Plebiscyt Głupoty: TOP 10 2019 - zdjęcie

Średnia ocena

6 oddanych głosów

7,7 / 10

Plebiscyt Głupoty: TOP 10 2019

Kolejny rok błędów, potknięć i złych wyborów! Zapraszamy na świąteczny spektakl Resortu Komedii, w którym przyglądamy się najgłupszym wydarzeniom z życia ludzi w Polsce i na świecie w różnych kategoriach, m.in:

☞ Dziwni ludzie

☞ Miejsca, do których nie chcesz pojechać

☞ Niesforne zwierzaki

☞ Bogacze

☞ Polska - tu się żyje

☞ Kryminalne przygody tysiąclecia

Czeka na Was bardzo subiektywne podsumowanie głupich osiągnięć społeczeństwa w 2019 roku. A społeczeństwo to my, więc sami sobie damy nagrodę. W końcu wg jednej z definicji - "Głupota to niedostatek rozumu" i każdemu może się zdarzyć. Historie, którymi żyły media w mijającym roku, posłużą nam do grania improwizowanych scen.

Wieczór poprowadzi Agnieszka Matan - miłośniczka wiedzy bezużytecznej. Wystąpią: Marta Iwaszkiewicz, Agata Rozbicka, Ewa Gryczon, Norbert Bajan, Kuba Weltrowski, Maciek Kaczyński, Grzesiek Uzdański, Martyna Kowalska

*** Nasi widzowie są zadowoleni, chociaż mało wylewni. Zacytujemy jedną z recenzji:

"Ciekawie wybrane wydarzenia, unikanie polityki; celnie" ***

Przygotujcie się na ocean głupoty!

Na scenie występują między innymi Norbert Bajan, Marta Iwaszkiewicz, Maciej Kaczyński, Agnieszka Matan, Grzegorz Uzdański, Agata Rozbicka.

Opinie naszych widzów (2)

  • 9,0/ 10

    Ciekawie wybrane wydarzenia, unikanie polityki; celnie

    iz.....@gm...il.com / 10 marca 2019

  • 2,0/ 10

    Bardzo lubię chodzić na Wasze spektakle, głównie z powodu rewelacyjnej Marty Iwaszkiewicz (gdybyś tylko dała mi jakiś znak) ;). Niestety ostatni spektakl był oględnie mówiąc mocno przeciętny. Nie było energii, nie było pomysłu, od początku coś się nie kleiło. Oczywiście były elementy dobre ale w połączeniu z całością ewidentnie był zgrzyt. Ja wiem, że czasem może się potknąć noga i absolutnie wiem, że jesteście naprawdę silną ekipą. Może po prostu improwizowanie 7 dni w tygodniu jest zbyt ciężkie fizycznie i cierpi na tym jakość waszego spektaklu. Absolutnie nie przekreślam Resortu i mam nadzieję, że wszystko wróci do wysokiej normy.

    ka.....@gm...il.com / 09 stycznia 2020

Resort Komedii - Adres i dojazd

ul. Bielańska 1, Warszawa

www.resortkomedii.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.