudaczenie. Czy tym razem na potrzeby Snacz Gejm zgoli wąsa?

💚 V___rona (https://www.instagram.com/v___rona) - Pani Mecenas polskiego dragu. Gwiazda poznańskiej sceny drag, którą pokochaliście za wcielenie Elżbiety Jaworowicz lubującej się w Perle podczas pierwszego Snacz Gejm Spolsky. Brudaska, performerka, kombinatorka. Raven polskiego dragu - nigdy pierwsza, zawsze druga. Jej występy zawsze powodują niekończącą się karuzelę śmiechu.

💜 Martyna Cytryna - osobowość sceniczna, postaciowa zmiennokształtność, ludzki kameleon z Resortu Komedii. Czujnym okiem tworzy klony. Nikt nie wie gdzie dokładnie znajduje się jej laboratorium. Improwizatorka, komediantka, kobieta tysiąca twarzy.

💙 Norbzee - Diabeł i anioł w jednej osobie. Daleki krewny Loli Low - Sexi Prezidą. Nigdy nie wiadomo, czym zaskoczy publiczność - czy scena stanie w płomieniach, czy może skuje ją lód jak we "Frozen" Madonny? Co chwilę pokazuje nowe oblicze, a elastyczność z którą przemieszcza się między płciami, postaciami i emocjami zawstydza nawet najmocniejsze gumki recepturki.

Przyjdź i zobacz, w kogo się wcielą!

Wydarzenie ma charakter komediowy i, choć nie poprosimy Cię na wejściu o dowód osobisty, jest przeznaczone dla widzów pełnoletnich.

Opinie naszych widzów (17)

 • 10,0/ 10

  Zawsze jest milo wrocic do resortu komedii

  wc.....@gm...il.com / 29 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Dawno się tak nie uśmiałem w teatrze jak na tym spektaklu. Wrona to absolutna mistrzyni physical comedy. Całe shoe świetnie przygotowane, wyreżyserowane ale też spontaniczne czasami. Polecam bardzo!

  ka.....@gm...il.com / 21 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  absolutna rewelacja! obowiązkowy spektakl dla wszystkich fanów dragu!

  ig.....@gm...il.com / 19 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Omg, najlepsze.

  ad.....@ho...il.com / 19 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Już dawno się tak nie obśmiałem. Bardzo polecam i chciałbym częściej!

  pa.....@gm...il.com / 05 marca 2020

 • 10,0/ 10

  Świetnie się bawiłam i chętnie przyjdę na kolejny Snacz Gejm.

  ul.....@gm...il.com / 04 marca 2020

 • 10,0/ 10

  Trzecia i najlepsza edycja Snacz Gejm! Shady Lady jak zwykle dowozi, a zaproszone DQ świetnie dopełniają całe show. Dawno się tak nie uśmiałam!

  pi.....@gm...il.com / 25 lutego 2020

 • 10,0/ 10

  Świetne wydarzenie. Ma swój specyficzny klimat, który potrafi rozbawić do łez. Artyści przebierają się za znane sławy i doskonale wcielają się w swoją rolę. Każdy, kto choć trochę zna popkulturę, z pewnością spędzi wspaniale czas. Jeśli miałbym określić formułę tego wydarzenia, jest to swojego rodzaju połączenie stand upów, kabaretu i improwizacji. Osoby udają gwiazdy, ale muszą improwizować odpowiedzi na pytania w stylu danego celebryty. Brakowało mi takiego eventu w Warszawie.

  de.....@gm...il.com / 24 lutego 2020

 • 10,0/ 10

  Resort Komedii to najlepsze miejsce na komediowej mapie Warszawy, a pomysły wydarzeń przejdą do historii miasta. Jeśli ktoś się zastanawia czy powinien zobaczyć któreś z tęczowych wydarzeń, to lepiej by się zbyt długo nie zastanawiał, bo biletów już nie będzie.

  ma.....@gm...il.com / 23 lutego 2020

 • 10,0/ 10

  Przezabawny, oby więcej takich eventów!

  z......@st...nt.uw.edu.pl / 23 lutego 2020

 • 10,0/ 10

  Spektakl bardzo zabawny i chwilami bolał brzuch ze śmiechu :) zdecydowanie polecam tego typu wydarzenia i mam nadzieje, ze będą kolejne typu Snacz gejm😍

  ka.....@gm...il.com / 10 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  LEPIEJ BYĆ NIE MOGŁO

  wi.....@gm...il.com / 08 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  Ubaw po pachy i jeszcze wyżej! Bardzo luźna atmosfera i nieprzesadzone poczucie humoru. Czekam na kolejne edycje <3

  ka.....@gm...il.com / 08 grudnia 2019

 • 8,0/ 10

  śmieszne, nawet momentami bardzo.

  kr.....@po...ta.fm / 21 czerwca 2021

 • 8,0/ 10

  Świetne kreacje i zaangażowanie Drag Queen- zwłaszcza rozkochała mnie w sobie Magda Gessler i Beata Szydło. Liczyłam jednak, ze show będzie bardziej dynamiczne- śpiew/taniec, ale aktorzy tylko siedzieli przy stole i odpowiadali na pytania z quizu. Również zaproszeni goście nie byli zbyt dobrze dobrani i nie czuli się chyba zbyt swobodnie. Więcej Drag Queen, więcej dramy poproszę next time!

  ol.....@....pl / 10 lutego 2020

 • 6,0/ 10

  Daję 6, ponieważ totalnie nie siedzę w środowisku i dla mnie duża część nie była śmieszna (bardzo możliwe, że w dużej mierze przez niezrozumienie do czego się przyznaję), ale to wydarzenie miało swoje momenty. Natomiast osoba, którą zabrałem na przedstawienie była zachwycona, więc wydaje mi się, że najważniejsze, że docelowy odbiorca był zadowolony ;)

  pa.....@on...et.pl / 08 grudnia 2019

 • 2,0/ 10

  Po entuzjastycznych recenzjach poprzednich Snacz Gejmów, które rozbudziły w nas duże oczekiwania, z show wyszliśmy głęboko rozczarowani. Mało dragowego kiczu, dużo kabaretowej żenady. Do tego słaba emisja głosu niektórych wykonawców sprawiała, że bardzo słabo było ich słychać. Na plus - udane kostiumy i make up oraz ratujący pokaz Shady Lady i Arek Kłusowski (chwilami też wyglądał na skonsternowanego innymi występującymi osobami)

  ko.....@gm...il.com / 23 lutego 2020

Resort Komedii - Adres i dojazd

ul. Bielańska 1
00-086 Warszawa

www.resortkomedii.pl

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.