PIRACKIE DUBBINGI - zdjęcie

Średnia ocena

15 oddanych głosów

8,8 / 10

PIRACKIE DUBBINGI

Bartek Walos wybiera klipy z zapomnianych perełek, filmowych dziwadeł klas od B do Z i kuriozów z kablówki. Kilku śmiałków dubbinguje je na żywo. Wszystko może się wydarzyć i pewnie się wydarzy!

Zapraszamy do Mondo Wideo Walosa, nieczynnej wypożyczalni kaset wideo pełnej zapomnianych przez czas rozmagnesowanych wideo-taśm pełnych szalonych rozmaitości, które potrzebują świeżych pirackich dubbingów. Najwyższy czas tchnąć w nie nowe życie!

Jeśli jarają Was dubbingi na żywo i ciepło wspominacie erę kaset wideo i czasy lasującego mózgownicę surfowania po kablówce albo macie o tym zerowe pojęcie i chcecie zobaczyć, ile gówna i wspaniałości was ominęło, to impreza dla was!

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  Bawiłam się kapitalnie! Śmiech dosłownie do łez, Świetni goście na lutowym spotkaniu.

  an.....@gm...il.com / 01 marca 2021

 • 10,0/ 10

  Mili Państwo, daliście mi wieczór pełen łez. Tych od śmiechu :D RE-WE-LA-CJA! Creme de la creme. Wyśmienite. Dajcie mi tego więcej :)

  jo.....@....pl / 28 lutego 2021

 • 9,0/ 10

  Wszystko super. Uśmiałem się do łez. Szczytowa forma całego składu (a jakżeby inaczej zresztą). Jedyny minus to kwestia techniczna w przypadku transmisji online - mikrofon prowadzącego był wyłączony, a głos zbierała kamera, niestety. Ale jeśli chodzi o treść, to łooo, paaaani! Turborewelacja. :)

  ad.....@gm...il.com / 28 lutego 2021

 • 7,0/ 10

  Całkiem sympatyczna atmosfera, zdaje się, myślących ludzi. Bawiłam się przednio do momentu kiedy ktoś zabrał mi torbę z aparatem foto. Na szczęście udało się odzyskać. Chłopakom szacun za występ. Trzymają poziom. Zwłaszcza poziom. Miło było zobaczyć znane twarze z Internetu. Pozdrawiam serdecznie, Kamila Sobocka

  ka.....@....pl / 20 grudnia 2021

Resort Komedii - Adres i dojazd

ul. Bielańska 1
00-086 Warszawa

www.resortkomedii.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.