PIRACKIE DUBBINGI - zdjęcie

Średnia ocena

6 oddanych głosów

9,5 / 10

PIRACKIE DUBBINGI

Bartek Walos, miłośnik\znawca kina wszelkich klas i telemaniak wybiera klipy z filmów i kablówki. Czterech śmiałków dubbinguje je na żywo. Wszystko może się wydarzyć i pewnie się wydarzy.

Zapraszamy do Mondo Wideo Walosa, nieczynnej wypożyczalni kaset wideo, której gospodarz raczy zaproszonych komików (oraz widownię) perełkami kinematografii kuriozalnej (klas od B do Z) i skarbami z satelity, a oni, na żywo, przed wami, dubbingują ich fragmenty. A wszystko w pełnej niespodzianek formule, której nie powstydziłaby się żadna szanująca się osiedlowa stacja kablowa...

Jeśli jarają Was dubbingi na żywo i ciepło wspominacie erę kaset wideo i czasy lasującego mózgownicę nocnego surfowania po kablówce albo nie macie o nich pojęcia i chcecie zobaczyć, ile gówna i wspaniałości na raz was ominęło, to impreza dla was!

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Bawiłam się kapitalnie! Śmiech dosłownie do łez, Świetni goście na lutowym spotkaniu.

  an.....@gm...il.com / 01 marca 2021

 • 10,0/ 10

  Mili Państwo, daliście mi wieczór pełen łez. Tych od śmiechu :D RE-WE-LA-CJA! Creme de la creme. Wyśmienite. Dajcie mi tego więcej :)

  jo.....@....pl / 28 lutego 2021

 • 9,0/ 10

  Wszystko super. Uśmiałem się do łez. Szczytowa forma całego składu (a jakżeby inaczej zresztą). Jedyny minus to kwestia techniczna w przypadku transmisji online - mikrofon prowadzącego był wyłączony, a głos zbierała kamera, niestety. Ale jeśli chodzi o treść, to łooo, paaaani! Turborewelacja. :)

  ad.....@gm...il.com / 28 lutego 2021

Resort Komedii - Adres i dojazd

ul. Bielańska 1
00-086 Warszawa

www.resortkomedii.pl

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.